Nabídka sportů:

Filtr sázek
xVítěz utkání
xVítěz utkání
xCelkový vítěz (vč. PO)
oVítěz po prodloužení
o1.poločas
o2.poločas
o1.třetina
o2.třetina
o3.třetina
oHandicap
oHandicap 12
oSázka bez remízy (SBR)
oPřesný výsledek utkání (fotbal)
oPřesný výsledek utkání (hokej)
oPoločas/konec
o1.třetina/konec
oPočet gólů v utkání (P/N)
oPočet gólů v 1.poločase (P/N)
oPočet gólů v 2.poločase (P/N)
oVíce gólů v poločase
oPočet gólů v 1.třetině (P/N)
oPočet gólů v 2.třetině (P/N)
oPočet gólů v 3.třetině (P/N)
oTým 1 vstřelí gól
oTým 2 vstřelí gól
oOba týmy vstřelí gól
oPočet gólů domácí (pod/nad)
oPočet gólů hosté (pod/nad)
oPočet gólů domácí
oPočet gólů hosté
oPrvní gól utkání
oKterý tým skóruje jako poslední v zápase
o1. gól/zápas
oMinuta prvního gólu (fotbal)
oMinuta 1. gólu (Hokej)
oPočet gamů v utkání (P/N)
oPočet gamů v prvním setu (P/N)
o1.set/zápas
oTie-break v utkání
oTie-break v 1.setu
oSudý/Lichý
oPřesný výsledek utkání (2 sety)
oVitěz 1.setu
oVítěz 2.setu
o1. čtvrtina
o2. čtvrtina
o3. čtvrtina
o4. čtvrtina
oPočet setů v utkání
oHandicap 12 gamy
oSázka bez remízy v 1.třetině
oSázka bez remízy v 2.třetině
oSázka bez remízy v 3.třetině
oV které třetině padne nejvíce gólů?
oHráč 1 vyhraje set
oHráč 2 vyhraje set
oVítěz utkání a počet gólů
oKterý tým vstřelí gól
oDomácí vyhrají alespoň jeden z poločasů
oHosté vyhrají alespoň jeden z poločasů
oDomácí vstřelí gól v obou poločasech
oHosté vstřelí gól v obou poločasech
oDomácí vyhrají oba poločasy
oHosté vyhrají oba poločasy
o1.poločas - oba týmy vstřelí gól
o2.poločas - oba týmy vstřelí gól
o1.třetina - oba týmy vstřelí gól
o2.třetina - oba týmy vstřelí gól
o3.třetina - oba týmy vstřelí gól
o1.třetina - počet gólů lichý/sudý
o2.třetina - počet gólů lichý/sudý
o3.třetina - počet gólů lichý/sudý
o1.třetina - který tým vstřelí poslední gól
o2.třetina - který tým vstřelí poslední gól
o3.třetina - který tým vstřelí poslední gól
o1.třetina - který tým vstřelí 1.gól
o2.třetina - který tým vstřelí 1.gól
o3.třetina - který tým vstřelí 1.gól
o1.poločas Sudý/Lichý
o2.poločas Sudý/Lichý
oSázka bez remízy 1.poločas
oSázka bez remízy 2.poločas
oPočet 2 min. trestů v utkání (P/N)
oPočet gamů hráč 1 (P/N)
oPočet gamů hráč 2 (P/N)
oHandicap 12 - 1.set
oHráč X dá gól
oHráč X bude bodovat
Vybrat vše
Zrušit vše
Zobrazit

Superkurz Superkurz

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
29229 DNES 15:00 Petrohrad - Jaroslavl Minimální kurz nutný pro kombinaci: 1,25, 
Minimální počet do kombinace: 4 1,64 4,80 4,94 1,22 2,44 1,23
Z kategorie Superkurzy může být na tiketu pouze jedna událost. Minimální kombinace je 4AKO s kurzem 1,25 u každé přidané události.

