Nabídka sportů:

Filtr sázek
x Vítěz utkání 0 Počet gamů v utkání (P/N) 0 1.set/zápas 0 Přesný výsledek utkání (2 sety)
0 Vitěz 1.setu 0 Vítěz 2.setu 0 Handicap 12 gamy 0 Hráč 1 vyhraje set
0 Hráč 2 vyhraje set 0 Počet gamů hráč 1 (P/N) 0 Počet gamů hráč 2 (P/N)
Vybrat vše
Zrušit vše
Zobrazit

Tenis

ATP, muži Bastad (SWE, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
93320 DNES 13:00 Berrettini M. - Mayer L. LIVE 2,09 1,71
93322 DNES 14:20 Munar Clar J.A. - Ruud C. LIVE 1,71 2,09
93321 17.07.18 | 10:00 Albot R. - Sousa P. 2,02 1,76
93318 17.07.18 | 10:00 Istomin D. - Ymer M. 2,02 1,76
93324 17.07.18 | 10:00 Millman J. - Andreozzi G. 1,69 2,12
93323 17.07.18 | 10:00 Monteiro T.M. - Ymer E. 2,19 1,65
93319 17.07.18 | 10:00 Verdasco F. - Sonego L. 1,43 2,76
93325 17.07.18 | 10:00 Zeballos H. - Del Bonis F. 2,68 1,45

ATP, muži Bastad 4hra (SWE, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
32504 DNES 13:00 Mirnyi M/Oswald P - Carballes Baena R/Del Bonis F LIVE 1,32 3,16
33973 DNES 14:20 Gille S/Vliegen J - Peralta J/Zeballos H LIVE 2,71 1,42
32511 17.07.18 | 10:00 Bolelli S/Fognini F - Mayer L/Molteni A 1,42 2,69
13770 17.07.18 | 10:00 Marrero D/Qureshi A U H - Lopez Tarres M/Munar Clar J A 1,58 2,26
34061 17.07.18 | 10:00 Melzer J/Petzschner P - Balaji N S/Vardhan V 1,53 2,37
31491 17.07.18 | 10:00 Neis F/Romboli F - Eriksson M/Siljestrom A 1,68 2,09
35964 17.07.18 | 10:00 Peng H/Roelofse R - Albot R/Istomin D 2,06 1,69
13759 17.07.18 | 10:00 Ymer E/Ymer M - Daniell M/Koolhof W 1,89 1,83

ATP, muži Bastad kval. (SWE, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
60850 DNES 11:00 Bolelli S. - Galovic V. LIVE 1,22 3,91
60849 DNES 11:00 Hemery C. - Kolář Z. 1,78 1,94
66716 DNES 11:00 Laaksonen H. - Londero J.I. 2,90 1,37
61466 DNES 11:00 Moutet C. - Garin C. LIVE 2,35 1,54

ATP, muži Umag 4hra (CRO, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
32518 DNES 19:30 Marterer M/Podlipnik Castillo H - Cecchinato M/Ramos Vinolas A LIVE 1,62 2,18
32570 DNES 20:50 Arneodo R/Paire B - Behar A/Lopez Perez E LIVE 1,59 2,24
28406 DNES 21:20 Jebavy R/Vesely J - Sabanov I/Sabanov M 1,24 3,72
28368 17.07.18 | 10:00 Eysseric J/Nys H - Molchanov D/Zelenay I 1,92 1,81
13348 17.07.18 | 10:00 Gonzalez S/Sousa J - Sancic A/Vasilevski A 1,69 2,06
28380 17.07.18 | 10:00 Inglot D/Skugor F - Arends S/Weissborn T S 1,37 2,90
32577 17.07.18 | 10:00 Lajovic D/Rublev A - Haase R/Middelkoop M 2,90 1,37
28422 17.07.18 | 10:00 Lorenzi P/Pella G - Draganja M/Draganja T 2,09 1,68

