Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Nabídka sportů:

Výsledky

  • pondělí
    29.06.
  • úterý
    30.06.
  • středa
    01.07.
  • čtvrtek
    02.07.
  • pátek
    03.07.
  • sobota
    04.07.
  • neděle
    05.07.
Typ výsledků Zobrazení
Datum
Všechny sporty
Australský fotbal
Baseball
Basketbal
DUEL
E-sport
Fotbal
Hokej
MMA
Motosport
Pesapallo
Plážový volejbal
Rugby
Stolní tenis
Tenis
Volejbal

Australský fotbal

Austrálie - AFL
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
14480 Adelaide - Fremantle 05.07.20 | 05:05 34:54
35692 Melbourne - Richmond 05.07.20 | 07:35 52:79
26070 Sydney - Melbourne 05.07.20 | 07:35 zrušeno
25794 Western Sydney - Hawthorn 05.07.20 | 10:10 83:49

Baseball

Česko - Extraliga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
29399 Draci Brno - Eagles Praha 05.07.20 | 13:00 11:1
29410 Tech.Brno - Tempo Praha 05.07.20 | 14:00 11:8
29440 Třebíč - Kotlářka Praha 05.07.20 | 16:00 - : -
Japonsko - NPB - Central
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
127429 Hiroshima C. - Hanshin T. 05.07.20 | 06:30 3:8
89689 Yomiuri G. - Chunichi D. 05.07.20 | 07:00 4:6
128672 Tokyo Y.S. - Yokohama 05.07.20 | 10:00 1:8
Japonsko - NPB - Pacific
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
128652 Nippon H.F. - Fukuoka H. 05.07.20 | 06:00 5:3
114533 Rakuten G.E. - Chiba L.M. 05.07.20 | 06:00 8:1
93240 Seibu L. - Orix B. 05.07.20 | 11:00 5:8
Jižní Korea - KBO
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
90929 Doosan Bears - Hanwha Eagles 05.07.20 | 10:00 7:4
90768 KT Wiz - Kiwoom Heroes 05.07.20 | 10:00 10:5
90766 Lotte Giants - SK Wyverns 05.07.20 | 10:00 3:6
90765 NC Dinos - KIA Tigers 05.07.20 | 10:00 7:6
90767 Samsung Lions - LG Twins 05.07.20 | 10:00 3:7
Nikaragua - Campeonato GPO
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
32339 Dantos - Segovia 05.07.20 | 02:00 - : -
Tchajwan - CPBL
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
128200 Fubon Guardians - Rakuten Monkeys 05.07.20 | 11:05 9:4
128186 Uni-President Lions - Chinatrust Brothers 05.07.20 | 11:05 2:11
Tchajwan - CPBL Minor
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
117402 Chinatrust Brothers 2 - Uni-President Lions 2 05.07.20 | 07:00 7:5

Basketbal

Izrael - 1. liga, muži - Část poražených
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
84570 Hapoel TA - Maccabi Haifa 05.07.20 | 18:30 - : -
Nový Zéland - NBL, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
25979 Auckland Huskies - Nelson Giants 05.07.20 | 07:30 83:91
25981 Manawatu Jets - Taranaki Mountainairs 05.07.20 | 09:30 102:93

DUEL

Fotbal - Týmy (90')
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
31374 Real Madrid - Neapol 05.07.20 | 14:00 - : -
32919 AEK Atény - WBA 05.07.20 | 16:00 - : -
32969 FC Porto - St.Gallen 05.07.20 | 16:00 - : -
32381 Barcelona - Wolfsberger AC 05.07.20 | 17:00 - : -
33064 Ol. Ljubljana - Maribor 05.07.20 | 17:00 - : -
30701 Plzeň - Udinese 05.07.20 | 17:00 - : -
30465 Slavia Pr. - Sampdoria 05.07.20 | 17:00 - : -
30913 Sparta Pr. - Liverpool 05.07.20 | 17:00 - : -
32751 Inter M. - Molde 05.07.20 | 17:15 - : -

E-sport

Counter-Strike - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
131104 D13 - Bren Esports 05.07.20 | 07:00 2:1
131109 TyLoo - Beyond Esports 05.07.20 | 10:00 2:0
131121 TIGER - Vici Gaming 05.07.20 | 13:00 2:1
131092 Team Vitality - BIG 05.07.20 | 17:00 - : -
Dota2 - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
131139 Team Aster - Vici Gaming 05.07.20 | 10:00 0:2
131273 Royal Never Give Up - CDEC Gaming 05.07.20 | 13:00 1:2
Dota2 - Zápasy s X
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
131282 TNC Predator - Reality Rift 05.07.20 | 08:00 2:0
131287 T1 - Neon Esports 05.07.20 | 12:00 0:2
League of Legends - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
111326 Evil Geniuses - FlyQuest 05.07.20 | 00:00 0:1
111327 Team Liquid - Immortals 05.07.20 | 01:00 1:0
132045 Alpha Esports - Resurgence 05.07.20 | 11:00 1:0
131395 Victory Five - eStar 05.07.20 | 11:00 2:0
132053 Berjaya Dragons - PSG Talon 05.07.20 | 12:00 0:1
131653 EVOS Esports - OverPower 05.07.20 | 12:00 2:0
131366 Afreeca Freecs - KT Rolster 05.07.20 | 13:00 2:0
132054 Hong Kong Attitude - J Team 05.07.20 | 13:00 0:1
131403 Royal Never GiveUp - FunPlus Phoenix 05.07.20 | 13:00 1:2
132076 Nova Esports - Machi Esports 05.07.20 | 14:00 0:1
132078 J Team - Liyab Esports 05.07.20 | 15:00 1:0
131658 Team Secret - Saigon Buffalo 05.07.20 | 15:00 2:0
131535 Team Brute - SINNERS Esports 05.07.20 | 15:30 - : -
132079 ahq e-Sports Club - Machi Esports 05.07.20 | 16:00 - : -
131542 Cyber Gaming - eSuba 05.07.20 | 16:30 - : -
131595 Gunrunners - Vikingekrig Esports 05.07.20 | 17:30 - : -
131510 Santos e-Sports - KaBuM e-Sports 05.07.20 | 18:00 - : -
131597 eSuba - Team Sampi 05.07.20 | 18:30 - : -