DUEL DUEL

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
97132 DNES 16:00 Benevento - Valladolid 2,40 3,35 2,53 1,40 1,44 1,23
97185 DNES 16:00 Sheff Utd. - Rochdale 2,46 3,70 2,30 1,48 1,42 1,19
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2
93739 DNES 15:00 Dadonov Y. (PET) - Kovalchuk I. (PET), 25.3. 3,55 1,75 3,88
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02
93325 DNES 15:15 Växjö - Frölunda 2,15 4,50 2,36 1,45 1,55
93293 DNES 16:00 Jyväskylä - Kalpa 2,15 4,50 2,36 1,45 1,55
93259 DNES 16:00 Tappara - TPS Turku 2,15 4,70 2,31 1,47 1,55

Fotbal Fotbal

Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
80839 DNES 15:00 Belouiz. - SetifLIVE 2,25 2,90 2,99 1,27 1,47 1,28
80827 DNES 16:00 MC Alger - Kabylie 1,45 3,85 5,74 1,05 2,30 1,16
80826 DNES 16:00 RC Relizane - USM Alger 2,30 2,85 2,96 1,27 1,45 1,29
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
53297 DNES 14:30 Swindon - Millwall 3,66 3,45 1,91 1,78 1,23 1,26
53294 DNES 16:00 Bury - FleetwoodLIVE 2,85 3,05 2,45 1,47 1,36 1,32
53337 DNES 16:00 Coventry - Bristol Rovers 3,64 3,28 1,97 1,73 1,23 1,28
53261 DNES 16:00 Gillingham - PeterboroughLIVE 3,25 3,30 2,10 1,64 1,28 1,28
53291 DNES 16:00 Chesterfield - RochdaleLIVE 4,33 3,60 1,73 1,97 1,17 1,24
53338 DNES 16:00 Northampton - OxfordLIVE 2,78 3,22 2,40 1,49 1,38 1,29
53293 DNES 16:00 Oldham - Sheff Utd. 6,36 3,80 1,50 2,38 1,08 1,21
53292 DNES 16:00 Shrewsbury - Bolton 3,40 3,20 2,08 1,65 1,26 1,29
53289 DNES 16:00 Wimbledon - SouthendLIVE 2,69 3,17 2,50 1,46 1,40 1,30
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
51283 DNES 16:00 Accrington - Grimsby 1,86 3,28 4,09 1,19 1,82 1,28
51286 DNES 16:00 Barnet - Cheltenham 2,10 3,18 3,38 1,26 1,64 1,30
52575 DNES 16:00 Blackpool - Hartlepool 1,65 3,55 5,02 1,13 2,08 1,24
52587 DNES 16:00 Cambridge - StevenageLIVE 2,22 3,18 3,10 1,31 1,57 1,29
52591 DNES 16:00 Carlisle - Crewe 2,38 3,15 2,86 1,36 1,50 1,30
52588 DNES 16:00 Colchester - Luton 3,40 3,28 2,05 1,67 1,26 1,28
52574 DNES 16:00 Crawley - LeytonLIVE 1,92 3,45 3,62 1,23 1,77 1,25
52576 DNES 16:00 Exeter - Yeovil 1,66 3,50 5,02 1,13 2,06 1,25
52590 DNES 16:00 Morecambe - Mansfield 4,81 3,57 1,67 2,05 1,14 1,24
52589 DNES 16:00 Portsmouth - NewportLIVE 1,37 4,18 8,48 1,03 2,80 1,18
53339 DNES 16:00 Wycombe - Notts C. 1,91 3,28 3,87 1,21 1,78 1,28
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
54371 DNES 13:15 Lincoln - Forest Gr.LIVE 2,28 3,15 2,92 1,32 1,52 1,28
54282 DNES 16:00 Bromley - ChesterLIVE 2,25 3,20 2,92 1,32 1,53 1,27
82970 DNES 16:00 Dagenham - YorkLIVE 1,87 3,33 3,79 1,20 1,77 1,25
54372 DNES 16:00 Eastleigh - Gateshead 2,83 3,13 2,35 1,49 1,34 1,28
54375 DNES 16:00 Guiseley - Dover 2,90 3,13 2,30 1,51 1,33 1,28