ATP, muži Umag (CRO, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
28727 DNES 17:30 Pella G. - Daniel T. LIVE 1,43 2,66
28709 DNES 20:00 Djere L. - Cuevas P. LIVE 2,40 1,52
29056 17.07.18 | 10:00 Bedene A. - Sousa J. 1,74 2,00
28685 17.07.18 | 10:00 Lajovic D. - Basilashvili N. 1,31 3,19
101369 17.07.18 | 10:00 Lorenzi P. - Donskoy E. 1,52 2,40
29025 17.07.18 | 10:00 Marterer M. - Skugor F. 1,20 4,14
20969 17.07.18 | 10:00 Paire B. - Fucsovics M. 1,83 1,89
28935 17.07.18 | 10:00 Ramos A. - Serdarusic N. 1,24 3,70

ATP, muži Umag kval. (CRO, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
60906 DNES 17:00 Klizan M. - De Schepper K. LIVE 1,31 3,21
60923 DNES 17:00 Travaglia S. - Krstin P. LIVE 1,42 2,71
60925 DNES 17:00 Vatutin A. - Trungelliti M. 2,37 1,53
60924 DNES 18:20 Dutra S. R. - Martin A. 1,63 2,16

ATP, muži Newport (USA, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
10060 DNES 17:00 Kudla D. - Bemelmans R. LIVE 1,49 2,54
13072 DNES 18:20 Duckworth J. - Thompson J. 2,41 1,54
13132 DNES 18:20 Young D. - Pospisil V. LIVE 2,29 1,59
10014 DNES 19:40 Fratangelo B. - Smyczek T. LIVE 1,96 1,80
13105 17.07.18 | 16:00 Baghdatis M. - Muller G. 1,96 1,80
13112 17.07.18 | 16:00 Harrison R. - Mahut N. 1,80 1,96
22860 17.07.18 | 16:00 Karlovic I. - De Minaur A. 2,02 1,76
33734 17.07.18 | 16:00 Stakhovsky S. - Jung J. 1,38 2,95

Challenge, muži Scheveningen kval. (NED, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
62921 DNES 12:00 Benchetrit E. - Netuschil M. 1,46 2,55
62967 DNES 12:00 Von Massow G. - Davidovich Fokina A. 3,14 1,32
62997 DNES 13:00 Bellier A. - Brouwer G. 2,55 1,46
63259 DNES 13:20 Jahn J. - Coppejans K. 1,86 1,86

Challenge, muži San Benedetto kval. (ITA, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
66348 DNES 11:00 Fonio G. - Vavassori A. 1,83 1,89
66659 DNES 11:00 Jacq G. - Giacomini L. 1,43 2,66
72271 DNES 12:20 Eremin E. - Rondoni P. 1,63 2,16
66724 DNES 12:20 Varillas PS J.P. - Bonadio R. 1,53 2,37

Challenge, muži Scheveningen (NED, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
91464 DNES 13:30 Giannessi A. - Yang T.H. 1,19 4,22
91457 DNES 15:00 Rosol L. - Šafránek V. 1,28 3,43
91822 DNES 16:00 Moraing M. - Rola B. 2,16 1,63
100585 DNES 16:20 Griekspoor T. - Ignatik U. 2,03 1,72
91471 DNES 18:30 Kamke T. - Berlocq C. 3,45 1,27
100568 17.07.18 | 10:00 Barrere G. - Brown D. 1,94 1,78
91843 17.07.18 | 10:00 De Bakker T. - Pavlásek A. 1,94 1,78
91478 17.07.18 | 10:00 Donati M. - Hoang A. 1,53 2,37
91836 17.07.18 | 10:00 Harris L. - Kuhn N. 1,94 1,78
100561 17.07.18 | 10:00 Oliveira Go. - Otte O. 3,09 1,33
100578 17.07.18 | 10:00 Sels J. - Balazs A. 4,81 1,15
91829 17.07.18 | 10:00 VD Zandschulp B. - Choinski J. 1,78 1,94