Nabídka sportů:

Filtr sázek
x Vítěz utkání 0 Počet gamů v utkání (P/N) 0 Počet gamů v prvním setu (P/N) 0 1.set/zápas
0 Tie-break v utkání 0 Přesný výsledek utkání (2 sety) 0 Vitěz 1.setu 0 Vítěz 2.setu
0 Počet setů v utkání 0 Handicap 12 gamy 0 Hráč 1 vyhraje set 0 Hráč 2 vyhraje set
0 Počet gamů hráč 1 (P/N) 0 Počet gamů hráč 2 (P/N)
Vybrat vše
Zrušit vše
Zobrazit

Tenis

WTA, ženy Lucemburk (LUX, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
12871 DNES 13:30 Parmentier P. - Golubic V. 1,58 2,26
12097 DNES 14:45 Lapko V. - Witthoeft C. 1,31 3,19
11942 DNES 18:00 Schmiedlova A.K. - Vekic D. 2,40 1,52
10491 DNES 19:15 Blinkova A. - Maria T. 1,86 1,86
12459 16.10.18 | 10:00 Ferro F. - Niculescu M. 2,92 1,36
12317 16.10.18 | 10:00 Goerges J. - Kuzmova V. 1,24 3,70
11955 16.10.18 | 10:00 Jakupovic D. - Kozlova Ka. 1,94 1,78
11759 16.10.18 | 10:00 Larsson J. - Siniaková K. 2,95 1,36
12014 16.10.18 | 10:00 Minella M. - Giorgi C. 4,46 1,18
11857 16.10.18 | 10:00 Petkovic A. - Van Uytvanck A. 2,06 1,69
11804 16.10.18 | 10:00 Sakkari M. - Gasparyan M. 2,24 1,59
11824 16.10.18 | 10:00 Voegele S. - Muguruza Bl. G. 4,63 1,16
11737 16.10.18 | 10:00 Yastremska D. - Flipkens K. 1,83 1,89

WTA, ženy Lucemburk 4hra (LUX, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
200930 DNES 13:30 Lister C/Wacanno E - Amanmuradova A/Yashina E 1,47 2,52
201070 DNES 14:45 Minnen G/Van Uytvanck A - Jakupovic D/Voracova R 2,66 1,43
10252 DNES 16:00 Geuer N/Skamlova C - Golubic V/Loeb J 2,16 1,63
201836 DNES 17:15 Bara I/Knoll X - Lapko V/Minella M 1,74 2,00
10229 16.10.18 | 10:00 Gasparyan M/Niculescu M - Serban R/Shinikova I 1,16 4,63
10117 16.10.18 | 10:00 Chen P H/Wu F H - Flipkens K/Larsson J 3,99 1,21
10221 16.10.18 | 10:00 Kichenok L/Srebotnik K - Blinkova A/Rus A 1,46 2,55
10158 16.10.18 | 10:00 Maria T/Parmentier P - Kania P/Sizikova Y 1,83 1,89

WTA, ženy Lucemburk kval. (LUX, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
110575 DNES 11:30 Plíšková Kri. - Smitková T. 1,63 2,16
110574 DNES 11:35 Ponchet J. - Bouchard E. 2,95 1,36

WTA, ženy Moskva (RUS, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
127659 DNES 11:50 Pavlyuchen. A. - Tomljanovic A. 1,32 3,16
128008 DNES 13:30 Kontaveit A. - Potapova A. 1,28 3,40
127745 DNES 13:45 Sasnovich A. - Buzarnescu M. 1,53 2,37
127924 DNES 15:00 Sevastova A. - Rybarikova M. 1,29 3,58
129115 DNES 16:15 Putintseva Y. - Begu I.C. 1,74 2,00
127738 DNES 19:00 Tsurenko L. - Kasatkina D. 2,26 1,58
127123 16.10.18 | 09:00 Konta J. - Mertens E. 1,63 2,16
127917 16.10.18 | 09:00 Mladenovic K. - Kalinskaya A. 1,38 2,85

WTA, ženy Moskva 4hra (RUS, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
192058 DNES 11:30 Jurak D/Olaru R - Christian K/Santamaria S 1,69 2,06
192174 DNES 12:30 Khromacheva I/Stojanovic N - Mladenovic K/Voskoboeva G 2,52 1,47
192277 16.10.18 | 09:00 Abduraimova N/Kalinskaya A - Rosolska A/Spears A 3,93 1,22
194320 16.10.18 | 09:00 Adamczak M/Marozava L - Rodina E/Tomljanovic A 1,58 2,26
194299 16.10.18 | 09:00 Begu I C/Buzarnescu M - Bogdan A/Krunic A 1,36 2,92
194313 16.10.18 | 09:00 Kalashnikova O/Schuurs D - Dart H/Potapova A 1,32 3,14
192340 16.10.18 | 09:00 Kichenok N/Rodionova A - Atawo R/Groenefeld A L 2,50 1,48
194306 16.10.18 | 09:00 Panova A/Siegemund L - Pavlyuchenkova A/Zvonareva V 2,92 1,36

WTA, ženy Moskva kval. (RUS, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
126490 DNES 11:35 Soler Espinosa S. - Vikhlyantseva N. 3,45 1,27
126340 DNES 12:30 Zvonareva V. - Jorovic I. 1,62 2,18