54373 DNES 16:00 Macclesfield - AldershotLIVE 2,20 3,15 3,06 1,30 1,55 1,28
54719 DNES 16:00 Solihull - BarrowLIVE 3,10 3,15 2,18 1,56 1,29 1,28
54811 DNES 16:00 Southport - Boreham 3,00 3,15 2,23 1,54 1,31 1,28
54720 DNES 16:00 Sutton - North Ferriby 1,40 4,15 6,96 1,05 2,60 1,17
55387 DNES 16:00 Tranmere - Braintree 1,33 4,35 8,54 1,02 2,88 1,15
55388 DNES 16:00 Woking - Maidstone UnitedLIVE 2,05 3,25 3,30 1,26 1,64 1,26
83430 DNES 16:00 Wrexham - Torquay 1,72 3,40 4,48 1,14 1,93 1,24
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
14783 DNES 16:00 Boston - Salford City 3,96 3,70 1,70 1,91 1,16 1,19
14806 DNES 16:00 Brackley Town - Telford 1,45 4,20 5,44 1,08 2,37 1,15
14807 DNES 16:00 Bradford PA - AltrinchamLIVE 1,80 3,50 3,71 1,19 1,80 1,21
39667 DNES 16:00 Gainsborough - Darlington 1883 3,42 3,80 1,80 1,80 1,22 1,18
39675 DNES 16:00 Gloucester - Alfreton 1,90 3,55 3,30 1,24 1,71 1,21
39666 DNES 16:00 Chorley - Curzon Ashton 1,62 3,80 4,34 1,14 2,02 1,18
39668 DNES 16:00 Kidderminster - Harrogate 1,73 3,70 3,81 1,18 1,88 1,19
39612 DNES 16:00 Nuneaton - AFC FyldeLIVE 4,08 3,60 1,70 1,91 1,15 1,20
39673 DNES 16:00 Stalybridge - Worcester 2,20 3,25 2,87 1,31 1,52 1,24
39674 DNES 16:00 Stockport - TamworthLIVE 1,68 3,65 4,13 1,15 1,94 1,19
39665 DNES 16:00 Utd of Manchester - Halifax 3,33 3,70 1,85 1,75 1,23 1,19
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
74001 DNES 16:00 Bath - Wealdstone 2,30 3,50 2,56 1,39 1,48 1,21
74000 DNES 16:00 Concord Rangers - Hemel Hempstead 2,45 3,50 2,40 1,44 1,42 1,21
73979 DNES 16:00 Hampton - Ebbsfleet 3,62 3,40 1,85 1,75 1,20 1,22
73966 DNES 16:00 Chelmsford - Gosport 1,20 6,50 8,08 1,01 3,60 1,04
73967 DNES 16:00 Margate FC - Eastbourne 3,90 3,75 1,70 1,91 1,17 1,18
14808 DNES 16:00 Oxford City - Poole Town 2,70 3,50 2,20 1,52 1,35 1,21
73999 DNES 16:00 St.Albans - Dartford 4,59 3,90 1,57 2,11 1,12 1,17
74002 DNES 16:00 Stortford - Maidenhead 9,00 6,00 1,20 3,60 - 1,06
14811 DNES 16:00 Truro City - Whitehawk 2,30 3,50 2,56 1,39 1,48 1,21
14813 DNES 16:00 Welling - Hungerford 2,68 3,40 2,25 1,50 1,36 1,22
14829 DNES 16:00 Weston - East Thurrock 2,56 3,50 2,30 1,48 1,39 1,21
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
55429 DNES 16:00 Bognor Regis Town - Canvey Island 1,40 4,50 5,72 1,07 2,52 1,12
55428 DNES 16:00 Burgess Hill Town - Kingstonian 2,00 3,65 2,97 1,29 1,64 1,19
55430 DNES 16:00 Dulwich Hamlet - Billericay Town 2,37 3,45 2,50 1,41 1,45 1,22
55808 DNES 16:00 Grays - Enfield TownLIVE 3,51 3,70 1,80 1,80 1,21 1,19
11302 DNES 16:00 Harrow Borough - Staines 2,15 3,50 2,78 1,33 1,55 1,21
56218 DNES 16:00 Leatherhead FC - Wingate & Frinchley 2,86 3,50 2,10 1,58 1,31 1,21