Fotbal

Albánie - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
64098 KF Luftetari - Vlaznia 05.07.20 | 17:45 - : -
64102 Laci - Flamurtari 05.07.20 | 17:45 - : -
Anglie - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
119238 Burnley - Sheff Utd. 05.07.20 | 13:00 1:1
119602 Newcastle - West Ham 05.07.20 | 15:15 2:2
577 Liverpool - Aston Villa 05.07.20 | 17:30 - : -
Anglie - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
99584 Swansea - Sheff Wed. 05.07.20 | 13:00 2:1
99778 M´borough - QPR 05.07.20 | 15:00 0:1
99459 WBA - Hull 05.07.20 | 16:00 4:2
Bělorusko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
48128 FC Minsk - Belshina 05.07.20 | 15:00 2:2
48149 Zhodino - Soligorsk 05.07.20 | 17:00 - : -
Bělorusko - 1.liga, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
81120 FC Bobruichanka - Abff Wu-19 05.07.20 | 15:00 3:2
81079 Wfc Neman - ZORKA-BDU 05.07.20 | 17:00 - : -
Bělorusko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
14048 Kommunalnik Slonim - FC Krumkachi 05.07.20 | 16:00 1:0
54650 FC Granit - Khimik Svetlogorski 05.07.20 | 17:00 - : -
43591 FC Lida - FK Arsenal Dzerzhinsk 05.07.20 | 18:00 - : -
Bulharsko - 1.liga, o titul
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
56508 Lok.Plovdiv - Beroe 05.07.20 | 17:45 - : -
Česko - 1.liga, Skupina o titul
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
131299 Liberec - Slavia Pr. 05.07.20 | 17:00 - : -
131301 Ostrava - Plzeň 05.07.20 | 17:00 - : -
131300 Sparta Pr. - Jablonec 05.07.20 | 17:00 - : -
Česko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
12952 Třinec - Sokolov 05.07.20 | 17:00 - : -
Dánsko - 1.liga, o sestup, sk.B
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
12971 Hobro - Randers 05.07.20 | 16:00 2:3
Dánsko - 1.liga, o titul
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
12955 Nordsjaelland - Midtjylland 05.07.20 | 14:00 0:1
12949 Aalborg - Brondby 05.07.20 | 18:00 - : -
Dánsko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
67795 Hvidovre - Koge 05.07.20 | 13:00 1:1
69670 Skive - Fredericia 05.07.20 | 15:00 1:0
Electronic Leagues - Cyber Europa League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
132683 AS Roma (DINOTOTLI) - FC Porto (SKRIPP) 05.07.20 | 04:24 2:1
132085 Borussia Monchengladbach (ALBACK) - Wolverhampton Wanderers (KLEXTER) 05.07.20 | 04:24 3:0
132155 Braga (BAPHOMET) - Dynamo Kyiv (VEEP) 05.07.20 | 04:24 0:1
132086 CSKA Moscow (AVENTON) - PSV (SPECIALIST) 05.07.20 | 04:24 2:2
132098 AS Roma (DINOTOTLI) - Sevilla (FLESHKA77) 05.07.20 | 04:28 1:3
132677 Borussia Monchengladbach (ALBACK) - FC Porto (SKRIPP) 05.07.20 | 04:28 2:0
132108 Braga (BAPHOMET) - Feyenoord (OOLANCER) 05.07.20 | 04:28 0:4
132096 CSKA Moscow (AVENTON) - Dynamo Kyiv (VEEP) 05.07.20 | 04:28 3:2
132118 Dynamo Kyiv (VEEP) - Feyenoord (OOLANCER) 05.07.20 | 04:42 1:5
132684 FC Porto (SKRIPP) - Sevilla (FLESHKA77) 05.07.20 | 04:42 2:2
132128 PSV (SPECIALIST) - Braga (BAPHOMET) 05.07.20 | 04:42 1:0
132107 Wolverhampton Wanderers (KLEXTER) - AS Roma (DINOTOTLI) 05.07.20 | 04:42 1:2
132132 Borussia Monchengladbach (ALBACK) - Sevilla (FLESHKA77) 05.07.20 | 04:57 1:1
132138 CSKA Moscow (AVENTON) - Feyenoord (OOLANCER) 05.07.20 | 04:57 0:1
132136 Dynamo Kyiv (VEEP) - PSV (SPECIALIST) 05.07.20 | 04:57 0:0
132679 FC Porto (SKRIPP) - Wolverhampton Wanderers (KLEXTER) 05.07.20 | 04:57 6:0
132147 Borussia Monchengladbach (ALBACK) - AS Roma (DINOTOTLI) 05.07.20 | 05:12 1:1
132150 CSKA Moscow (AVENTON) - Braga (BAPHOMET) 05.07.20 | 05:12 4:4
132152 Feyenoord (OOLANCER) - PSV (SPECIALIST) 05.07.20 | 05:12 3:2
132156 Sevilla (FLESHKA77) - Wolverhampton Wanderers (KLEXTER) 05.07.20 | 05:12 4:0
52178 Arsenal FC (YOSHI) - Inter Milan (MISTYEYE) 05.07.20 | 12:00 3:2
48607 Gent (LIBRA) - Basaksehir (FASQER) 05.07.20 | 12:00 2:1
48608 Sporting (MEMBER) - Shakhtar Donetsk (FLUFFY) 05.07.20 | 12:00 2:0
49210 Arsenal FC (YOSHI) - Lazio (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 12:14 0:5
49211 Celtic (FORCEMAJOR!) - Shakhtar Donetsk (FLUFFY) 05.07.20 | 12:14 0:2
51019 Sporting (MEMBER) - Basaksehir (FASQER) 05.07.20 | 12:14 3:3
53463 Inter Milan (MISTYEYE) - Lazio (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 12:58 2:2
53911 Leverkusen (PRAYM) - Manchester United (OLOM) 05.07.20 | 12:58 0:1
53914 Shakhtar Donetsk (FLUFFY) - Basaksehir (FASQER) 05.07.20 | 12:58 1:3
52564 Basaksehir (FASQER) - Gent (LIBRA) 05.07.20 | 13:13 1:2
53316 Inter Milan (MISTYEYE) - Arsenal FC (YOSHI) 05.07.20 | 13:13 2:1
53137 Lazio (CARLWHIZZER) - Leverkusen (PRAYM) 05.07.20 | 13:13 2:2
53129 Shakhtar Donetsk (FLUFFY) - Sporting (MEMBER) 05.07.20 | 13:13 2:3
53130 Basaksehir (FASQER) - Sporting (MEMBER) 05.07.20 | 13:28 3:5
52906 Gent (LIBRA) - Shakhtar Donetsk (FLUFFY) 05.07.20 | 13:42 2:0
53386 Leverkusen (PRAYM) - Inter Milan (MISTYEYE) 05.07.20 | 13:42 2:1
54097 Arsenal FC (YOSHI) - Leverkusen (PRAYM) 05.07.20 | 13:57 0:2
54185 Lazio (CARLWHIZZER) - Manchester United (OLOM) 05.07.20 | 13:57 3:0
53972 Sporting (MEMBER) - Gent (LIBRA) 05.07.20 | 13:57 1:1
54287 Basaksehir (FASQER) - Shakhtar Donetsk (FLUFFY) 05.07.20 | 14:12 4:1
54336 Lazio (CARLWHIZZER) - Inter Milan (MISTYEYE) 05.07.20 | 14:12 4:1
56048 Manchester United (OLOM) - Leverkusen (PRAYM) 05.07.20 | 14:12 2:2
Electronic Leagues - Cyber World Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
82343 Brazil (ZAZABAK) - Germany (ISHKING11) 05.07.20 | 17:00 2:0
82338 Portugal (SKMGERY) - Netherlands (GOHOME) 05.07.20 | 17:00 3:5
82347 Spain (WALKER) - France (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 17:00 2:2
82348 Uruguay (KISER) - England (BULLDOG) 05.07.20 | 17:00 2:0
83507 Belgium (OLOM) - Germany (ISHKING11) 05.07.20 | 17:14 2:0
82739 Brazil (ZAZABAK) - France (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 17:14 1:5
82965 Italy (JENKO) - Netherlands (GOHOME) 05.07.20 | 17:14 1:1
83509 Portugal (SKMGERY) - England (BULLDOG) 05.07.20 | 17:14 4:1
84054 Belgium (OLOM) - Brazil (ZAZABAK) 05.07.20 | 17:29 1:1
82463 Germany (ISHKING11) - Spain (WALKER) 05.07.20 | 17:29 0:4
83806 Italy (JENKO) - Portugal (SKMGERY) 05.07.20 | 17:29 2:1
82742 Netherlands (GOHOME) - Uruguay (KISER) 05.07.20 | 17:29 2:0
82740 Belgium (OLOM) - France (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 17:44 0:1
83679 Italy (JENKO) - England (BULLDOG) 05.07.20 | 17:44 6:0
82549 Spain (WALKER) - Brazil (ZAZABAK) 05.07.20 | 17:44 5:0
84740 Uruguay (KISER) - Portugal (SKMGERY) 05.07.20 | 17:44 2:1
82743 Netherlands (GOHOME) - England (BULLDOG) 05.07.20 | 17:58 6:0
84739 Spain (WALKER) - Belgium (OLOM) 05.07.20 | 17:58 1:1
82741 Uruguay (KISER) - Italy (JENKO) 05.07.20 | 17:58 4:1
97473 England (BULLDOG) - Uruguay (KISER) 05.07.20 | 18:13 0:4
97400 France (CARLWHIZZER) - Spain (WALKER) 05.07.20 | 18:13 4:2
97401 Germany (ISHKING11) - Brazil (ZAZABAK) 05.07.20 | 18:13 0:4
97309 Netherlands (GOHOME) - Portugal (SKMGERY) 05.07.20 | 18:13 - : -
98721 Germany (ISHKING11) - Belgium (OLOM) 05.07.20 | 18:28 - : -
99445 Netherlands (GOHOME) - Italy (JENKO) 05.07.20 | 18:28 - : -
Electronic Leagues - England Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
25292 Everton (LIBRA) - West Ham United (MEMBER) 05.07.20 | 07:44 0:1
25295 Leicester (FORCEMAJOR!) - Watford (FASQER) 05.07.20 | 07:44 1:3
25306 Liverpool FC (OLOM) - Arsenal (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 07:44 1:3
20051 Manch.Utd (PRAYM) - Manch.City (YOSHI) 05.07.20 | 07:44 1:2
26011 Everton (LIBRA) - Leicester (FORCEMAJOR!) 05.07.20 | 07:58 0:3
26139 Manch.Utd (PRAYM) - Liverpool FC (OLOM) 05.07.20 | 07:58 4:0
26762 Tottenham (MISTYEYE) - Arsenal (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 07:58 0:2
26283 Wolverhampton (FLUFFY) - Watford (FASQER) 05.07.20 | 07:58 0:1
17838 Arsenal (CARLWHIZZER) - Manch.Utd (PRAYM) 05.07.20 | 08:13 2:2
18570 Tottenham (MISTYEYE) - Manch.City (YOSHI) 05.07.20 | 08:13 1:2
27527 Watford (FASQER) - Everton (LIBRA) 05.07.20 | 08:13 0:1
27529 Wolverhampton (FLUFFY) - West Ham United (MEMBER) 05.07.20 | 08:13 1:0
18109 Arsenal (CARLWHIZZER) - Manch.City (YOSHI) 05.07.20 | 08:28 1:2
21628 Tottenham (MISTYEYE) - Liverpool FC (OLOM) 05.07.20 | 08:28 3:2
21545 Watford (FASQER) - West Ham United (MEMBER) 05.07.20 | 08:28 6:3
27538 Wolverhampton (FLUFFY) - Leicester (FORCEMAJOR!) 05.07.20 | 08:28 0:3
27530 Everton (LIBRA) - Wolverhampton (FLUFFY) 05.07.20 | 08:42 0:1
25820 Manch.City (YOSHI) - Liverpool FC (OLOM) 05.07.20 | 08:42 1:1
