Nabídka sportů:

Filtr sázek
xVítěz utkání
xVítěz utkání
xCelkový vítěz
oVítěz po prodloužení
oPostup
o1.poločas
o2.poločas
o1.třetina
o2.třetina
o3.třetina
oHandicap
oHandicap 12
oSázka bez remízy (SBR)
oPřesný výsledek utkání (fotbal)
oPřesný výsledek utkání (hokej)
oPoločas/konec
o1.třetina/konec
oVítěz (1.-15. minuta)
oVítěz (1.-30. minuta)
oVítěz (1.-60. minuta)
oVítěz (1.-75. minuta)
oPočet gólů v utkání (P/N)
oPočet bodů v utkání (P/N)
oPočet gólů v 1.poločase (P/N)
oPočet gólů v 2.poločase (P/N)
oVíce gólů v poločase
oPočet gólů v 1.třetině (P/N)
oPočet gólů v 2.třetině (P/N)
oPočet gólů v 3.třetině (P/N)
oTým 1 vstřelí gól
oTým 2 vstřelí gól
oOba týmy vstřelí gól
oPočet gólů domácí (pod/nad)
oPočet gólů hosté (pod/nad)
oPočet gólů v 1.poločase tým 1 (P/N)
oPočet gólů v 1.poločase tým 2 (P/N)
oPočet gólů domácí
oPočet gólů hosté
oPrvní gól utkání
oKterý tým skóruje jako poslední v zápase
o1. gól/zápas
oČas prvního gólu (25)
oMinuta prvního gólu (fotbal)
oPřesný počet gólů
oMinuta 1. gólu (Hokej)
oPadne v utkání gól 1-15 min.
oPadne v utkání gól 16-30 min
oPadne v utkání gól 31-45 min.
oPadne v utkání gól 46-60 min.
oPadne v utkání gól 61-75 min.
oPadne v utkání gól 76-90 min.
oPadne v utkání hattrick?
oPočet žlutých karet (P/N)
oPrvní žlutá karta
oČervená karta v utkání?
oPenalta v utkání
oBude kopat penaltu 1. tým
oBude kopat penaltu 2. tým
oVíce rohů v poločase
oPočet rohů v utkání (P/N)
oVíce střel na branku
oVíce rohových kopů v utkání
oPočet gamů v utkání (P/N)
oVítěz po 1. kole
oVítěz Kvalifikace vyhraje závod
oVyjede Safety Car
oBude klasifikováno jezdců
oPočet gamů v prvním setu (P/N)
oPočet rohů domácí (pod/nad)
oPočet rohů hosté (pod/nad)
o1.set/zápas
o1.střídání bude
oTie-break v utkání
oTie-break v 1.setu
oSudý/Lichý
oPřesný výsledek utkání (2 sety)
oPrvní roh utkání
oVitěz 1.setu
oVítěz 2.setu
oVítěz 3.setu
o1. čtvrtina
o2. čtvrtina
o3. čtvrtina
o4. čtvrtina
oPřesný výsledek utkání (3Sety)
oPočet setů v utkání
oHandicap 12 gamy
oSázka bez remízy v 1.třetině
oSázka bez remízy v 2.třetině
oSázka bez remízy v 3.třetině
oV které třetině padne nejvíce gólů?
oHráč 1 vyhraje set
oHráč 2 vyhraje set
oVítěz utkání a počet gólů
oKterý tým vstřelí gól
oDomácí vyhrají alespoň jeden z poločasů
oHosté vyhrají alespoň jeden z poločasů
oDomácí vstřelí gól v obou poločasech
oHosté vstřelí gól v obou poločasech
oDomácí vyhrají oba poločasy
oHosté vyhrají oba poločasy
o1.poločas - oba týmy vstřelí gól
o2.poločas - oba týmy vstřelí gól
o1.třetina - oba týmy vstřelí gól
o2.třetina - oba týmy vstřelí gól
o3.třetina - oba týmy vstřelí gól
o1.třetina - počet gólů lichý/sudý
o2.třetina - počet gólů lichý/sudý
o3.třetina - počet gólů lichý/sudý
o1.třetina - který tým vstřelí poslední gól
o2.třetina - který tým vstřelí poslední gól
o3.třetina - který tým vstřelí poslední gól
o1.třetina - který tým vstřelí 1.gól
o2.třetina - který tým vstřelí 1.gól
o3.třetina - který tým vstřelí 1.gól
oPočet střel na branku v utkání (P/N) (po 60 min.)