56217 DNES 16:00 Leiston - Worthing FC 1,45 4,20 5,44 1,08 2,37 1,15
56280 DNES 16:00 Lowestoft - Folkestone Invicta 1,80 3,70 3,51 1,21 1,80 1,19
56506 DNES 16:00 Metropolitan Police - Merstham 2,05 3,50 2,96 1,29 1,60 1,21
56507 DNES 16:00 Needham Market FC - Havant 2,40 3,50 2,45 1,42 1,44 1,21
55427 DNES 16:00 Sudbury - Hendon 2,25 3,40 2,68 1,36 1,50 1,22
56851 DNES 16:00 Tonbridge - Harlow Town 1,80 3,70 3,51 1,21 1,80 1,19
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
60835 DNES 16:00 Biggleswade Town - Dorchester 1,67 4,10 3,73 1,19 1,95 1,15
58898 DNES 16:00 Cinderford Town FC - Kettering 3,36 3,75 1,83 1,77 1,23 1,18
59231 DNES 16:00 Cirencester Town - Redditch 2,25 3,60 2,57 1,39 1,50 1,20
60091 DNES 16:00 Frome Town - Slough Town 2,57 3,60 2,25 1,50 1,39 1,20
62813 DNES 16:00 Hitchin Town - Leamington 2,15 3,70 2,66 1,36 1,55 1,19
61828 DNES 16:00 Chesham United - Chippenham Town 2,97 3,65 2,00 1,64 1,29 1,19
60836 DNES 16:00 Kings Lynn - Dunstable Town FC 2,20 3,65 2,61 1,37 1,52 1,19
60834 DNES 16:00 Merthyr Town - Cambridge City 1,35 4,80 6,16 1,05 2,70 1,11
63601 DNES 16:00 St.Ives Town - Basingstoke 2,22 3,70 2,56 1,39 1,51 1,19
63602 DNES 16:00 Stratford Town FC - Banbury United 2,52 3,70 2,25 1,50 1,40 1,19
63600 DNES 16:00 Weymouth - Kings Langley 1,73 4,20 3,39 1,23 1,88 1,15
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
60731 DNES 16:00 Blyth - Rushall Olympic 1,35 4,70 6,34 1,05 2,70 1,11
62788 DNES 16:00 Coalville Town - Workington 2,62 3,50 2,25 1,50 1,37 1,21
62795 DNES 16:00 Corby - Marine 2,15 3,60 2,72 1,35 1,55 1,20
54038 DNES 16:00 Ilkeston - Frickley Athletic 2,50 3,40 2,40 1,44 1,41 1,22
61051 DNES 16:00 Matlock Town - Ashton Utd 2,00 3,70 2,93 1,30 1,64 1,19
62787 DNES 16:00 Mickleover Sports - Stafford 2,10 3,75 2,72 1,35 1,58 1,18
62789 DNES 16:00 Nantwich Town - Whitby Town 1,80 3,80 3,42 1,22 1,80 1,18
54040 DNES 16:00 Skelmersdale United FC - Buxton 7,26 4,85 1,30 2,92 1,03 1,10
62794 DNES 16:00 Spennymoor Town - Halesowen Town 1,40 4,80 5,32 1,08 2,52 1,11
60729 DNES 16:00 Stourbridge FC - Grantham Town 1,67 3,90 3,91 1,17 1,95 1,17
62812 DNES 16:00 Sutton Coldfield - Barwell FC 2,74 3,70 2,10 1,58 1,34 1,19
60730 DNES 16:00 Warrington - Hednesford 1,73 3,90 3,61 1,20 1,88 1,17
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
14407 DNES 14:00 Inter De Limeira SP - GE Osasco SPLIVE 1,95 3,40 3,29 1,24 1,67 1,22
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
87691 DNES 15:00 HFK Olomouc - Olomouc B Minimální počet do kombinace: 0 3,85 4,00 1,50 1,96 1,09 1,08
87921 DNES 15:00 Kroměříž - Vel.Meziříčí Minimální počet do kombinace: 0 2,27 3,39 2,27 1,36 1,36 1,13
87993 DNES 15:00 Mohelnice - Hlučín Minimální počet do kombinace: 0 2,27 3,39 2,27 1,36 1,36 1,13