18543 Manch.Utd (PRAYM) - Tottenham (MISTYEYE) 05.07.20 | 08:42 2:1
28735 West Ham United (MEMBER) - Leicester (FORCEMAJOR!) 05.07.20 | 08:42 2:4
21626 Arsenal (CARLWHIZZER) - Liverpool FC (OLOM) 05.07.20 | 08:57 4:2
20100 Manch.City (YOSHI) - Manch.Utd (PRAYM) 05.07.20 | 08:57 1:3
31377 West Ham United (MEMBER) - Everton (LIBRA) 05.07.20 | 08:57 2:2
30442 Arsenal (CARLWHIZZER) - Tottenham (MISTYEYE) 05.07.20 | 09:12 3:0
30708 Liverpool FC (OLOM) - Manch.Utd (PRAYM) 05.07.20 | 09:12 0:2
Electronic Leagues - eSports Battle - CIS Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
127402 Dynamo Kyiv (MIHALUCH) - Shak.Donetsk (LOMIK) 05.07.20 | 07:30 2:0
127398 Sp.Moscow (BOMBI1T0) - Lok.Moscow (JKEY) 05.07.20 | 07:30 1:1
127403 Lok.Moscow (JKEY) - CSKA Moscow (KODAK) 05.07.20 | 07:42 3:1
127399 Shak.Donetsk (LOMIK) - Sp.Moscow (BOMBI1T0) 05.07.20 | 07:42 2:2
127400 CSKA Moscow (KODAK) - Shak.Donetsk (LOMIK) 05.07.20 | 07:54 3:0
127395 Sp.Moscow (BOMBI1T0) - Dynamo Kyiv (MIHALUCH) 05.07.20 | 07:54 0:0
127396 Dynamo Kyiv (MIHALUCH) - CSKA Moscow (KODAK) 05.07.20 | 08:06 0:0
127401 Shak.Donetsk (LOMIK) - Lok.Moscow (JKEY) 05.07.20 | 08:06 2:3
127448 CSKA Moscow (KODAK) - Sp.Moscow (BOMBI1T0) 05.07.20 | 08:18 0:1
127397 Lok.Moscow (JKEY) - Dynamo Kyiv (MIHALUCH) 05.07.20 | 08:18 3:1
127445 Lok.Moscow (JKEY) - Sp.Moscow (BOMBI1T0) 05.07.20 | 08:30 1:0
127441 Shak.Donetsk (LOMIK) - Dynamo Kyiv (MIHALUCH) 05.07.20 | 08:30 0:4
127446 CSKA Moscow (KODAK) - Lok.Moscow (JKEY) 05.07.20 | 08:42 0:0
127442 Sp.Moscow (BOMBI1T0) - Shak.Donetsk (LOMIK) 05.07.20 | 08:42 0:1
26338 Dynamo Kyiv (MIHALUCH) - Sp.Moscow (BOMBI1T0) 05.07.20 | 08:54 2:0
127443 Shak.Donetsk (LOMIK) - CSKA Moscow (KODAK) 05.07.20 | 08:54 1:2
128180 CSKA Moscow (KODAK) - Dynamo Kyiv (MIHALUCH) 05.07.20 | 09:06 1:0
127447 Lok.Moscow (JKEY) - Shak.Donetsk (LOMIK) 05.07.20 | 09:06 2:0
128184 Dynamo Kyiv (MIHALUCH) - Lok.Moscow (JKEY) 05.07.20 | 09:18 4:0
127444 Sp.Moscow (BOMBI1T0) - CSKA Moscow (KODAK) 05.07.20 | 09:18 1:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Euro 2020
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
15750 Belgium (DM1TRENA) - Portugal (FOGGY) 05.07.20 | 12:00 0:0
15694 GERMANY (DANGERDIM77) - France (HRUSCH) 05.07.20 | 12:12 0:1
15751 France (HRUSCH) - Portugal (FOGGY) 05.07.20 | 12:24 2:1
15737 Belgium (DM1TRENA) - France (HRUSCH) 05.07.20 | 12:36 2:1
15752 Portugal (FOGGY) - GERMANY (DANGERDIM77) 05.07.20 | 12:36 2:1
53949 France (HRUSCH) - Spain (D1PSEN) 05.07.20 | 12:48 1:1
15738 GERMANY (DANGERDIM77) - Belgium (DM1TRENA) 05.07.20 | 12:48 1:2
15739 Portugal (FOGGY) - Belgium (DM1TRENA) 05.07.20 | 13:00 2:2
15678 France (HRUSCH) - GERMANY (DANGERDIM77) 05.07.20 | 13:12 0:2
53315 Belgium (DM1TRENA) - Spain (D1PSEN) 05.07.20 | 13:24 2:1
15746 Portugal (FOGGY) - France (HRUSCH) 05.07.20 | 13:24 2:2
15679 France (HRUSCH) - Belgium (DM1TRENA) 05.07.20 | 13:36 1:1
15749 GERMANY (DANGERDIM77) - Portugal (FOGGY) 05.07.20 | 13:36 2:1
15689 Belgium (DM1TRENA) - GERMANY (DANGERDIM77) 05.07.20 | 13:48 1:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Europa League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
36666 Leverkusen (DM1TRENA) - CF Valencia (FOGGY) 05.07.20 | 14:00 0:2
38327 Ajax (DANGERDIM77) - FC Porto (HRUSCH) 05.07.20 | 14:12 0:2
41801 CF Valencia (FOGGY) - Manunited (D1PSEN) 05.07.20 | 14:12 1:1
38360 FC Porto (HRUSCH) - CF Valencia (FOGGY) 05.07.20 | 14:24 1:2
38354 CF Valencia (FOGGY) - Ajax (DANGERDIM77) 05.07.20 | 14:36 1:3
36661 Leverkusen (DM1TRENA) - FC Porto (HRUSCH) 05.07.20 | 14:36 1:1
36667 Ajax (DANGERDIM77) - Leverkusen (DM1TRENA) 05.07.20 | 14:48 3:3
41807 FC Porto (HRUSCH) - Manunited (D1PSEN) 05.07.20 | 14:48 2:1
36664 CF Valencia (FOGGY) - Leverkusen (DM1TRENA) 05.07.20 | 15:00 1:1
38330 FC Porto (HRUSCH) - Ajax (DANGERDIM77) 05.07.20 | 15:12 3:0
41800 Manunited (D1PSEN) - CF Valencia (FOGGY) 05.07.20 | 15:12 2:1
38361 CF Valencia (FOGGY) - FC Porto (HRUSCH) 05.07.20 | 15:24 0:1
38359 Ajax (DANGERDIM77) - CF Valencia (FOGGY) 05.07.20 | 15:36 3:2
36668 FC Porto (HRUSCH) - Leverkusen (DM1TRENA) 05.07.20 | 15:36 2:1
36665 Leverkusen (DM1TRENA) - Ajax (DANGERDIM77) 05.07.20 | 15:48 2:0
41804 Manunited (D1PSEN) - FC Porto (HRUSCH) 05.07.20 | 15:48 2:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Champions League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
52565 Manch.City (DM1TRENA) - Liverpool (FOGGY) 05.07.20 | 16:30 0:1
54026 Liverpool (FOGGY) - FC Barcelona (D1PSEN) 05.07.20 | 16:42 2:1
52566 Real Madrid (DANGERDIM77) - Paris SG (HRUSCH) 05.07.20 | 16:42 1:1
52575 Paris SG (HRUSCH) - Liverpool (FOGGY) 05.07.20 | 16:54 0:2
53389 Liverpool (FOGGY) - Real Madrid (DANGERDIM77) 05.07.20 | 17:06 1:2
53385 Manch.City (DM1TRENA) - Paris SG (HRUSCH) 05.07.20 | 17:06 1:1
53888 Paris SG (HRUSCH) - FC Barcelona (D1PSEN) 05.07.20 | 17:18 1:3
54038 Real Madrid (DANGERDIM77) - Manch.City (DM1TRENA) 05.07.20 | 17:18 2:1
52567 Liverpool (FOGGY) - Manch.City (DM1TRENA) 05.07.20 | 17:30 0:1
53452 FC Barcelona (D1PSEN) - Liverpool (FOGGY) 05.07.20 | 17:42 0:1
52573 Paris SG (HRUSCH) - Real Madrid (DANGERDIM77) 05.07.20 | 17:42 2:1
52574 Liverpool (FOGGY) - Paris SG (HRUSCH) 05.07.20 | 17:54 1:1
53915 Paris SG (HRUSCH) - Manch.City (DM1TRENA) 05.07.20 | 18:06 1:2
53387 Real Madrid (DANGERDIM77) - Liverpool (FOGGY) 05.07.20 | 18:06 3:2
53913 FC Barcelona (D1PSEN) - Paris SG (HRUSCH) 05.07.20 | 18:18 1:1
54039 Manch.City (DM1TRENA) - Real Madrid (DANGERDIM77) 05.07.20 | 18:18 2:2
Electronic Leagues - eSports Battle - Champions League B
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
126386 SSC Napoli (BOMBI1T0) - Bayern (JKEY) 05.07.20 | 09:30 2:0
126387 Tottenham Hotspur (MIHALUCH) - Real Madrid (LOMIK) 05.07.20 | 09:30 1:2
127569 Bayern (JKEY) - Paris SG (KODAK) 05.07.20 | 09:42 1:1
126388 Real Madrid (LOMIK) - SSC Napoli (BOMBI1T0) 05.07.20 | 09:42 0:3
127607 Paris SG (KODAK) - Real Madrid (LOMIK) 05.07.20 | 09:54 0:0
126389 SSC Napoli (BOMBI1T0) - Tottenham Hotspur (MIHALUCH) 05.07.20 | 09:54 1:1
126390 Real Madrid (LOMIK) - Bayern (JKEY) 05.07.20 | 10:06 1:0
127891 Tottenham Hotspur (MIHALUCH) - Paris SG (KODAK) 05.07.20 | 10:06 2:0
126391 Bayern (JKEY) - Tottenham Hotspur (MIHALUCH) 05.07.20 | 10:18 2:1
127919 Paris SG (KODAK) - SSC Napoli (BOMBI1T0) 05.07.20 | 10:18 0:2
126393 Bayern (JKEY) - SSC Napoli (BOMBI1T0) 05.07.20 | 10:30 3:0
126392 Real Madrid (LOMIK) - Tottenham Hotspur (MIHALUCH) 05.07.20 | 10:30 0:3
127951 Paris SG (KODAK) - Bayern (JKEY) 05.07.20 | 10:42 0:2
126406 SSC Napoli (BOMBI1T0) - Real Madrid (LOMIK) 05.07.20 | 10:42 0:0
128183 Real Madrid (LOMIK) - Paris SG (KODAK) 05.07.20 | 10:54 3:2
126407 Tottenham Hotspur (MIHALUCH) - SSC Napoli (BOMBI1T0) 05.07.20 | 10:54 1:1
126408 Bayern (JKEY) - Real Madrid (LOMIK) 05.07.20 | 11:06 2:3
127953 Paris SG (KODAK) - Tottenham Hotspur (MIHALUCH) 05.07.20 | 11:06 3:0
127967 SSC Napoli (BOMBI1T0) - Paris SG (KODAK) 05.07.20 | 11:18 2:0
126385 Tottenham Hotspur (MIHALUCH) - Bayern (JKEY) 05.07.20 | 11:18 2:3
Electronic Leagues - eSports Battle - Italian Serie A
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
80105 SSC Napoli (DM1TRENA) - AC Milan (FOGGY) 05.07.20 | 18:30 - : -
Electronic Leagues - eSports Battle - Night Champions League B
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
80601 Paris SG (VRICO) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) 05.07.20 | 00:00 0:4
80426 Real Madrid (SKROMNUY) - Bayern (LAIKINGDAST) 05.07.20 | 00:00 0:0
83209 SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) - Real Madrid (SKROMNUY) 05.07.20 | 00:12 1:2
80599 Tottenham (ARCOS) - Paris SG (VRICO) 05.07.20 | 00:12 0:1
83321 Bayern (LAIKINGDAST) - SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) 05.07.20 | 00:24 2:0
83539 Real Madrid (SKROMNUY) - Tottenham (ARCOS) 05.07.20 | 00:24 2:1
83386 Paris SG (VRICO) - Real Madrid (SKROMNUY) 05.07.20 | 00:36 0:2
83632 Tottenham (ARCOS) - Bayern (LAIKINGDAST) 05.07.20 | 00:36 0:0
83633 Bayern (LAIKINGDAST) - Paris SG (VRICO) 05.07.20 | 00:48 0:0
83388 SSC Napoli (BOULEVARD_PROSPECT) - Tottenham (ARCOS) 05.07.20 | 00:48 0:1
Electronic Leagues - eSports Battle - Night Retro International
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
21050 Brazil (LAIKINGDAST) - Italy (SKROMNUY) 05.07.20 | 01:30 0:0
20969 England (BOULEVARD_PROSPECT) - France (VRICO) 05.07.20 | 01:30 0:0
20972 France (VRICO) - Netherlands (ARCOS) 05.07.20 | 01:42 0:0
21034 Italy (SKROMNUY) - England (BOULEVARD_PROSPECT) 05.07.20 | 01:42 2:0
21055 England (BOULEVARD_PROSPECT) - Brazil (LAIKINGDAST) 05.07.20 | 01:54 0:1
21033 Netherlands (ARCOS) - Italy (SKROMNUY) 05.07.20 | 01:54 2:0
21053 Brazil (LAIKINGDAST) - Netherlands (ARCOS) 05.07.20 | 02:06 2:2
21035 Italy (SKROMNUY) - France (VRICO) 05.07.20 | 02:06 2:0
21056 France (VRICO) - Brazil (LAIKINGDAST) 05.07.20 | 02:18 2:2
20971 Netherlands (ARCOS) - England (BOULEVARD_PROSPECT) 05.07.20 | 02:18 2:0
Electronic Leagues - France Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
78097 Bordeaux (SKMGERY) - Montpellier (KISER) 05.07.20 | 16:27 2:1
78044 Lille (ZAZABAK) - Lyon (WALKER) 05.07.20 | 16:27 2:5
78065 OGC Nice (BULLDOG) - Stade Rennais (JENKO) 05.07.20 | 16:27 1:1
70040 OGC Nice (BULLDOG) - Saint-Etienne (GOHOME) 05.07.20 | 16:42 1:3
81207 Paris Saint Germain (OLOM) - Lyon (WALKER) 05.07.20 | 16:42 3:0
81208 Stade Rennais (JENKO) - Montpellier (KISER) 05.07.20 | 16:42 0:4
Electronic Leagues - GT G-26 League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
19008 Ajax (COBRA4) - CF Valencia (DINWIN) 05.07.20 | 07:40 1:3
19010 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Paris SG (SAM) 05.07.20 | 07:40 5:4
19889 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Lok.Moscow (BURTON) 05.07.20 | 07:40 2:3
20029 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - FC Barcelona (KARETSOS4) 05.07.20 | 08:00 1:1
19888 Chelsea FC (SAMSON) - Real Madrid (MAVERIK) 05.07.20 | 08:00 3:1
20025 Manch.City (SONEVIQUE) - Liverpool FC (TANTO) 05.07.20 | 08:00 1:0
20026 Liverpool FC (TANTO) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 05.07.20 | 08:20 0:3
20052 Lok.Moscow (BURTON) - Chelsea FC (SAMSON) 05.07.20 | 08:20 1:3
20035 Real Madrid (MAVERIK) - Manch.City (SONEVIQUE) 05.07.20 | 08:20 1:2
20053 CF Valencia (DINWIN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 05.07.20 | 08:40 3:1
20099 Juventus Turin (BEN) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 05.07.20 | 08:40 4:3
20101 Paris SG (SAM) - Ajax (COBRA4) 05.07.20 | 08:40 1:0
20105 Ajax (COBRA4) - Juventus Turin (BEN) 05.07.20 | 09:00 1:3
20107 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Paris SG (SAM) 05.07.20 | 09:00 4:4
20106 Chelsea FC (SAMSON) - CF Valencia (DINWIN) 05.07.20 | 09:00 0:0
20109 FC Barcelona (KARETSOS4) - Liverpool FC (TANTO) 05.07.20 | 09:20 3:1
20111 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Real Madrid (MAVERIK) 05.07.20 | 09:20 4:0
20110 Manch.City (SONEVIQUE) - Lok.Moscow (BURTON) 05.07.20 | 09:20 2:6
20115 CF Valencia (DINWIN) - Manch.City (SONEVIQUE) 05.07.20 | 09:40 4:2
20167 Lok.Moscow (BURTON) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 05.07.20 | 09:40 2:0
20168 Real Madrid (MAVERIK) - FC Barcelona (KARETSOS4) 05.07.20 | 09:40 1:3
20258 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Ajax (COBRA4) 05.07.20 | 10:00 2:4
20188 Juventus Turin (BEN) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 05.07.20 | 10:00 2:5
20187 Paris SG (SAM) - Chelsea FC (SAMSON) 05.07.20 | 10:00 1:3
20322 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 05.07.20 | 10:20 3:2
20321 Chelsea FC (SAMSON) - Juventus Turin (BEN) 05.07.20 | 10:20 2:0
20323 Manch.City (SONEVIQUE) - Paris SG (SAM) 05.07.20 | 10:20 0:1
20324 FC Barcelona (KARETSOS4) - Lok.Moscow (BURTON) 05.07.20 | 10:40 3:4
20326 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - CF Valencia (DINWIN) 05.07.20 | 10:40 2:3
20327 Liverpool FC (TANTO) - Real Madrid (MAVERIK) 05.07.20 | 10:40 2:1
20329 CF Valencia (DINWIN) - FC Barcelona (KARETSOS4) 05.07.20 | 11:00 3:2
20328 Lok.Moscow (BURTON) - Liverpool FC (TANTO) 05.07.20 | 11:00 0:2
20339 Paris SG (SAM) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 05.07.20 | 11:00 4:0
20344 Ajax (COBRA4) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 05.07.20 | 11:20 1:1
20340 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Chelsea FC (SAMSON) 05.07.20 | 11:20 0:3
20618 Juventus Turin (BEN) - Manch.City (SONEVIQUE) 05.07.20 | 11:20 5:2
20346 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Juventus Turin (BEN) 05.07.20 | 11:40 1:4
20619 Chelsea FC (SAMSON) - Ajax (COBRA4) 05.07.20 | 11:40 4:1
20621 Manch.City (SONEVIQUE) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 05.07.20 | 11:40 1:7
20620 FC Barcelona (KARETSOS4) - Paris SG (SAM) 05.07.20 | 12:00 1:2
20723 Liverpool FC (TANTO) - CF Valencia (DINWIN) 05.07.20 | 12:00 0:4
20725 Real Madrid (MAVERIK) - Lok.Moscow (BURTON) 05.07.20 | 12:00 1:2
20728 CF Valencia (DINWIN) - Real Madrid (MAVERIK) 05.07.20 | 12:20 4:1
20742 Juventus Turin (BEN) - FC Barcelona (KARETSOS4) 05.07.20 | 12:20 3:3
20743 Paris SG (SAM) - Liverpool FC (TANTO) 05.07.20 | 12:20 1:0
20775 Ajax (COBRA4) - Manch.City (SONEVIQUE) 05.07.20 | 12:40 6:2
20772 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) 05.07.20 | 12:40 2:3
20814 Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) - Chelsea FC (SAMSON) 05.07.20 | 12:40 1:1
20818 FC Barcelona (KARETSOS4) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 05.07.20 | 13:00 2:2
20819 Feyenord Rotterdam (BAROSLIN) - Ajax (COBRA4) 05.07.20 | 13:00 2:0
20823 Manch.City (SONEVIQUE) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 05.07.20 | 13:00 1:3
21028 Liverpool FC (TANTO) - Juventus Turin (BEN) 05.07.20 | 13:20 0:1
21029 Lok.Moscow (BURTON) - CF Valencia (DINWIN) 05.07.20 | 13:20 3:3
21424 Real Madrid (MAVERIK) - Paris SG (SAM) 05.07.20 | 13:20 1:3
Electronic Leagues - Liga Pro
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
131942 DNK FC Dimonchello - PWR Pele Warriors 05.07.20 | 09:30 0:2
131944 KAB Kabush - Team Ruspro R11 05.07.20 | 09:55 3:2
131945 DNK FC Dimonchello - INA Inactivetv 05.07.20 | 10:20 2:2
131835 PWR Pele Warriors - Team Ruspro R11 05.07.20 | 10:45 1:1
131931 INA Inactivetv - KAB Kabush 05.07.20 | 11:10 0:2
131936 Team Ruspro R11 - DNK FC Dimonchello 05.07.20 | 11:35 0:2
131938 INA Inactivetv - PWR Pele Warriors 05.07.20 | 12:00 1:1
131939 KAB Kabush - DNK FC Dimonchello 05.07.20 | 12:25 4:1
131940 PWR Pele Warriors - KAB Kabush 05.07.20 | 12:50 0:1
131943 Team Ruspro R11 - INA Inactivetv 05.07.20 | 13:15 1:1
123956 Gambit Esports - TES Tundra 05.07.20 | 16:30 3:4
123957 RUB FC Kazan - EZ1 Ez1d 11 05.07.20 | 16:55 - : -
123958 Gambit Esports - Team Ruspro R11 05.07.20 | 17:20 - : -
Electronic Leagues - Spain Cyber Stars League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
36597 Barcelona (OLOM) - FC Sevilla (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 10:14 0:2
39085 Celta (LIBRA) - Getafe (MEMBER) 05.07.20 | 10:14 1:1
35830 CF Valencia (PRAYM) - Real Madrid (YOSHI) 05.07.20 | 10:14 0:1
38502 Levante (FORCEMAJOR!) - Alaves (FASQER) 05.07.20 | 10:14 1:1
36662 Atl.Madrid (MISTYEYE) - FC Sevilla (CARLWHIZZER) 05.07.20 | 10:28 4:3
40732 Celta (LIBRA) - Levante (FORCEMAJOR!) 05.07.20 | 10:28 0:2
38506 CF Valencia (PRAYM) - Barcelona (OLOM) 05.07.20 | 10:28 1:1
39202 Valladolid (FLUFFY) - Alaves (FASQER) 05.07.20 | 10:28 0:3
39203 Atl.Madrid (MISTYEYE) - Real Madrid (YOSHI) 05.07.20 | 10:43 3:3
38984 FC Sevilla (CARLWHIZZER) - CF Valencia (PRAYM) 05.07.20 | 10:43 3:1
39427 Valladolid (FLUFFY) - Getafe (MEMBER) 05.07.20 | 10:43 3:1
39656 Alaves (FASQER) - Getafe (MEMBER) 05.07.20 | 10:58 0:4
39640 Atl.Madrid (MISTYEYE) - Barcelona (OLOM) 05.07.20 | 10:58 3:0
39561 FC Sevilla (CARLWHIZZER) - Real Madrid (YOSHI) 05.07.20 | 10:58 1:3
39682 Valladolid (FLUFFY) - Levante (FORCEMAJOR!) 05.07.20 | 10:58 1:2
41658 Celta (LIBRA) - Valladolid (FLUFFY) 05.07.20 | 11:12 0:1
40389 CF Valencia (PRAYM) - Atl.Madrid (MISTYEYE) 05.07.20 | 11:12 1:2
40388 Getafe (MEMBER) - Levante (FORCEMAJOR!) 05.07.20 | 11:12 2:1
40224 Real Madrid (YOSHI) - Barcelona (OLOM) 05.07.20 | 11:12 1:0
Estonsko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
63727 FCI Levadia Tallinn U21 - Kohtla-Jarve JK Jarve 05.07.20 | 18:00 - : -
63728 Maardu Linnameeskond - Vandra JK Vaprus 05.07.20 | 18:00 - : -
63893 Parnu Jalgpalliklubi - FC Elva 05.07.20 | 18:00 - : -
Finsko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
118333 Gnistan - Jaro 05.07.20 | 17:30 - : -
118336 MP Mikkeli - Kokkola 05.07.20 | 17:30 - : -
Finsko - 3.liga, skupina B
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
118712 Jazz-J - PIF Parainen 05.07.20 | 16:00 1:1
118713 Grifk - Espoo 05.07.20 | 17:30 - : -
Írán - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
67076 GOL Gohar - Shahr Khodro 05.07.20 | 18:00 - : -
67123 Pars Jonoubi Jam - Esteghlal 05.07.20 | 18:00 - : -
70814 Naft Masjed Sol. - Machine Sazi Tabriz 05.07.20 | 18:30 - : -
71531 Nassaji Mazandaran - Foolad Khuz. 05.07.20 | 18:30 - : -
62247 Saipa Karaj - Sepahan 05.07.20 | 18:30 - : -
Island - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79018 Akureyri - Breidablik 05.07.20 | 18:00 - : -
Itálie - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
16160 Inter M. - Bologna 05.07.20 | 17:15 - : -
Japonsko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
45512 Jubilo - Okajama 05.07.20 | 11:00 1:1
43556 Renofa Yamaguchi - Ehime 05.07.20 | 12:00 0:3
43492 Tochigi - Tokyo V. 05.07.20 | 12:00 1:1
Japonsko - 3.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
111256 Vanraure Hachnohe FC - Grulla Morioka FC 05.07.20 | 06:00 2:0
111340 Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu 05.07.20 | 10:00 3:1
111342 Yokohama Scc - Tojama 05.07.20 | 10:00 3:4
111343 Gamba Osaka U23 - Cerezo Osaka U23 05.07.20 | 11:00 0:0
111341 Kagoshima United - Kamat.Sanuki 05.07.20 | 12:00 1:0
111259 Tottori - Gifu 05.07.20 | 12:00 2:3
Jižní Korea - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
77615 Gwangju - Daegu 05.07.20 | 12:00 2:4
77351 Sangju Sangmu - Jeonbuk 05.07.20 | 12:00 1:0
77387 Seongnam - Pohang 05.07.20 | 12:00 0:4
Jižní Korea - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
12618 FC Anyang - Jeju 05.07.20 | 12:00 1:2
12740 Chungnam Asan FC - Gyeongnam 05.07.20 | 12:00 2:1
Kambodža - 1. liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
90383 Electricite Du Cambodge - Angkor Tiger FC 05.07.20 | 10:30 2:2
90365 Nagacorp FC - National Defense Ministry FC 05.07.20 | 10:30 4:1
90735 Phnom Penh - Visakha FC 05.07.20 | 13:00 2:2
Kazachstán - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
35834 Š.Karagandy - Kaisar 05.07.20 | 12:00 zrušeno
Kosovo - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
115742 KF Ferizaj - Trepca 89 05.07.20 | 17:00 - : -
115762 KF Llapi - KF Drita 05.07.20 | 17:00 - : -
Mez. klubové - Přátelské zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
61139 Pumas - Cruz Azul 05.07.20 | 01:50 1:4
50722 Chivas - Atlas Guadalajara 05.07.20 | 04:00 2:0
Norsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
65359 Bodo G. - Brann B. 05.07.20 | 18:00 - : -
64601 Molde - Mjondalen 05.07.20 | 18:00 - : -
65578 Odd Grenl. - Haugesund 05.07.20 | 18:00 - : -
64795 Sandefjord - Sarpsborg 05.07.20 | 18:00 - : -
64719 Stromsgod. - Kristiansund 05.07.20 | 18:00 - : -
Norsko - 1.liga, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
73411 Klepp - Kolbotn 05.07.20 | 15:00 0:0
Polsko - 1.liga - o titul
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
38438 Štětín - Bialystok 05.07.20 | 15:00 2:2
38303 Gliwice - Wroclaw 05.07.20 | 17:30 - : -
Polsko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
112409 B.Biala - Radomiak Radom 05.07.20 | 12:40 4:2
112408 Nieciecza - Olsztyn 05.07.20 | 15:10 2:0
112415 Wigry Suwalki - GKS Jastrzebie 05.07.20 | 17:40 - : -
112413 Grudziadz - Belchatow 05.07.20 | 18:00 - : -
Polsko - 3.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
26626 Leczna - Elblag 05.07.20 | 13:05 1:0
26623 Garbarnia Krakow - Znicz Pruszkow 05.07.20 | 17:00 - : -
26612 Lech II Pozna - Resovia 05.07.20 | 17:00 - : -
26582 Pogon Siedlce - W.Lodž 05.07.20 | 17:00 - : -
26621 Stal Rzeszow - Bytovia Bytow 05.07.20 | 17:00 - : -
26624 Skra Czestochowa - Blekitni Stargard Szczecinski 05.07.20 | 17:30 - : -
Portugalsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
107892 Gil Vicente - Rio Ave 05.07.20 | 18:00 - : -
Rakousko - 1.liga, o titul
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
110550 LASK Linz - Salzburg 05.07.20 | 17:00 - : -
110551 Sturm Graz - Hartberg 05.07.20 | 17:00 - : -
110549 Wolfsberger AC - Rapid V. 05.07.20 | 17:00 - : -
Rakousko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
62749 Austria Wien (A) - GAK Graz 05.07.20 | 10:30 1:0
Rumunsko - 1.liga, o záchranu
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
124055 MU Poli Iasi - Sepsi 05.07.20 | 12:00 3:1
124056 Clinceni - Dinamo Buk. 05.07.20 | 16:00 1:3
Rusko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
94881 Ufa - Ural Jekatěr. 05.07.20 | 15:30 1:1
55803 Kazaň - FC Orenburg 05.07.20 | 17:30 - : -
Řecko - 1.liga - skupina o titul
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
113503 Aris Soluň - AEK Atény 05.07.20 | 18:15 - : -
Slovensko - 2.liga, o postup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
23150 Žilina B - Poprad 05.07.20 | 10:30 4:0
Slovinsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
66771 Triglav - Ol. Ljubljana 05.07.20 | 17:00 - : -
Španělsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
73702 Bilbao - Real Madrid 05.07.20 | 14:00 0:1
72796 Espaňol - Leganes 05.07.20 | 17:00 - : -
Španělsko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
62310 La Coruňa - Huesca 05.07.20 | 17:00 - : -
Švédsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
44427 AIK Stockholm - Falkenberg 05.07.20 | 14:30 1:1
43417 Elfsborg - Malmo 05.07.20 | 14:30 1:0
43724 Hacken - Hammarby 05.07.20 | 17:30 - : -
43830 Sirius - Orebro 05.07.20 | 17:30 - : -
Švédsko - 1.liga, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
56975 Vittsjo Gik - Linkoping 05.07.20 | 15:00 1:2
56974 Pitea IF - KIF Örebro Dff 05.07.20 | 16:00 1:1
Švédsko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
48046 Vasteras - Gais Got. 05.07.20 | 14:30 2:2
Švédsko - 3.liga, jih
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
90014 Eskilsminne IF - Motala 05.07.20 | 14:00 2:2
90017 Lindome Gif - Oskarshamns AIK 05.07.20 | 14:00 7:1
90015 Assyriska Turab. IK Jkp - Varnamo 05.07.20 | 15:00 2:0
52691 FC Linkoping City - Torns IF 05.07.20 | 15:00 1:1
90018 Landskrona - Lunds 05.07.20 | 15:00 4:4
90016 Utsiktens BK - FK Karlskrona 05.07.20 | 15:00 4:0
90019 Trolhatt. - Skovde 05.07.20 | 17:00 - : -
Švédsko - 3.liga, sever
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
122084 Sollentuna United FF - Frej 05.07.20 | 14:00 2:1
122082 Taby FK - Tegs SK 05.07.20 | 14:00 5:1
122080 Gefle - Sylvia 05.07.20 | 15:00 0:0
122094 IFK Berga - Örebro Syrianska IF 05.07.20 | 16:00 1:2
122093 Karlslunds IF - IFK Haninge 05.07.20 | 16:00 3:0
122083 Nyköpings Bis - Sandvikens IF 05.07.20 | 16:00 0:4
122081 Karlstad - Lulea 05.07.20 | 17:00 - : -
Švýcarsko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
73889 Lucern - Thun 05.07.20 | 16:00 3:0
4971 St.Gallen - Sion 05.07.20 | 16:00 2:1
5022 YB Bern - Lugano 05.07.20 | 16:00 3:0
Tanzánie - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
88556 Alliance FC - Mtibwa Sugar 05.07.20 | 15:00 1:1
120831 Biashara United FC - Young Africans 05.07.20 | 15:00 0:0
120833 Ndanda FC - Simba SC 05.07.20 | 15:00 0:0
120834 Azam FC - Singida United 05.07.20 | 18:00 - : -
Tchajwan - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
115751 FC Taicheng Lions - Tainan City FC 05.07.20 | 10:00 0:1
34614 Ming Chuan University - Taiwan Power Company 05.07.20 | 10:00 0:3
34777 National Taiwan University of Sport - Hang Yuen 05.07.20 | 10:00 2:3
33883 Taipei Tatung - Taichung Futuro FC 05.07.20 | 10:00 1:0
Turecko - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
79898 Kasimpasa - Sivas 05.07.20 | 17:30 - : -
Turecko - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
92514 Giresun - BB Erzurumspor 05.07.20 | 16:30 0:2
90628 Hatayspor - Keciorengucu 05.07.20 | 16:30 1:0
Ukrajina - 1.liga, o titul
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
50800 Desna - Kolos Kovalivka 05.07.20 | 16:00 5:1
50799 Zorya - Oleksandria 05.07.20 | 18:30 - : -
Ukrajina - 1.liga, o udržení
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
51012 Ol.Doněck - SC Dnipro-1 05.07.20 | 18:30 - : -
USA - MLS is Back Tournament, Západní Konference, Sk. B
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
69621 Dallas - Vancouver 05.07.20 | 05:09 - : -
USA - NWSL Challenge Cup, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
115071 Houston Dash - Seattle Reign FC 05.07.20 | 04:00 2:0
115100 N.Carolina Courage - Chicago Red Stars 05.07.20 | 18:30 - : -
Vietnam - 1.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
115084 Hai Phong - Sai Gon FC 05.07.20 | 12:00 0:2
115080 QNK Quang Nam - Song Lam 05.07.20 | 12:00 2:1
115081 CLB Viettel - Hanoi TT 05.07.20 | 14:15 1:1
Vietnam - 2.liga
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
116054 BA Ria Vung Tau FC - SQC Binh Dinh 05.07.20 | 12:00 1:0
116818 Khan Hoa - XM Fico Tay Ninh 05.07.20 | 12:00 4:0

Hokej

Rusko - Comet Division, muži (3x10min)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
26888 Lyutiye Vepri - Goryachiye 05.07.20 | 00:50 2:4
26924 Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 05.07.20 | 01:50 5:5
131687 Stalker - Ledovyy Desant 05.07.20 | 12:50 6:6
131706 Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 05.07.20 | 13:50 1:4
131691 Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 05.07.20 | 14:50 2:4
132029 Ershistyye Tigry - Stalker 05.07.20 | 15:50 6:2
132035 Ledovyy Desant - Ershistyye Tigry 05.07.20 | 16:50 2:4
131832 Krasnyye Krylia - Stalker 05.07.20 | 17:50 - : -
Rusko - Liga Pro, muži (3x10min)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
26765 Four Icebreakers - Armored Fighters 05.07.20 | 00:05 5:2
128928 Kalininsky Front - Beliye Ldiny 05.07.20 | 06:00 2:6
128977 Kalininsky Front - Proletarians of Hockey 05.07.20 | 07:10 4:3
128975 Beliye Ldiny - Proletarians of Hockey 05.07.20 | 08:20 2:5
128976 Beliye Ldiny - Kalininsky Front 05.07.20 | 09:30 4:2
128974 Proletarians of Hockey - Kalininsky Front 05.07.20 | 10:40 3:5
128978 Proletarians of Hockey - Beliye Ldiny 05.07.20 | 11:50 6:3

MMA

UFC - UFC 251 - Abu Dhabi
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
102762 Tybura M. - Romanov, Alexander 05.07.20 | 16:56 zrušeno
UFC - UFC Fight Night - Whittaker vs. Till
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
102458 Emeev R. - Rakhmonov, Shavkat 05.07.20 | 16:56 zrušeno
102377 Roberts D. - Dalby N. 05.07.20 | 16:56 zrušeno

Motosport

Formule 1 - kdo lépe - závod
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
32566 Albon A. - Stroll L. 05.07.20 | 15:10 zrušeno
32556 Bottas V. - Verstappen M. 05.07.20 | 15:10 1:0
23409 Hamilton L. - Bottas V. 05.07.20 | 15:10 0:1
32322 Hamilton L. - Verstappen M. 05.07.20 | 15:10 1:0
23403 Kvyat D. - Gasly P. 05.07.20 | 15:10 0:1
23407 Latifi, Nicholas - Russell G. 05.07.20 | 15:10 1:0
23408 Magnussen K. - Grosjean R. 05.07.20 | 15:10 zrušeno
32629 Norris L. - Ocon E. 05.07.20 | 15:10 1:0
32686 Ocon E. - Kvyat D. 05.07.20 | 15:10 1:0
23406 Perez S. - Stroll L. 05.07.20 | 15:10 1:0
23405 Raikkonen K. - Giovinazzi A. 05.07.20 | 15:10 0:1
23399 Ricciardo D. - Ocon E. 05.07.20 | 15:10 0:1
32631 Sainz Jr C. - Gasly P. 05.07.20 | 15:10 1:0
23400 Sainz Jr C. - Norris L. 05.07.20 | 15:10 0:1
23411 Verstappen M. - Albon A. 05.07.20 | 15:10 zrušeno
32559 Verstappen M. - Perez S. 05.07.20 | 15:10 0:1
23402 Vettel S. - Leclerc Ch. 05.07.20 | 15:10 0:1

Pesapallo

Finsko - 1.liga, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
24067 Kitee - Imatran Pallo-Veikot 05.07.20 | 16:00 - : -
115059 Manse PP - Kouvola 05.07.20 | 16:00 - : -
24248 Pattijoki Raahe - Sotkamo 05.07.20 | 16:00 - : -
Finsko - 1.liga, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
120920 Lapuan Virkiä - Pesäkarhut Pori 05.07.20 | 15:00 1:1
124846 Kempeleen Kiri - Mynamaen Vesa 05.07.20 | 16:00 2:0
121402 Siilinjärven Pesis - Kirittäret Jyväskylä 05.07.20 | 16:00 0:2
Finsko - 2.liga, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
22514 Sotkamon Jymy 2 - Kuopion Seudun Pesäpalloilijat 05.07.20 | 12:00 2:0
22513 Alajärven Ankkurit - Loimaan Palloilijat 05.07.20 | 14:00 0:0

Plážový volejbal

Mezinárodní - Austria Cup, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
68873 Ermacora/P.Telsnigg - Horl J / Winter T 05.07.20 | 11:00 0:2
68854 Seidl R / Waller P - Fruehbauer S / Murauer M 05.07.20 | 11:00 2:0
69119 Seidl R / Waller P - Horl J / Winter T 05.07.20 | 14:00 2:0
69277 Ermacora/P.Telsnigg - Fruehbauer S / Murauer M 05.07.20 | 15:00 zrušeno
69368 Horl J / Winter T - Fruehbauer S / Murauer M 05.07.20 | 17:00 2:0
69335 Seidl R / Waller P - Ermacora/P.Telsnigg 05.07.20 | 17:00 zrušeno
Mezinárodní - Austria cup, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
69429 Friedl F / Pfeffer E - Mayr A / Schottl B 05.07.20 | 10:00 2:0
69488 Klinger D / Ulveseth O - Fink V / Freiberger E 05.07.20 | 10:00 2:0
69487 Friedl F / Pfeffer E - Fink V / Freiberger E 05.07.20 | 12:00 2:0
69458 Klinger D / Ulveseth O - Mayr A / Schottl B 05.07.20 | 13:00 2:0
69459 Fink V / Freiberger E - Mayr A / Schottl B 05.07.20 | 15:15 2:1
69580 Friedl F / Pfeffer E - Klinger D / Ulveseth O 05.07.20 | 16:00 2:0
Mezinárodní - German Beach Volleyball Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
64038 Sagstetter B / Stadie E - Glucklederer F / Huhlborn J 05.07.20 | 12:00 0:2
64034 Wolf G/ Wolf P - Harms M / Peemuller R 05.07.20 | 13:00 2:1
82016 Klein M / Sievers M - Erdmann J / Timmermann T 05.07.20 | 14:00 0:2
66387 Walkenhorst A / Winter S - Betzien M / Westphal D 05.07.20 | 15:00 2:0
66383 Glucklederer F / Huhlborn J - Wolf G/ Wolf P 05.07.20 | 16:00 2:0
82152 Harms M / Peemuller R - Klein M / Sievers M 05.07.20 | 17:00 2:1
66490 Betzien M / Westphal D - Sagstetter B / Stadie E 05.07.20 | 18:00 - : -

Rugby

Rugby Union - Super Rugby Aotearoa
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
36889 Waikato Chiefs - Hurricanes 05.07.20 | 05:35 18:25
Rugbyová liga - NRL
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
26876 Manly - Newcastle 05.07.20 | 08:05 12:14
26887 Canterbu. - S.Sydney 05.07.20 | 10:30 10:26

Stolní tenis

Arménie - ITT Cup League
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
131836 Ghotanyan, Davit - Harutyunyan, Harutyun 05.07.20 | 07:00 0:3
131844 Ghotanyan, Davit - Vardanian, Davit 05.07.20 | 09:00 3:2
17799 Harutyunyan, Harutyun - Papyan, Karen 05.07.20 | 09:40 3:1
131830 Vardanian, Davit - Papyan, Karen 05.07.20 | 10:20 1:3
131842 Ghotanyan, Davit - Papyan, Karen 05.07.20 | 11:40 2:3
132095 Harutyunyan, Harutyun - Ghotanyan, Davit 05.07.20 | 12:40 3:0
17804 Vardanian, Davit - Harutyunyan, Harutyun 05.07.20 | 14:00 2:3
132709 Malkhasyan, Gagik - Antonyan, Edvard 05.07.20 | 15:00 2:3
13500 Nikoghosyan, Narek - Antonyan, Edvard 05.07.20 | 16:00 3:1
17805 Malkhasyan, Gagik - Nazaryan, Mushegh 05.07.20 | 16:20 3:0
17807 Antonyan, Edvard - Nazaryan, Mushegh 05.07.20 | 17:20 3:0
17808 Nikoghosyan, Narek - Nazaryan, Mushegh 05.07.20 | 18:00 3:0
Arménie - ITT Cup League, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
125617 Parsadanyan, Raisa - Simonyan, Anahit 05.07.20 | 07:00 3:0
17830 Parsadanyan, Raisa - Gazaryan, Milena 05.07.20 | 07:40 zrušeno
17819 Stepanyan, Mariam - Gazaryan, Milena 05.07.20 | 08:20 3:1
17820 Gazaryan, Milena - Simonyan, Anahit 05.07.20 | 09:00 3:1
17822 Ghazaryan, Mane - Gazaryan, Milena 05.07.20 | 09:40 3:1
17847 Ghazaryan, Mane - Parsadanyan, Raisa 05.07.20 | 10:20 3:1
17848 Gazaryan, Milena - Stepanyan, Mariam 05.07.20 | 11:20 1:3
17986 Simonyan, Anahit - Gazaryan, Milena 05.07.20 | 12:20 1:3
17987 Stepanyan, Mariam - Ghazaryan, Mane 05.07.20 | 12:40 1:3
128670 Simonyan, Anahit - Parsadanyan, Raisa 05.07.20 | 13:00 0:3
18021 Simonyan, Anahit - Stepanyan, Mariam 05.07.20 | 13:40 1:3
18033 Ghazaryan, Mane - Simonyan, Anahit 05.07.20 | 14:20 3:0
18034 Parsadanyan, Raisa - Stepanyan, Mariam 05.07.20 | 14:40 3:0
18051 Bakhchajyan, Elen - Galstyan, Marine 05.07.20 | 15:00 3:0
18052 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery 05.07.20 | 15:20 3:0
18054 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine 05.07.20 | 16:00 3:0
18055 Hovhannisyan, Mery - Khachatryan, Hasmik 05.07.20 | 16:20 0:3
Mezinárodní - Setka Cup 2020, dvouhra - muži (Ukrajina)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
132090 Kostuk, Borys - Vietrov, Vitalii 05.07.20 | 07:00 3:0
132148 Mishchenko, Alexander - Kirsanov, Konstantin 05.07.20 | 07:05 0:3
123806 Yatsenko, Sergey - Yurenev, Oleh 05.07.20 | 07:15 3:0
132091 Budnikov, Alexandr - Zayets, Alexey 05.07.20 | 07:30 1:3
132154 Kryvorotko, Yevhen - Kovalchuk, Oleksandr 05.07.20 | 07:35 3:1
123807 Drach, Dmitriy - Tsoi, Konstiantyn 05.07.20 | 07:45 0:3
132691 Kolesnykov, Valeriy - Burdelnyy, Sergey 05.07.20 | 07:50 2:3
132719 Sevastianov, Mykyta - Litvinov, Vladislav 05.07.20 | 07:55 2:3
132102 Aliyev, Anar - Droshchynskyi, Andrii 05.07.20 | 08:00 0:3
132157 Malinka, Roman - Dukhovenko Oleksandr 05.07.20 | 08:05 1:3
123822 Kononikhin, Volodymyr - Lymarenko, Oleksandr 05.07.20 | 08:15 3:1
132692 Blashkun, Aleksandr - Obischenko, Andrey 05.07.20 | 08:20 2:3
10288 Kyienko, Serhii - Liushnia, Oleksandr 05.07.20 | 08:25 1:3
132104 Kostuk, Borys - Zayets, Alexey 05.07.20 | 08:30 2:3
132635 Mishchenko, Alexander - Kovalchuk, Oleksandr 05.07.20 | 08:35 1:3
123823 Yatsenko, Sergey - Tsoi, Konstiantyn 05.07.20 | 08:45 1:3
132693 Makovka, Yaroslav - Mytsyk, Alexander 05.07.20 | 08:50 3:1
10028 Gomilko, Oleksandr - Vakhrushev, Victor 05.07.20 | 08:55 3:0
132106 Droshchynskyi, Andrii - Vietrov, Vitalii 05.07.20 | 09:00 3:0
132637 Dukhovenko Oleksandr - Kirsanov, Konstantin 05.07.20 | 09:05 2:3
123784 Lymarenko, Oleksandr - Yurenev, Oleh 05.07.20 | 09:15 3:0
132699 Kolesnykov, Valeriy - Obischenko, Andrey 05.07.20 | 09:20 1:3
10052 Sevastianov, Mykyta - Liushnia, Oleksandr 05.07.20 | 09:25 3:1
132110 Budnikov, Alexandr - Aliyev, Anar 05.07.20 | 09:30 0:3
132638 Kryvorotko, Yevhen - Malinka, Roman 05.07.20 | 09:35 3:1
123787 Drach, Dmitriy - Kononikhin, Volodymyr 05.07.20 | 09:45 3:0
132700 Mytsyk, Alexander - Burdelnyy, Sergey 05.07.20 | 09:50 3:1
10290 Vakhrushev, Victor - Litvinov, Vladislav 05.07.20 | 09:55 2:3
132111 Kostuk, Borys - Droshchynskyi, Andrii 05.07.20 | 10:00 3:1
132639 Mishchenko, Alexander - Dukhovenko Oleksandr 05.07.20 | 10:05 0:3
123791 Yatsenko, Sergey - Lymarenko, Oleksandr 05.07.20 | 10:15 3:0
13496 Blashkun, Aleksandr - Makovka, Yaroslav 05.07.20 | 10:20 3:1
10291 Kyienko, Serhii - Gomilko, Oleksandr 05.07.20 | 10:25 3:1
132112 Aliyev, Anar - Zayets, Alexey 05.07.20 | 10:30 1:3
132640 Malinka, Roman - Kovalchuk, Oleksandr 05.07.20 | 10:35 3:2
123795 Kononikhin, Volodymyr - Tsoi, Konstiantyn 05.07.20 | 10:45 0:3
132705 Kolesnykov, Valeriy - Mytsyk, Alexander 05.07.20 | 10:50 3:0
10307 Sevastianov, Mykyta - Vakhrushev, Victor 05.07.20 | 10:55 3:1
132113 Budnikov, Alexandr - Vietrov, Vitalii 05.07.20 | 11:00 3:1
132675 Kryvorotko, Yevhen - Kirsanov, Konstantin 05.07.20 | 11:05 2:3
123799 Drach, Dmitriy - Yurenev, Oleh 05.07.20 | 11:15 0:3
132708 Makovka, Yaroslav - Obischenko, Andrey 05.07.20 | 11:20 2:3
10026 Gomilko, Oleksandr - Liushnia, Oleksandr 05.07.20 | 11:25 2:3
132129 Kostuk, Borys - Aliyev, Anar 05.07.20 | 11:30 2:3
132678 Mishchenko, Alexander - Malinka, Roman 05.07.20 | 11:35 3:0
123804 Yatsenko, Sergey - Kononikhin, Volodymyr 05.07.20 | 11:45 3:0
132711 Blashkun, Aleksandr - Burdelnyy, Sergey 05.07.20 | 11:50 3:1
10293 Kyienko, Serhii - Litvinov, Vladislav 05.07.20 | 11:55 2:3
132130 Budnikov, Alexandr - Droshchynskyi, Andrii 05.07.20 | 12:00 1:3
132685 Kryvorotko, Yevhen - Dukhovenko Oleksandr 05.07.20 | 12:05 2:3
123809 Drach, Dmitriy - Lymarenko, Oleksandr 05.07.20 | 12:15 1:3
132710 Kolesnykov, Valeriy - Makovka, Yaroslav 05.07.20 | 12:20 2:3
10265 Sevastianov, Mykyta - Gomilko, Oleksandr 05.07.20 | 12:25 3:1
132135 Zayets, Alexey - Vietrov, Vitalii 05.07.20 | 12:30 3:0
132686 Kovalchuk, Oleksandr - Kirsanov, Konstantin 05.07.20 | 12:35 0:3
123812 Tsoi, Konstiantyn - Yurenev, Oleh 05.07.20 | 12:45 3:2
132713 Blashkun, Aleksandr - Mytsyk, Alexander 05.07.20 | 12:50 3:2
10273 Kyienko, Serhii - Vakhrushev, Victor 05.07.20 | 12:55 2:3
132140 Kostuk, Borys - Budnikov, Alexandr 05.07.20 | 13:00 3:1
132687 Mishchenko, Alexander - Kryvorotko, Yevhen 05.07.20 | 13:05 0:3
123825 Yatsenko, Sergey - Drach, Dmitriy 05.07.20 | 13:15 3:2
132714 Obischenko, Andrey - Burdelnyy, Sergey 05.07.20 | 13:20 2:3
10294 Liushnia, Oleksandr - Litvinov, Vladislav 05.07.20 | 13:25 3:2
132141 Aliyev, Anar - Vietrov, Vitalii 05.07.20 | 13:30 2:3
132689 Malinka, Roman - Kirsanov, Konstantin 05.07.20 | 13:35 0:3
123782 Kononikhin, Volodymyr - Yurenev, Oleh 05.07.20 | 13:45 2:3
132715 Kolesnykov, Valeriy - Blashkun, Aleksandr 05.07.20 | 13:50 1:3
10295 Sevastianov, Mykyta - Kyienko, Serhii 05.07.20 | 13:55 2:3
132143 Droshchynskyi, Andrii - Zayets, Alexey 05.07.20 | 14:00 3:1
132690 Dukhovenko Oleksandr - Kovalchuk, Oleksandr 05.07.20 | 14:05 3:1
123788 Lymarenko, Oleksandr - Tsoi, Konstiantyn 05.07.20 | 14:15 3:1
132716 Makovka, Yaroslav - Burdelnyy, Sergey 05.07.20 | 14:20 3:2
10314 Gomilko, Oleksandr - Litvinov, Vladislav 05.07.20 | 14:25 0:3
123790 Samokysh, Kirill - Derypaska, Roman 05.07.20 | 14:30 3:2
124908 Starodubskyi, Ihor - Holomoz, Aleksey 05.07.20 | 14:35 3:0
123796 Kurtenko, Andrey - Martyniuk, Andrii 05.07.20 | 14:45 1:3
132718 Mytsyk, Alexander - Obischenko, Andrey 05.07.20 | 14:50 1:3
13493 Vakhrushev, Victor - Liushnia, Oleksandr 05.07.20 | 14:55 3:2
123798 Yurchenko, Kyrylo - Trofimov, Nikita 05.07.20 | 15:00 0:3
132027 Lisechko, Artem - Obrazkov, Oleg 05.07.20 | 15:05 2:3
123803 Tkachenko, Artem - Mishchenko, Serhii 05.07.20 | 15:15 1:3
18108 Mosyuk, Mikhail - Ratushniak, Vladislav 05.07.20 | 15:30 1:3
18544 Kim, Dmitriy - Kuprykov, Serhii 05.07.20 | 15:35 3:2
123808 Krasutskyi, Adam - Havryliuk, Bohdan 05.07.20 | 15:45 1:3
123811 Samokysh, Kirill - Trofimov, Nikita 05.07.20 | 16:00 3:1
125476 Starodubskyi, Ihor - Obrazkov, Oleg 05.07.20 | 16:05 2:3
123824 Kurtenko, Andrey - Mishchenko, Serhii 05.07.20 | 16:15 0:3
18546 Ratushniak, Vladislav - Derypaska, Roman 05.07.20 | 16:30 3:0
125477 Kuprykov, Serhii - Holomoz, Aleksey 05.07.20 | 16:35 3:0
123781 Havryliuk, Bohdan - Martyniuk, Andrii 05.07.20 | 16:45 3:0
123786 Yurchenko, Kyrylo - Mosyuk, Mikhail 05.07.20 | 17:00 1:3
127343 Lisechko, Artem - Kim, Dmitriy 05.07.20 | 17:05 3:1
123789 Tkachenko, Artem - Krasutskyi, Adam 05.07.20 | 17:15 1:3
127337 Samokysh, Kirill - Ratushniak, Vladislav 05.07.20 | 17:30 0:3
125494 Starodubskyi, Ihor - Kuprykov, Serhii 05.07.20 | 17:35 3:0
123794 Kurtenko, Andrey - Havryliuk, Bohdan 05.07.20 | 17:45 0:3
127338 Mosyuk, Mikhail - Trofimov, Nikita 05.07.20 | 18:00 3:0
127326 Kim, Dmitriy - Obrazkov, Oleg 05.07.20 | 18:05 0:3
123797 Krasutskyi, Adam - Mishchenko, Serhii 05.07.20 | 18:15 - : -
127327 Moroz, Kostiantyn - Pirvelli, Rodion 05.07.20 | 18:20 - : -
123802 Yurchenko, Kyrylo - Derypaska, Roman 05.07.20 | 18:30 - : -
125495 Lisechko, Artem - Holomoz, Aleksey 05.07.20 | 18:35 - : -
Mezinárodní - Setka Cup 2020, dvouhra - ženy (Ukrajina)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
13655 Pachich, Yaroslava - Ogarenko, Svitlana 05.07.20 | 07:10 3:0
13658 Tishchenko, Dina - Ishchenko, Olha 05.07.20 | 07:40 3:0
13659 Ogarenko, Natalia - Kregul, Oksana 05.07.20 | 08:10 2:3
13660 Pachich, Yaroslava - Ishchenko, Olha 05.07.20 | 08:40 2:3
13661 Kregul, Oksana - Ogarenko, Svitlana 05.07.20 | 09:10 1:3
13618 Tishchenko, Dina - Ogarenko, Natalia 05.07.20 | 09:40 1:3
13634 Pachich, Yaroslava - Kregul, Oksana 05.07.20 | 10:10 0:3
13686 Ogarenko, Natalia - Ishchenko, Olha 05.07.20 | 10:40 0:3
13687 Tishchenko, Dina - Ogarenko, Svitlana 05.07.20 | 11:10 3:2
13886 Pachich, Yaroslava - Ogarenko, Natalia 05.07.20 | 11:40 1:3
14748 Tishchenko, Dina - Kregul, Oksana 05.07.20 | 12:10 3:2
14749 Ishchenko, Olha - Ogarenko, Svitlana 05.07.20 | 12:40 3:2
14782 Pachich, Yaroslava - Tishchenko, Dina 05.07.20 | 13:10 2:3
14783 Ogarenko, Natalia - Ogarenko, Svitlana 05.07.20 | 13:40 1:3
14785 Kregul, Oksana - Ishchenko, Olha 05.07.20 | 14:10 3:1
127585 Voloshyna, Yuliia - Nerush, Liliia 05.07.20 | 14:40 3:2
18132 Lapa, Anna - Trigub, Julia 05.07.20 | 15:25 3:0
125637 Slashova, Marina - Mulyarchuk, Aniuta 05.07.20 | 15:40 2:3
125616 Borodacheva, Olena - Severina, Yevgeniya 05.07.20 | 15:55 3:2
125619 Voloshyna, Yuliia - Sharashova, Iryna 05.07.20 | 16:10 3:1
125621 Lapa, Anna - Severina, Yevgeniya 05.07.20 | 16:25 1:3
127605 Mulyarchuk, Aniuta - Nerush, Liliia 05.07.20 | 16:40 3:0
125625 Borodacheva, Olena - Trigub, Julia 05.07.20 | 16:55 3:1
72176 Yakovenko, Oleksandra - Slashova, Marina 05.07.20 | 17:10 0:3
125627 Lapa, Anna - Borodacheva, Olena 05.07.20 | 17:25 3:1
125628 Voloshyna, Yuliia - Mulyarchuk, Aniuta 05.07.20 | 17:40 3:0
125630 Severina, Yevgeniya - Trigub, Julia 05.07.20 | 17:55 2:3
125632 Slashova, Marina - Sharashova, Iryna 05.07.20 | 18:10 3:0
126174 Borodacheva, Olena - Lapa, Anna 05.07.20 | 18:25 - : -
Mezinárodní - TT Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
89068 Arzanov, Dmitry - Kolos, Maksym 05.07.20 | 00:30 3:0
89069 Zaitsev, Andrii - Kolos, Maksym 05.07.20 | 02:30 1:3
131670 Gogenko, Sergiy - Boiko, Serhii 05.07.20 | 06:50 3:2
131701 Spartak, Abalmaz - Dzyabura, Aleksander 05.07.20 | 06:55 2:3
131766 Tkachenko, Oleksandr - Teterya, Yuriy 05.07.20 | 07:25 0:3
131856 Myronchenko, Mykhaylo - Derevinskiy, Dmitriy 05.07.20 | 07:30 0:3
130841 Halai, Dmitry - Shvidkiy, Vadim 05.07.20 | 07:35 1:3
129708 Gavrilyuk, Oleg - Shevchuk, Oleg 05.07.20 | 07:45 3:0
131759 Gaponov, Aleksey - Kravets, Yaroslav 05.07.20 | 07:50 2:3
131682 Koshmai, Mikhailo - Troianov, Mykyta 05.07.20 | 07:55 3:2
131709 Krutko, Aleksey - Levadniy, Aleksandr 05.07.20 | 08:00 3:0
131864 Derevianko, Artem - Komar, Vadim 05.07.20 | 08:05 3:1
131386 Udovichenko, Serhii - Sidorenko, Vadim 05.07.20 | 08:10 1:3
129720 Malashevsky, Vladimir - Bosak, Viktor 05.07.20 | 08:20 3:2
131831 Tatarinov, Valeriy - Gordiy, Andrey 05.07.20 | 08:25 3:1
129601 Siroklyn, Oleksandr - Fiialko, Mykyta 05.07.20 | 08:30 0:3
131770 Gogenko, Sergiy - Teterya, Yuriy 05.07.20 | 08:35 2:3
131703 Spartak, Abalmaz - Derevinskiy, Dmitriy 05.07.20 | 08:40 1:3
130850 Solovyov, Ihor - Shvidkiy, Vadim 05.07.20 | 08:45 0:3
129731 Krysak, Andrey - Shevchuk, Oleg 05.07.20 | 08:55 2:3
131771 Mosuk, Nazar - Kravets, Yaroslav 05.07.20 | 09:00 1:3
131761 Levadniy, Aleksandr - Boiko, Serhii 05.07.20 | 09:10 3:1
131767 Komar, Vadim - Dzyabura, Aleksander 05.07.20 | 09:15 2:3
130849 Halai, Dmitry - Udovichenko, