Nabídka sportů:

Filtr sázek
x Vítěz utkání
Vybrat vše
Zrušit vše
Zobrazit

Tenis

ITF, muži Kunshan kval. (CHN, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
45814 DNES 03:00 Liu, Hanyi - Phunsawat, Chanon 1,57 2,10
47268 DNES 03:00 Qiu Z. - Wang, Xiaofei 1,88 1,73
45817 DNES 03:00 YU, Bingyu - Zhang, YI Wei 1,10 5,06
46113 DNES 04:30 Dong, Zhenxiong - WU, Yuchen LIVE 1,19 3,66
46112 DNES 04:30 Kai, Wai YU - HU, Xin 1,30 2,94
47269 DNES 04:30 Statham, Mikal - Gao, Qun 1,22 3,44
46114 DNES 04:30 Zhao, Jiaqi - Krnjetin, Milan 2,58 1,38

ITF, muži Parnu kval. (EST, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
72768 DNES 09:00 Besada S. - Zharyn, Dzianis 1,08 5,28
75494 DNES 09:00 Gimenez, Igor - Mednis R. 1,48 2,30
74643 DNES 09:00 Jubb, Paul - Zemaitelis, Kasparas 1,18 3,81
76180 DNES 09:00 Justo, Guido Ivan - Bruna E. 1,43 2,43
75634 DNES 09:00 Kasera, Ott Artur - Hermans M. 5,28 1,08
73387 DNES 09:00 Solberg Ch. - Cherkasau, Artsiom 1,04 6,76
73598 DNES 09:00 Soyfer, Daniel - Grinvalds R. 4,05 1,16
74890 DNES 09:00 Stevens B. - Podzus J. 2,05 1,60
72601 DNES 09:00 Swahn, Ossian - Stabins K. 7,70 1,02
77555 DNES 09:00 Vaise, Tomas - Lombe H. 2,30 1,48
73111 DNES 09:00 Vasa E. - Ruzgas, Marius 1,80 1,80
78384 DNES 09:00 Yamacita F. - Rocens M. 1,08 5,50
78691 DNES 12:00 Sisam, Macsen - Troost, Siim 1,49 2,27

ITF, muži Telavi kval. (GEO, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
62788 DNES 07:00 Bondarevskiy Y. - Babelis T. 1,29 3,00
62853 DNES 07:00 Falabella, Lautaro Agustin - Smith, Barnaby 4,36 1,13
62901 DNES 07:00 Georgadze, David - Mashtakov M. 4,65 1,12
62995 DNES 07:00 Kvantaliani M. - Arkhipov P. 3,31 1,24
63496 DNES 07:00 Lomakin G. - Bzarov, Alan 1,29 3,00
63688 DNES 07:00 Saidkarimov S. - Daniel O. 1,15 4,09
63780 DNES 10:00 Blokhin, Roman - Khaledan S. 5,76 1,07
63846 DNES 10:00 Iordache S.A. - Ghilea V.A. 6,76 1,04
63869 DNES 10:00 Melnic, Vladislav - Khachatryan Y. 1,02 7,70
63968 DNES 10:00 Myagkov D. - Feitt F. 2,01 1,63

ITF, muži Kuala Lumpur kval. (MAL, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
61897 DNES 05:00 Hann, Thomas - Ribeiro E. 2,30 1,48
61884 DNES 05:00 Inui Y. - Chopra A. 1,29 2,98
61837 DNES 05:00 Murtaza Muz. - Kerdlaphee K. 1,49 2,27
61885 DNES 05:00 Sookton-Eng Ch. - Choudhary A. 1,29 2,96
61832 DNES 06:30 Court, Jayden - Akbar M.A.A.K. 2,74 1,34
61831 DNES 06:30 Chaudhry, Shamael - Brugnerotto, Marco 3,50 1,21
61825 DNES 06:30 Lock C.J. - Hobbs R. 1,24 3,29
61830 DNES 06:30 Sumizawa D. - Vishwakarma S. 4,22 1,14