oV utkání padne vlastní branka (ANO / NE )
oPočet gólů v 2.poločase tým 1 (P/N)
oPočet gólů v 2.poločase tým 2 (P/N)
o1.poločas Sudý/Lichý
o2.poločas Sudý/Lichý
oSázka bez remízy 1.poločas
oSázka bez remízy 2.poločas
oPočet 2 min. trestů v utkání (P/N)
oPočet gamů hráč 1 (P/N)
oPočet gamů hráč 2 (P/N)
oHandicap 12 - 1.set
oHráč X dá gól
oHráč X dá 2 a více gólů
oHráč X dá 3 a více gólů
oZíská X double v závodě
oBude vítězný náskok v závodě X s a více
oHráč X bude bodovat
oPočet střel v utkání (včetně prodl.) - hráč X (P/N)
Vybrat vše
Zrušit vše
Zobrazit

Superkurz Superkurz

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
29229 DNES 15:00 Petrohrad - Jaroslavl Minimální kurz nutný pro kombinaci: 1,25, 
Minimální počet do kombinace: 4 1,64 4,80 4,94 1,22 2,44 1,23
30363 DNES 19:00 Columbus - Philadelphia Minimální kurz nutný pro kombinaci: 1,25, 
Minimální počet do kombinace: 4 1,97 3,90 3,90 1,31 1,95 1,31
32652 DNES 19:00 Minnesota - Vancouver Minimální kurz nutný pro kombinaci: 1,25, 
Minimální počet do kombinace: 4 1,75 4,15 4,81 1,23 2,23 1,28
41089 DNES 20:15 Bern - Lugano Minimální kurz nutný pro kombinaci: 1,25, 
Minimální počet do kombinace: 4 1,73 4,65 4,40 1,26 2,26 1,24
39294 DNES 20:30 LA Clippers - Utah Minimální kurz nutný pro kombinaci: 1,25, 
Minimální počet do kombinace: 4 1,72 13,00 2,76 1,52 2,28 1,06
39909 DNES 20:45 Nantes - Paris SG Minimální kurz nutný pro kombinaci: 1,25, 
Minimální počet do kombinace: 4 3,45 9,50 1,60 2,53 1,37 1,09
34787 DNES 20:45 Portugalsko - Maďarsko Minimální kurz nutný pro kombinaci: 1,25, 
Minimální počet do kombinace: 4 1,35 5,30 11,00 1,08 3,58 1,20
Z kategorie Superkurzy může být na tiketu pouze jedna událost. Minimální kombinace je 4AKO s kurzem 1,25 u každé přidané události.

DUEL DUEL

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
97132 DNES 16:00 Benevento - Valladolid 2,40 3,35 2,53 1,40 1,44 1,23
97185 DNES 16:00 Sheff Utd. - Rochdale 2,46 3,70 2,30 1,48 1,42 1,19
97231 DNES 18:00 Francie - Švýcarsko 2,00 5,00 2,43 1,43 1,64 1,10
97265 DNES 18:00 Nizozemí - Švédsko 2,25 3,65 2,55 1,39 1,50 1,19
97307 DNES 19:00 New Engl. - NY Red Bulls 2,20 4,10 2,42 1,43 1,52 1,15
97433 DNES 20:45 Portugalsko - Belgie 2,30 4,00 2,35 1,46 1,48 1,16
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2
93739 DNES 15:00 Dadonov Y. (PET) - Kovalchuk I. (PET), 25.3. 3,55 1,75 3,88
93859 DNES 19:00 Atkinson C. (CBJ) - Simmonds W. (PHI), 25.3. 3,65 1,72 3,91
93893 26.03.17 | 01:00 Forsberg F. (NSH) - Pavelski J. (SJS), 26.3. 3,85 1,68 3,90
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02
93325 DNES 15:15 Växjö - Frölunda 2,15 4,50 2,36 1,45 1,55
93293 DNES 16:00 Jyväskylä - Kalpa 2,15 4,50 2,36 1,45 1,55
93259 DNES 16:00 Tappara - TPS Turku 2,15 4,70 2,31 1,47 1,55
93542 DNES 19:00 Minnesota - Columbus 2,10 5,00 2,30 1,48 1,58
93225 DNES 20:00 Ritten Sp. - Asiago 2,05 5,30 2,30 1,48 1,60
93373 DNES 20:15 Fribourg - Bern 2,15 5,00 2,24 1,50 1,55
93655 26.03.17 | 00:00 Montreal - St.Louis 2,20 5,00 2,19 1,53 1,52
93592 26.03.17 | 00:00 Washington - Edmonton 2,15 5,00 2,24 1,50 1,55
41492 26.03.17 | 13:45 Wolfsburg - München 2,10 5,00 2,30 1,48 1,58
41849 26.03.17 | 14:00 Magnitogorsk - Linköpings 2,20 4,50 2,30 1,48 1,52

Fotbal Fotbal

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
80839 DNES 15:00 Belouiz. - SetifLIVE 2,25 2,90 2,99 1,27 1,47 1,28
80827 DNES 16:00 MC Alger - Kabylie 1,45 3,85 5,74 1,05 2,30 1,16
80826 DNES 16:00 RC Relizane - USM Alger 2,30 2,85 2,96 1,27 1,45 1,29
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
53297 DNES 14:30 Swindon - Millwall 3,66 3,45 1,91 1,78 1,23 1,26
53294 DNES 16:00 Bury - FleetwoodLIVE 2,85 3,05 2,45 1,47 1,36 1,32
53337 DNES 16:00 Coventry - Bristol Rovers 3,64 3,28 1,97 1,73 1,23 1,28
53261 DNES 16:00 Gillingham - PeterboroughLIVE 3,25 3,30 2,10 1,64 1,28 1,28
53291 DNES 16:00 Chesterfield - RochdaleLIVE 4,33 3,60 1,73 1,97 1,17 1,24
53338 DNES 16:00 Northampton - OxfordLIVE 2,78 3,22 2,40 1,49 1,38 1,29
53293 DNES 16:00 Oldham - Sheff Utd. 6,36 3,80 1,50 2,38 1,08 1,21
53292 DNES 16:00 Shrewsbury - Bolton 3,40 3,20 2,08 1,65 1,26 1,29
53289 DNES 16:00 Wimbledon - SouthendLIVE 2,69 3,17 2,50 1,46 1,40 1,30
53296 26.03.17 | 13:30 Scunthorpe - Bradford 2,69 3,10 2,55 1,44 1,40 1,31
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
51283 DNES 16:00 Accrington - Grimsby 1,86 3,28 4,09 1,19 1,82 1,28
51286 DNES 16:00 Barnet - Cheltenham 2,10 3,18 3,38 1,26 1,64 1,30
52575 DNES 16:00 Blackpool - Hartlepool 1,65 3,55 5,02 1,13 2,08 1,24
52587 DNES 16:00 Cambridge - StevenageLIVE 2,22 3,18 3,10 1,31 1,57 1,29
52591 DNES 16:00 Carlisle - Crewe 2,38 3,15 2,86 1,36 1,50 1,30
52588 DNES 16:00 Colchester - Luton 3,40 3,28 2,05 1,67 1,26 1,28
52574 DNES 16:00 Crawley - LeytonLIVE 1,92 3,45 3,62 1,23 1,77 1,25
52576 DNES 16:00 Exeter - Yeovil 1,66 3,50 5,02 1,13 2,06 1,25
52590 DNES 16:00 Morecambe - Mansfield 4,81 3,57 1,67 2,05 1,14 1,24
52589 DNES 16:00 Portsmouth - NewportLIVE 1,37 4,18 8,48 1,03 2,80 1,18
53339 DNES 16:00 Wycombe - Notts C. 1,91 3,28 3,87 1,21 1,78 1,28
53340 26.03.17 | 15:45 Doncaster - Plymouth 1,76 3,42 4,42 1,16 1,93 1,26
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
54371 DNES 13:15 Lincoln - Forest Gr.LIVE 2,28 3,15 2,92 1,32 1,52 1,28
54282 DNES 16:00 Bromley - ChesterLIVE 2,25 3,20 2,92 1,32 1,53 1,27
82970 DNES 16:00 Dagenham - YorkLIVE 1,87 3,33 3,79 1,20 1,77 1,25
54372 DNES 16:00 Eastleigh - Gateshead 2,83 3,13 2,35 1,49 1,34 1,28
54375 DNES 16:00 Guiseley - Dover 2,90 3,13 2,30 1,51 1,33 1,28
54373 DNES 16:00 Macclesfield - AldershotLIVE 2,20 3,15 3,06 1,30 1,55 1,28
54719 DNES 16:00 Solihull - BarrowLIVE 3,10 3,15 2,18 1,56 1,29 1,28
54811 DNES 16:00 Southport - Boreham 3,00 3,15 2,23 1,54 1,31 1,28
54720 DNES 16:00 Sutton - North Ferriby 1,40 4,15 6,96 1,05 2,60 1,17
55387 DNES 16:00 Tranmere - Braintree 1,33 4,35 8,54 1,02 2,88 1,15
55388 DNES 16:00 Woking - Maidstone UnitedLIVE 2,05 3,25 3,30 1,26 1,64 1,26
83430 DNES 16:00 Wrexham - Torquay 1,72 3,40 4,48 1,14 1,93 1,24
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
14783 DNES 16:00 Boston - Salford City 3,96 3,70 1,70 1,91 1,16 1,19
14806 DNES 16:00 Brackley Town - Telford 1,45 4,20 5,44 1,08 2,37 1,15
14807 DNES 16:00 Bradford PA - AltrinchamLIVE 1,80 3,50 3,71 1,19 1,80 1,21
39667 DNES 16:00 Gainsborough - Darlington 1883 3,42 3,80 1,80 1,80 1,22 1,18
39675 DNES 16:00 Gloucester - Alfreton 1,90 3,55 3,30 1,24 1,71 1,21
39666 DNES 16:00 Chorley - Curzon Ashton 1,62 3,80 4,34 1,14 2,02 1,18
39668 DNES 16:00 Kidderminster - Harrogate 1,73 3,70 3,81 1,18 1,88 1,19
39612 DNES 16:00 Nuneaton - AFC FyldeLIVE 4,08 3,60 1,70 1,91 1,15 1,20
39673 DNES 16:00 Stalybridge - Worcester 2,20 3,25 2,87 1,31 1,52 1,24
39674 DNES 16:00 Stockport - TamworthLIVE 1,68 3,65 4,13 1,15 1,94 1,19
39665 DNES 16:00 Utd of Manchester - Halifax 3,33 3,70 1,85 1,75 1,23 1,19
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
74001 DNES 16:00 Bath - Wealdstone 2,30 3,50 2,56 1,39 1,48 1,21
74000 DNES 16:00 Concord Rangers - Hemel Hempstead 2,45 3,50 2,40 1,44 1,42 1,21
73979 DNES 16:00 Hampton - Ebbsfleet 3,62 3,40 1,85 1,75 1,20 1,22
73966 DNES 16:00 Chelmsford - Gosport 1,20 6,50 8,08 1,01 3,60 1,04
73967 DNES 16:00 Margate FC - Eastbourne 3,90 3,75 1,70 1,91 1,17 1,18
14808 DNES 16:00 Oxford City - Poole Town 2,70 3,50 2,20 1,52 1,35 1,21
73999 DNES 16:00 St.Albans - Dartford 4,59 3,90 1,57 2,11 1,12 1,17
74002 DNES 16:00 Stortford - Maidenhead 9,00 6,00 1,20 3,60 - 1,06
14811 DNES 16:00 Truro City - Whitehawk 2,30 3,50 2,56 1,39 1,48 1,21
14813 DNES 16:00 Welling - Hungerford 2,68 3,40 2,25 1,50 1,36 1,22
14829 DNES 16:00 Weston - East Thurrock 2,56 3,50 2,30 1,48 1,39 1,21
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
55429 DNES 16:00 Bognor Regis Town - Canvey Island 1,40 4,50 5,72 1,07 2,52 1,12
55428 DNES 16:00 Burgess Hill Town - Kingstonian 2,00 3,65 2,97 1,29 1,64 1,19
55430 DNES 16:00 Dulwich Hamlet - Billericay Town 2,37 3,45 2,50 1,41 1,45 1,22
55808 DNES 16:00 Grays - Enfield TownLIVE 3,51 3,70 1,80 1,80 1,21 1,19
11302 DNES 16:00 Harrow Borough - Staines 2,15 3,50 2,78 1,33 1,55 1,21
56218 DNES 16:00 Leatherhead FC - Wingate & Frinchley 2,86 3,50 2,10 1,58 1,31 1,21
56217 DNES 16:00 Leiston - Worthing FC 1,45 4,20 5,44 1,08 2,37 1,15
56280 DNES 16:00 Lowestoft - Folkestone Invicta 1,80 3,70 3,51 1,21 1,80 1,19
56506 DNES 16:00 Metropolitan Police - Merstham 2,05 3,50 2,96 1,29 1,60 1,21
56507 DNES 16:00 Needham Market FC - Havant 2,40 3,50 2,45 1,42 1,44 1,21
55427 DNES 16:00 Sudbury - Hendon 2,25 3,40 2,68 1,36 1,50 1,22
56851 DNES 16:00 Tonbridge - Harlow Town 1,80 3,70 3,51 1,21 1,80 1,19
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
60835 DNES 16:00 Biggleswade Town - Dorchester 1,67 4,10 3,73 1,19 1,95 1,15
58898 DNES 16:00 Cinderford Town FC - Kettering 3,36 3,75 1,83 1,77 1,23 1,18
59231 DNES 16:00 Cirencester Town - Redditch 2,25 3,60 2,57 1,39 1,50 1,20
60091 DNES 16:00 Frome Town - Slough Town 2,57 3,60 2,25 1,50 1,39 1,20
62813 DNES 16:00 Hitchin Town - Leamington 2,15 3,70 2,66 1,36 1,55 1,19
61828 DNES 16:00 Chesham United - Chippenham Town 2,97 3,65 2,00 1,64 1,29 1,19
60836 DNES 16:00 Kings Lynn - Dunstable Town FC 2,20 3,65 2,61 1,37 1,52 1,19
60834 DNES 16:00 Merthyr Town - Cambridge City 1,35 4,80 6,16 1,05 2,70 1,11
63601 DNES 16:00 St.Ives Town - Basingstoke 2,22 3,70 2,56 1,39 1,51 1,19
63602 DNES 16:00 Stratford Town FC - Banbury United 2,52 3,70 2,25 1,50 1,40 1,19
63600 DNES 16:00 Weymouth - Kings Langley 1,73 4,20 3,39 1,23 1,88 1,15
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
60731 DNES 16:00 Blyth - Rushall Olympic 1,35 4,70 6,34 1,05 2,70 1,11
62788 DNES 16:00 Coalville Town - Workington 2,62 3,50 2,25 1,50 1,37 1,21
62795 DNES 16:00 Corby - Marine 2,15 3,60 2,72 1,35 1,55 1,20
54038 DNES 16:00 Ilkeston - Frickley Athletic 2,50 3,40 2,40 1,44 1,41 1,22
61051 DNES 16:00 Matlock Town - Ashton Utd 2,00 3,70 2,93 1,30 1,64 1,19
62787 DNES 16:00 Mickleover Sports - Stafford 2,10 3,75 2,72 1,35 1,58 1,18
62789 DNES 16:00 Nantwich Town - Whitby Town 1,80 3,80 3,42 1,22 1,80 1,18
54040 DNES 16:00 Skelmersdale United FC - Buxton 7,26 4,85 1,30 2,92 1,03 1,10
62794 DNES 16:00 Spennymoor Town - Halesowen Town 1,40 4,80 5,32 1,08 2,52 1,11
60729 DNES 16:00 Stourbridge FC - Grantham Town 1,67 3,90 3,91 1,17 1,95 1,17
62812 DNES 16:00 Sutton Coldfield - Barwell FC 2,74 3,70 2,10 1,58 1,34 1,19
60730 DNES 16:00 Warrington - Hednesford 1,73 3,90 3,61 1,20 1,88 1,17
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
53168 DNES 20:00 Banfield - Union SF 2,10 3,05 3,54 1,24 1,64 1,32
53170 DNES 20:00 Rosario C. - Tigre 1,94 3,10 4,02 1,19 1,75 1,31
53188 DNES 22:00 San Lorenzo - Quilmes 1,50 3,75 6,50 1,07 2,38 1,22
53189 DNES 22:15 Gymnasia LP - Sarmiento 1,75 3,25 4,81 1,14 1,94 1,28
53218 26.03.17 | 00:00 Racing C. - Godoy Cruz 1,67 3,45 5,04 1,13 2,05 1,25
47521 26.03.17 | 00:30 Atl.Rafaela - Estudian LP 2,80 2,90 2,60 1,42 1,37 1,35
53288 26.03.17 | 21:00 Colon SF - Lanus 3,05 3,00 2,35 1,51 1,32 1,33
53545 26.03.17 | 21:30 S.Martin SJ - Boca Juniors 4,26 3,30 1,82 1,86 1,17 1,28
53631 26.03.17 | 23:30 Club Atletico Temperley - Tucuman 2,75 2,95 2,60 1,42 1,38 1,34
53632 26.03.17 | 23:30 River Plate - Belgrano 1,57 3,65 5,68 1,10 2,22 1,23
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
68588 DNES 19:30 CSD Flandria - Club Atletico ParanaLIVE 2,20 2,88 3,23 1,25 1,52 1,31
69009 DNES 20:00 Nueva Chicago - Crucero DNLIVE 1,63 3,40 4,91 1,10 2,01 1,22
69204 DNES 22:05 Instituto - Chacarita 2,25 2,95 3,05 1,28 1,50 1,29
69431 DNES 23:00 CD Santamarina Tandil - Brown de Adr. 2,20 2,95 3,15 1,26 1,52 1,30
69549 26.03.17 | 22:00 Boca U. - All Boys 2,15 2,95 3,26 1,24 1,55 1,30
69974 26.03.17 | 22:00 Gimn. Jujuy - SP Estudiantes San Luis 2,15 2,75 3,54 1,21 1,55 1,34
70043 26.03.17 | 23:30 Central Cordoba Sde - F.Carril 2,10 2,85 3,52 1,21 1,57 1,32
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
81268 DNES 17:05 Deportivo Moron - Club Comunicaciones 1,83 3,00 4,10 1,14 1,73 1,27
81213 DNES 17:45 Club Atletico Barracas Central - Defensores De Belgrano 2,50 2,95 2,60 1,35 1,38 1,27
81271 DNES 20:00 CA Excursionistas - Atletico Atlanta 3,03 2,95 2,20 1,49 1,26 1,27
81266 26.03.17 | 21:00 Deportivo Espanol - Estudiantes De Buenos Aires 3,01 2,97 2,20 1,49 1,26 1,27
Kód Uzavření 1 0 2 10 02 12
LIVE Brisbane Roar - Melbourne V.
13158 26.03.17 | 08:00 Wellington Ph. - Newcastle JetsLIVE 2,30 3,50 2,64 1,39 1,50 1,23
67268 26.03.17 | 10:00 Perth - Sydney FCLIVE 3,28 3,55 1,95 1,70 1,26 1,22
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
15029 26.03.17 | 05:30 Clarence United FC - Launceston City 2,76 4,50 1,90 1,71 1,34 1,13
14987 26.03.17 | 05:30 Olympia FC - Northern Rangers 1,17 7,50 8,12 1,01 3,90 1,02
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
65240 26.03.17 | 06:00 Wollongong Wolves FC - Manly 3,92 4,00 1,65 1,98 1,17 1,16
65393 26.03.17 | 08:00 Rockdale - Parramatta Eagles 1,35 5,00 5,88 1,06 2,70 1,10
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
71439 26.03.17 | 09:00 Bayswater - Floreat Athena 2,25 4,00 2,40 1,44 1,50 1,16
71442 26.03.17 | 09:00 Stirling Lions - InglewoodLIVE 2,93 4,10 1,90 1,71 1,30 1,15
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
72994 26.03.17 | 06:00 Sunshine Coast Fire - Olympic FC 6,02 4,90 1,35 2,70 1,06 1,10
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
14158 26.03.17 | 08:15 Holland Park Hawks - Mitchelton FC 2,00 3,80 2,87 1,31 1,64 1,18
13850 26.03.17 | 10:00 Ipswich Knights - Lions FC 4,50 4,50 1,50 2,25 1,12 1,12
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
73213 26.03.17 | 14:30 Cercle Br. - Lommel 1,80 3,20 4,11 1,15 1,80 1,25
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
50787 DNES 20:00 Figueir. - Almirante Barroso SCLIVE 1,40 4,00 6,80 1,04 2,52 1,16
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
11355 DNES 20:00 Rio Verde GO - Atletico GOLIVE 5,32 3,60 1,55 2,15 1,08 1,20
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
10811 DNES 23:00 Gremio - JuvetudeLIVE 1,50 3,65 5,86 1,06 2,25 1,19
10921 26.03.17 | 21:00 Caxias - Passo Fundo RS 1,58 3,60 4,99 1,10 2,09 1,20
10816 26.03.17 | 21:00 Cruzeiro PA - Ypiranga 2,20 3,15 2,95 1,30 1,52 1,26
11887 26.03.17 | 21:00 Sao José RS - Internac. 3,27 3,15 2,05 1,60 1,24 1,26
10781 26.03.17 | 21:00 Veranop. - Sao Paulo RS 1,80 3,30 3,96 1,16 1,80 1,24
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
11976 DNES 19:00 S Andre - Santos 6,78 4,00 1,45 2,52 1,06 1,19
11968 DNES 20:00 Atl.Linense - Sao Bernardo SP 2,40 3,15 2,83 1,36 1,49 1,30
11967 DNES 20:00 Palmeiras - Audax SPLIVE 1,50 4,25 5,40 1,11 2,38 1,17
11969 DNES 22:30 Novorizontino SP - Mirassol 2,20 3,30 3,04 1,32 1,58 1,28
11974 DNES 23:00 Ferroviaria SP - Ituano SP 2,25 3,10 3,13 1,30 1,56 1,31
11973 26.03.17 | 21:00 Sao Paulo - Corinth. 2,00 3,25 3,58 1,24 1,70 1,28
11975 26.03.17 | 23:30 Sao Bento SP - Ponte Pr. 2,95 3,30 2,25 1,56 1,34 1,28
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
15089 DNES 19:00 Atletico Votuporanguense SP - EC Taubate SP 2,40 3,20 2,62 1,37 1,44 1,25
15091 DNES 20:00 Mogi Mirin - Atl.Penapolense SP 3,07 3,50 2,00 1,64 1,27 1,21
15090 DNES 20:00 Rio Preto SP - Bragant. 2,40 3,20 2,62 1,37 1,44 1,25
15094 DNES 23:00 Batatais FC SP - Capivariano SP 1,40 3,95 6,96 1,03 2,52 1,17
15093 DNES 23:00 Velo Clube SP - Sertaozinho SP 2,83 3,30 2,20 1,52 1,32 1,24
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
14407 DNES 14:00 Inter De Limeira SP - GE Osasco SPLIVE 1,95 3,40 3,29 1,24 1,67 1,22
16858 DNES 19:00 Atibaia SP - Monte Azul SPLIVE 2,20 3,20 2,91 1,30 1,52 1,25
15728 DNES 19:00 Nacional SP - Desportivo Brasil SPLIVE 2,20 3,20 2,91 1,30 1,52 1,25
14406 DNES 19:00 Paulista FC SP - Portuguesa SantistaLIVE 2,30 3,20 2,75 1,34 1,48 1,25
14405 DNES 20:00 Rio Branco SP - Matonense SPLIVE 2,20 3,10 2,99 1,29 1,52 1,27
24638 DNES 23:00 Marilia SP - Sao Carlos SP 2,97 2,90 2,33 1,47 1,29 1,30
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
11675 DNES 20:00 Tombense MG - America Teofilo Otoni MG 1,73 3,40 4,18 1,15 1,87 1,22
11638 DNES 22:30 Mineiro MG - Tricordiano MGLIVE 1,50 3,90 5,32 1,08 2,25 1,17
11639 26.03.17 | 00:00 Caldense MG - EC Democrata MG 1,55 3,60 5,32 1,08 2,15 1,20
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
11785 DNES 20:00 Atletico PR - Cianorte PRLIVE 1,42 4,40 5,56 1,07 2,46 1,13
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
53317 DNES 20:00 Nautico - Belo Jardim PE 1,30 5,00 7,04 1,03 2,92 1,10
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
79814 DNES 19:30 Portuguesa RJ - Madureira RJ 2,57 3,10 2,50 1,41 1,39 1,27
79888 DNES 22:30 Volta Red. - N.Iguacu 2,30 3,10 2,83 1,32 1,48 1,27
79889 26.03.17 | 20:30 Resende RJ - Boavis. 1,90 3,40 3,44 1,22 1,71 1,22
90981 26.03.17 | 21:00 Bangu - Botafogo 4,41 3,50 1,67 1,95 1,13 1,21
79863 26.03.17 | 23:30 Flamengo - Vasco 1,75 3,50 3,94 1,17 1,85 1,21
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
59718 DNES 20:00 Ceara - Uniclinic CELIVE 1,30 4,75 7,60 1,02 2,92 1,11
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
22510 26.03.17 | 12:15 Opava - Brno
X
Opava - Brno
TV kanál Čas vysílání
ČT Sport 26.03.2017 12:15
tv
2,81 3,15 2,35 1,49 1,35 1,28
(ČF)
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
87691 DNES 15:00 HFK Olomouc - Olomouc B Minimální počet do kombinace: 0 3,85 4,00 1,50 1,96 1,09 1,08
87921 DNES 15:00 Kroměříž - Vel.Meziříčí Minimální počet do kombinace: 0 2,27 3,39 2,27 1,36 1,36 1,13
87993 DNES 15:00 Mohelnice - Hlučín Minimální počet do kombinace: 0 2,27 3,39 2,27 1,36 1,36 1,13
88185 DNES 15:00 Petřkovice - Hulín Minimální počet do kombinace: 0 1,85 3,50 2,86 1,21 1,57 1,12
88253 DNES 15:00 Třebíč - Líšeň Minimální počet do kombinace: 0 1,30 4,40 5,56 - 2,46 1,05
88278 26.03.17 | 10:15 Slovacko B - Otrokovice Minimální počet do kombinace: 0 1,90 3,50 2,74 1,23 1,54 1,12
88383 26.03.17 | 10:15 Uničov - Blansko Minimální počet do kombinace: 0 1,20 4,90 7,20 - 2,91 1,03
88384 26.03.17 | 10:30 FC Fastav Zlin B - Vyškov Minimální počet do kombinace: 0 1,90 3,50 2,74 1,23 1,54 1,12
Pouze sólo sázka , maximální vklad 500 Kč
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
41075 DNES 15:00 Hořovicko - Převýšov Minimální počet do kombinace: 0 3,22 3,60 1,70 1,70 1,15 1,11
34422 DNES 15:00 Tachov - Dobrovice Minimální počet do kombinace: 0 1,66 3,60 3,38 1,14 1,74 1,11
34325 26.03.17 | 10:15 Olympia HK - Vyšehrad Minimální počet do kombinace: 0 1,29 5,00 4,97 1,03 2,49 1,02
41090 26.03.17 | 15:00 Benátky n/J - Zápy Minimální počet do kombinace: 0 3,56 3,70 1,60 1,81 1,12 1,10
34466 26.03.17 | 15:00 Jirny - Loko Vltavín Minimální počet do kombinace: 0 1,35 4,15 5,12 1,02 2,29 1,07
Pouze sólo sázka , maximální vklad 500 Kč
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
94695 DNES 11:00 Hradec Kr. - Slavia Pr. Minimální počet do kombinace: 0 1,85 3,60 2,79 1,22 1,57 1,11
94700 DNES 11:00 Karviná - Hlučín Minimální počet do kombinace: 0 1,05 8,50 15,05 - 5,44 -
94703 DNES 11:00 Opava - Zlín Minimální počet do kombinace: 0 1,95 3,55 2,62 1,26 1,51 1,12
94676 DNES 11:00 Teplice - Ostrava Minimální počet do kombinace: 0 2,15 3,50 2,35 1,33 1,41 1,12
94704 DNES 13:00 Ml.Boleslav - Olomouc Minimální počet do kombinace: 0 2,30 3,60 2,16 1,40 1,35 1,11
94714 DNES 14:00 Brno - Budějovice Minimální počet do kombinace: 0 1,40 4,10 4,58 1,04 2,16 1,07
94732 DNES 14:00 Příbram - Jihlava Minimální počet do kombinace: 0 1,30 4,40 5,56 - 2,46 1,05
94790 DNES 14:30 FC Slovácko - Plzeň Minimální počet do kombinace: 0 2,30 3,50 2,20 1,39 1,35 1,12
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
42405 26.03.17 | 13:45 FC Helsingor - Fredericia 2,05 3,20 3,22 1,25 1,60 1,25
63638 26.03.17 | 13:45 Hobro - BK Fremad Amager 1,65 3,50 4,56 1,12 1,98 1,21
42481 26.03.17 | 13:45 Skive - Naestved 2,25 3,20 2,82 1,32 1,50 1,25
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
52824 DNES 15:00 FC Sydvest 05 - Holbaek 2,05 3,40 2,82 1,28 1,54 1,19
52823 DNES 15:00 Fredensborg BI - Vejgaard B 1,82 3,50 3,32 1,20 1,70 1,18
47370 DNES 15:00 Middelf. - Hellerup 1,82 3,50 3,32 1,20 1,70 1,18
47891 DNES 15:00 Naesby - Odder 2,10 3,35 2,76 1,29 1,51 1,19
47020 DNES 15:00 VSK Arhus - Frem Kodaň 3,12 3,45 1,90 1,64 1,23 1,18
55622 26.03.17 | 13:00 Jammerbugt - Svedborg 1,27 4,70 7,34 - 2,87 1,08
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
52979 DNES 15:00 Aarhus Fr. - BK Marienlyst 3,32 3,50 1,82 1,70 1,20 1,18
48549 DNES 15:00 Brabrand - B93 Kodaň 1,63 3,55 4,15 1,12 1,91 1,17
52825 DNES 15:00 Bronshoj - Kolding IFLIVE 2,76 3,35 2,10 1,51 1,29 1,19
52803 DNES 15:00 Dalum IF - Hvidovre 2,40 3,30 2,40 1,39 1,39 1,20
55590 26.03.17 | 15:00 Avarta - Thisted 2,68 3,35 2,15 1,49 1,31 1,19
55591 26.03.17 | 15:00 Greve - Kjellerup IF 2,40 3,30 2,40 1,39 1,39 1,20
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
55745 26.03.17 | 18:30 Clan Juvenil - CD River Plate Ecuador 1,85 3,25 3,80 1,18 1,75 1,24
55913 26.03.17 | 19:00 Macara - Ind. del Valle 3,24 3,00 2,13 1,56 1,25 1,29
55950 26.03.17 | 22:00 Fuerza Amarilla S.c. - LDU Quito 2,40 3,00 2,77 1,33 1,44 1,29
55973 26.03.17 | 22:30 Barcelona G. - Univ.Catolica 1,65 3,40 4,74 1,11 1,98 1,22
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
50789 DNES 18:00 Manta - Loja 1,80 3,30 3,96 1,16 1,80 1,24
50788 DNES 22:00 CD Colon FC - America 1,42 4,00 6,36 1,05 2,46 1,16
59721 DNES 22:00 Imbabura - LDU Portoviejo 2,50 3,20 2,51 1,40 1,41 1,25
50807 DNES 22:00 Tecnico Universitario - Mushuc RunaLIVE 1,70 3,40 4,37 1,13 1,91 1,22
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
24576 DNES 15:00 Dunkerque - ConcarneauLIVE 1,83 3,10 4,13 1,15 1,77 1,27
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
65569 DNES 16:00 Dep.Copiapo - CSD Rangers 1,90 3,20 3,36 1,19 1,64 1,21
15121 DNES 21:00 Deportes Valdivia - Cdsc Iberia 2,10 3,20 2,88 1,27 1,52 1,21
15151 DNES 21:00 S Morning - Coquimbo UnidoLIVE 2,30 3,00 2,72 1,30 1,43 1,25
15216 DNES 23:00 La Serena - La CaleraLIVE 1,45 4,00 5,08 1,06 2,24 1,13
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
39338 DNES 16:00 Cork City - DundalkLIVE 2,20 3,15 3,06 1,30 1,55 1,28
39607 DNES 18:00 St.Patricks - ShamrockLIVE 3,55 3,15 2,00 1,67 1,22 1,28
39608 DNES 18:30 Drogheda - Boh.DublinLIVE 2,42 3,10 2,75 1,36 1,46 1,29
39606 DNES 20:30 Bray W. - LimerickLIVE 2,00 3,40 3,28 1,26 1,67 1,24
39604 DNES 20:45 Finn H. - SligoLIVE 2,85 3,10 2,35 1,48 1,34 1,29
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
23916 DNES 19:00 Waterford - Wexford 1,33 4,60 7,04 1,03 2,78 1,12
40642 DNES 20:45 Athlone - Shelbourne 3,12 3,30 2,05 1,60 1,26 1,24
40148 DNES 20:45 Cabinteely FC - Cobh RamblersLIVE 2,68 3,20 2,35 1,46 1,35 1,25
40643 DNES 20:45 UC Dublin - LongfordLIVE 2,20 3,15 2,95 1,30 1,52 1,26
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
55984 DNES 15:00 Akureyri - Keflavik 1,50 4,00 5,14 1,09 2,25 1,16
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
56128 DNES 18:15 IR Reyk. - Kopavog.LIVE 2,30 3,40 2,62 1,37 1,48 1,22
56167 DNES 18:30 Thor Akureyri - Valur 5,22 4,10 1,48 2,30 1,09 1,15
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
71671 DNES 18:00 Cittadella - SpeziaLIVE 2,20 3,10 3,23 1,29 1,58 1,31
71765 DNES 20:30 Benevento - TrapaniLIVE 1,80 3,25 4,47 1,16 1,88 1,28
72052 26.03.17 | 12:30 Hellas V. - Pisa 1,58 3,40 6,26 1,08 2,20 1,26
72051 26.03.17 | 15:00 Carpi - Perugia 2,18 2,90 3,53 1,24 1,59 1,35
72186 26.03.17 | 15:00 Entella - Cesena 2,05 3,10 3,62 1,23 1,67 1,31
72078 26.03.17 | 15:00 Latina - Pro Verc. 2,20 2,95 3,41 1,26 1,58 1,34
72118 26.03.17 | 15:00 Salernitana - Ascoli 1,75 3,35 4,61 1,15 1,94 1,27
72053 26.03.17 | 15:00 Spal 2013 - Frosinone 2,15 3,05 3,40 1,26 1,61 1,32
72077 26.03.17 | 15:00 Ternana - Avellino 2,40 2,95 3,02 1,32 1,49 1,34
72119 26.03.17 | 15:00 Vicenza - Brescia 1,80 3,30 4,38 1,16 1,88 1,28
89838 26.03.17 | 20:30 Bari - Novara 1,95 3,15 3,90 1,20 1,74 1,30