88185 DNES 15:00 Petřkovice - Hulín Minimální počet do kombinace: 0 1,85 3,50 2,86 1,21 1,57 1,12
88253 DNES 15:00 Třebíč - Líšeň Minimální počet do kombinace: 0 1,30 4,40 5,56 - 2,46 1,05
Pouze sólo sázka , maximální vklad 500 Kč
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
41075 DNES 15:00 Hořovicko - Převýšov Minimální počet do kombinace: 0 3,22 3,60 1,70 1,70 1,15 1,11
34422 DNES 15:00 Tachov - Dobrovice Minimální počet do kombinace: 0 1,66 3,60 3,38 1,14 1,74 1,11
Pouze sólo sázka , maximální vklad 500 Kč
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
94695 DNES 11:00 Hradec Kr. - Slavia Pr. Minimální počet do kombinace: 0 1,85 3,60 2,79 1,22 1,57 1,11
94700 DNES 11:00 Karviná - Hlučín Minimální počet do kombinace: 0 1,05 8,50 15,05 - 5,44 -
94703 DNES 11:00 Opava - Zlín Minimální počet do kombinace: 0 1,95 3,55 2,62 1,26 1,51 1,12
94676 DNES 11:00 Teplice - Ostrava Minimální počet do kombinace: 0 2,15 3,50 2,35 1,33 1,41 1,12
94704 DNES 13:00 Ml.Boleslav - Olomouc Minimální počet do kombinace: 0 2,30 3,60 2,16 1,40 1,35 1,11
94714 DNES 14:00 Brno - Budějovice Minimální počet do kombinace: 0 1,40 4,10 4,58 1,04 2,16 1,07
94732 DNES 14:00 Příbram - Jihlava Minimální počet do kombinace: 0 1,30 4,40 5,56 - 2,46 1,05
94790 DNES 14:30 FC Slovácko - Plzeň Minimální počet do kombinace: 0 2,30 3,50 2,20 1,39 1,35 1,12
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
52824 DNES 15:00 FC Sydvest 05 - Holbaek 2,05 3,40 2,82 1,28 1,54 1,19
52823 DNES 15:00 Fredensborg BI - Vejgaard B 1,82 3,50 3,32 1,20 1,70 1,18
47370 DNES 15:00 Middelf. - Hellerup 1,82 3,50 3,32 1,20 1,70 1,18
47891 DNES 15:00 Naesby - Odder 2,10 3,35 2,76 1,29 1,51 1,19
47020 DNES 15:00 VSK Arhus - Frem Kodaň 3,12 3,45 1,90 1,64 1,23 1,18
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
52979 DNES 15:00 Aarhus Fr. - BK Marienlyst 3,32 3,50 1,82 1,70 1,20 1,18
48549 DNES 15:00 Brabrand - B93 Kodaň 1,63 3,55 4,15 1,12 1,91 1,17
52825 DNES 15:00 Bronshoj - Kolding IFLIVE 2,76 3,35 2,10 1,51 1,29 1,19
52803 DNES 15:00 Dalum IF - Hvidovre 2,40 3,30 2,40 1,39 1,39 1,20
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
24576 DNES 15:00 Dunkerque - ConcarneauLIVE 1,83 3,10 4,13 1,15 1,77 1,27
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
65569 DNES 16:00 Dep.Copiapo - CSD Rangers 1,90 3,20 3,36 1,19 1,64 1,21
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
39338 DNES 16:00 Cork City - DundalkLIVE 2,20 3,15 3,06 1,30 1,55 1,28
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
55984 DNES 15:00 Akureyri - Keflavik 1,50 4,00 5,14 1,09 2,25 1,16
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
19186 DNES 14:30 Alessand. - Racing Club Roma 1,18 5,50 12,20 - 3,79 1,08
19182 DNES 14:30 Cremonese - US Pontedera 1,48 3,90 5,58 1,07 2,30 1,17
19178 DNES 14:30 PRO Piacenza - Lupa Roma 1,60 3,35 5,32 1,08 2,06 1,23
19184 DNES 14:30 Viterbese - Lucchese 2,15 3,00 3,20 1,25 1,55 1,29
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
19188 DNES 16:30 Pordenone - Lumezz. 1,58 3,50 5,20 1,09 2,09 1,21
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
18894 DNES 11:00 Sosnowiec - Legia W.LIVE 6,18 4,00 1,43 2,43 1,05 1,16
49790 DNES 14:00 Djurgard. - Viking St.LIVE 1,62 3,80 4,34 1,14 2,03 1,18
65645 DNES 15:00 Gais Got. - Varbergs 2,25 3,50 2,62 1,37 1,50 1,21
65644 DNES 16:00 Aalesund - Molde 2,52 3,70 2,25 1,50 1,40 1,19
20163 DNES 16:00 Brann B. - Sogndal 1,65 3,75 4,20 1,15 1,98 1,18
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
40514 DNES 14:00 Řecko - FinskoLIVE 2,05 3,30 3,12 1,26 1,60 1,24
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
40821 DNES 11:00 Německo - SrbskoLIVE 1,38 4,50 6,08 1,06 2,59 1,12
40823 DNES 16:00 Slovensko - Kypr 1,43 4,10 5,96 1,06 2,43 1,15
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
40846 DNES 15:00 Chorvatsko - PolskoLIVE 1,98 3,30 3,30 1,24 1,65 1,24
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
40886 DNES 14:00 Švédsko - IrskoLIVE 2,35 3,25 2,65 1,36 1,46 1,24
40889 DNES 15:00 Itálie - BelgieLIVE 2,71 3,25 2,30 1,48 1,35 1,24
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
82697 DNES 11:00 Gruzie - IslandLIVE 2,40 3,25 2,59 1,38 1,44 1,25
83780 DNES 15:00 Albánie - MoldávieLIVE 1,80 3,50 3,71 1,19 1,80 1,21
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
84704 DNES 15:00 Portugalsko - Senegal 1,40 4,20 6,30 1,05 2,52 1,15
Turnaj - Francie
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
95233 DNES 14:00 JAR - Guinea Bissau 1,34 4,25 9,48 1,02 2,93 1,17
95289 DNES 14:00 Tanzánie - Botswana 2,15 3,00 3,47 1,25 1,61 1,33
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
23531 DNES 14:00 Erfurt - Mainz (A) 2,14 3,05 3,29 1,26 1,58 1,30
13242 DNES 14:00 FSV Fran. - LotteLIVE 2,40 3,05 2,82 1,34 1,47 1,30
23241 DNES 14:00 Hallescher - Fortuna Köln 1,77 3,44 4,11 1,17 1,87 1,24
13280 DNES 14:00 Chemnitzer - DuisburgLIVE 2,45 3,05 2,76 1,36 1,45 1,30
13265 DNES 14:00 Kiel - MagdeburgLIVE 2,10 3,15 3,28 1,26 1,61 1,28
13243 DNES 14:00 Pr.Münster - AalenLIVE 2,47 2,95 2,82 1,34 1,44 1,32
23334 DNES 14:00 Regensburg - OsnabruckLIVE 1,85 3,30 3,92 1,19 1,79 1,26
13219 DNES 14:00 Rostock - PaderbornLIVE 1,88 3,30 3,79 1,20 1,76 1,26
23286 DNES 14:00 Sonnenhof - FSV ZwickauLIVE 2,05 3,15 3,41 1,24 1,64 1,28
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
82757 DNES 14:00 FC Astoria Walldorf - TrierLIVE 2,83 3,10 2,30 1,48 1,32 1,27
82760 DNES 14:00 FK Pirmasens - FC Nöttingen 2,00 3,30 3,25 1,25 1,64 1,24
82761 DNES 14:00 Koblenz - K´laut (A)LIVE 2,00 3,10 3,47 1,22 1,64 1,27
82759 DNES 14:00 Offenbach - Elversberg 3,00 3,00 2,25 1,50 1,29 1,29
82762 DNES 14:00 Stuttgart (A) - Mannheim 3,20 3,10 2,10 1,57 1,25 1,27
82766 DNES 14:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg - Hoffen IILIVE 3,44 3,40 1,90 1,71 1,22 1,22
82758 DNES 14:00 Ulm - HomburgLIVE 2,20 3,15 2,95 1,30 1,52 1,26
82768 DNES 14:00 Worm.Worms - St.KickersLIVE 2,63 3,10 2,45 1,42 1,37 1,27
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
42897 DNES 14:00 FC Augsburg II - BayreuthLIVE 2,00 3,30 3,12 1,25 1,60 1,22
42881 DNES 14:00 Furth (A) - Rosenheim 2,00 3,20 3,21 1,23 1,60 1,23
42894 DNES 14:00 Memming. - VfR Garching 1,75 3,65 3,60 1,18 1,81 1,18
42880 DNES 14:00 Norimb.(A) - TSV Buchbach 1,92 3,40 3,24 1,23 1,66 1,21
42879 DNES 14:00 Schalding-Heining - Ingolst.(A) 2,18 3,30 2,76 1,31 1,50 1,22
42896 DNES 14:00 SpVgg Bayern Hof - SeligenportenLIVE 2,40 3,20 2,54 1,37 1,42 1,23
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
36423 DNES 14:00 Lubeck - VfB Oldenburg 2,00 3,30 3,25 1,25 1,64 1,24
36424 DNES 15:00 1 FC Germ Egestorf/Langreder - SV Eichede 2,20 3,25 2,87 1,31 1,52 1,25
36425 DNES 16:00 Meppen - Havelse 1,70 3,45 4,29 1,14 1,91 1,22
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
34810 DNES 14:00 Dortm. (A) - FC Viktoria KölnLIVE 2,20 3,10 2,78 1,29 1,47 1,23
34808 DNES 14:00 Oberhaus. - M´gladb (A)LIVE 2,30 3,20 2,57 1,34 1,43 1,21
35388 DNES 14:00 Schalke (A) - Wuppert.LIVE 2,50 3,10 2,42 1,38 1,36 1,23
45466 DNES 14:00 Siegen - Wiedenb.LIVE 2,88 3,20 2,10 1,52 1,27 1,21
35387 DNES 14:00 Wattenscheid - TSG SprockhövelLIVE 1,44 4,20 4,91 1,07 2,26 1,11
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
27332 DNES 11:15 Libertad Asuncion - General DiazLIVE 2,25 3,80 2,48 1,41 1,50 1,18
27303 DNES 12:30 SOL De America - Sportivo TrinidenseLIVE 1,50 4,50 4,50 1,12 2,25 1,12
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
42831 DNES 12:45 Wisla Pulawy - Chojnice 3,35 3,20 2,00 1,64 1,23 1,25
42903 DNES 15:00 Tychy - Bytovia BytowLIVE 2,40 3,10 2,69 1,35 1,44 1,27
43192 DNES 16:00 Nowy Sacz - Kluczbork 1,60 3,55 4,89 1,10 2,06 1,21
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
35297 DNES 14:00 Warta P. - Elblag 2,30 3,00 2,92 1,30 1,48 1,29
35370 DNES 15:00 Niepolomnice - Blekitni Stargard SzczecinskiLIVE 1,90 3,20 3,67 1,19 1,71 1,25
35299 DNES 15:00 Rozwoj Katowice - ZKS Stal Stalowa WolaLIVE 2,20 3,05 3,04 1,28 1,52 1,28
35440 DNES 16:00 Gryf Wejherowo - Odra Opole 3,48 3,30 1,92 1,69 1,21 1,24
35441 DNES 16:00 Legionovia Legionowo - Bytom 1,80 3,40 3,82 1,18 1,80 1,22
35413 DNES 16:00 Siarka Tarnobrzeg - MKP Kotwica Kolobrzeg 1,70 3,60 4,08 1,15 1,91 1,20
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
79257 DNES 14:30 Asco Atsv Wolfsberg - Deutschlandsberger Sportclub Mithlinger FensterLIVE 4,24 4,00 1,60 2,06 1,14 1,16
79308 DNES 16:00 Union Gurten - Atsv Stadl-PauraLIVE 2,20 3,65 2,61 1,37 1,52 1,19
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
90487 DNES 15:30 Cashpoint Scr Altach (A) - FC Pinzgau Saalfelden 1,90 3,60 3,26 1,24 1,71 1,20
89933 DNES 16:00 FC Dornbirn 1913 - Hohenems 1,80 3,60 3,60 1,20 1,80 1,20
91101 DNES 16:00 FC Hard - USC Eugendorf 2,00 3,60 3,00 1,29 1,64 1,20
89934 DNES 16:00 TSV St. Johann - Schwaz 1,83 3,60 3,49 1,21 1,77 1,20
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 02
55385 DNES 14:00 Lamia 1964 - ChaniaLIVE 1,06 10,00 12,45 5,55
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
12874 DNES 16:00 Ards FC - GlenavonLIVE 1,80 3,65 3,71 1,21 1,84 1,21
77547 DNES 16:00 Ballinamal. - LinfieldLIVE 7,66 4,50 1,34 2,83 1,03 1,14
12944 DNES 16:00 Cliftonville - BallymenaLIVE 1,90 3,45 3,54 1,23 1,75 1,24
77701 DNES 16:00 Coleraine - CrusadersLIVE 2,43 3,35 2,57 1,41 1,45 1,25
12943 DNES 16:00 Portadown - DungannonLIVE 3,00 3,45 2,10 1,60 1,31 1,24
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
50649 DNES 16:00 Ballyclare Comrades - Warrenpoint Town 2,94 4,00 1,92 1,69 1,30 1,16
62409 DNES 16:00 H&W Welders - Larne 1,90 4,00 2,99 1,29 1,71 1,16
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
104918 DNES 16:00 Ayr - Dumbarton 2,35 3,30 2,61 1,37 1,46 1,24
104917 DNES 16:00 Hibernian - Falkirk 1,55 3,70 5,12 1,09 2,15 1,19
101552 DNES 16:00 Morton - Dunferml.LIVE 2,22 3,20 2,87 1,31 1,51 1,25
104919 DNES 16:00 Raith - Queen S. 2,72 3,15 2,35 1,46 1,35 1,26
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
104946 DNES 16:00 Alloa - Queens P. 2,00 3,20 3,35 1,23 1,64 1,25
104947 DNES 16:00 Brechin - East Fife 2,30 3,10 2,83 1,32 1,48 1,27
104920 DNES 16:00 Livingston - Airdrie 1,55 3,75 5,02 1,10 2,15 1,18
104995 DNES 16:00 Peterhead - Stranraer 2,05 3,30 3,12 1,26 1,60 1,24
105200 DNES 16:00 Stenhous. - Albion R. 1,95 3,40 3,29 1,24 1,67 1,22
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
105736 DNES 16:00 Annan - Cowdenbe. 1,95 3,50 3,20 1,25 1,67 1,21
104791 DNES 16:00 Arbroath - Montrose 1,65 3,60 4,40 1,13 1,98 1,20
104792 DNES 16:00 Clyde - Stirling A. 1,95 3,45 3,24 1,25 1,67 1,22
104790 DNES 16:00 Edinburgh City - Elgin 3,25 3,30 2,00 1,64 1,25 1,24
104948 DNES 16:00 Forfar - Berwick 1,70 3,60 4,08 1,15 1,91 1,20
Kód Uzavření Vítěz utkání 1 0 2 10 02 12
47539 DNES 13:30 Dundee Utd. - St.MirrenLIVE 1,90 3,50 3,34 1,23 1,71 1,21