ITF, muži Taipei kval. (TWN, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
39131 DNES 04:00 Barclay D. - Hunt, Alex 1,17 3,88
39273 DNES 04:00 Liao, Fei Yun - Charoenphon, Yuttana 3,23 1,25
39462 DNES 04:00 Masabayashi, Tomohiro - Li H.Y.A. 1,49 2,27
40007 DNES 04:00 Onozawa A. - Huang, Tsung-Hao 1,17 3,85
40920 DNES 05:30 Huang, Chih Chi - Yeung P.L. 1,40 2,51
40258 DNES 05:30 Chang, Chen - Tan L.W. LIVE 6,40 1,05
41145 DNES 05:30 Liao, Hao-Hsiang - Pai, Jie-Ming 1,55 2,15
41443 DNES 05:30 Tsai, Ching-Huang - LO, YI Jui 1,78 1,82

ITF, muži Kassel kval. (GER, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
75507 DNES 11:30 Souza J. - Hoeveler L. 1,01 8,34
75560 DNES 11:30 Vilaro A. - Reymond A. 1,78 1,83
75633 DNES 12:30 Seibert T. - Guttau N. 1,80 1,80
75685 DNES 13:00 Moore E. - Von Hindte L. 1,55 2,15
78852 DNES 13:00 Rehberg, Marvin - Daljev P. 1,99 1,64
78930 DNES 14:30 Walt.Tukic N. - Gerch L. 1,69 1,93
79078 DNES 15:30 Ursu V. - Stewart, Hamish 1,75 1,85
79315 DNES 17:00 Davydenko P. - Cubelic K. 1,03 7,28

ITF, muži Kunshan 4hra (CHN, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
57072 DNES 07:30 Kawachi K / Takeda N - Feng H / Qiu Z 1,44 2,41
57077 DNES 07:30 LI C / MO Y - Schmid A / Statham M 2,58 1,38
57327 DNES 09:00 Wang A / Zheng Y - HAN C / Wang C 1,54 2,17
57007 DNES 09:00 WU H / Zou W - YU B / Zhao L 1,80 1,80

ITF, muži Kunshan (CHN, tvrdý p.)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
48902 DNES 06:00 Rai A. - Cui J. 1,59 2,13
47859 DNES 06:00 Wang, Huixin - Zou, Weibowen 1,06 6,10
53958 DNES 06:00 Wang, Chukang - Yunchaokete, BU 1,46 2,42
48088 DNES 07:30 Tortrakul, Teeradon - Zhao, Runyu 1,38 2,58
39272 17.07.18 | 04:00 Bai Y. - Zeng S.H. 1,08 5,70
62893 17.07.18 | 04:00 Hovhannisyan M. - Hua R. 1,82 1,82
62895 17.07.18 | 04:00 Kawachi K. - Wang Aor. 3,55 1,22
62892 17.07.18 | 04:00 Kunsuwan, Natthasith - McDaniels M.T. 4,78 1,12
62894 17.07.18 | 04:00 Wu H. - Takeda N. 2,20 1,55
59591 17.07.18 | 04:00 Zheng, Yili - Goveas A. 9,20 1,01

ITF, muži Gubbio 4hra (ITA, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
75727 DNES 14:30 Bocchi L / Curci M - Caligiana A / Trapani A 1,35 2,70
76115 DNES 14:30 Malla B / Vernier M - Frigerio L / Zarichanskyy D 1,80 1,80
76190 DNES 17:30 Olivieri G A / Ugo Carabelli C - Filip V / Jecan M-A 1,21 3,48
76509 DNES 19:00 Summaria C / Trusendi W - Forti F/Frinzi M 1,64 1,99

ITF, muži Gubbio (ITA, antuka)

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 2
74887 DNES 13:00 Winkler, Georg - Olivieri G.A. 4,18 1,15
74940 DNES 13:30 Ferrari, Gianmarco - Frinzi, Mattia 2,77 1,33
75030 DNES 16:00 Gomez L. - Ceppellini A. 1,08 5,50
75089 DNES 17:00 Roncalli S. - De Giorgio, Pasquale 1,22 3,46
75130 DNES 18:30 Arnaboldi, Federico - Miceli M. 1,69 1,93
75481 DNES 21:00 Etcheverry T.M. - Stergiou I. 1,44 2,39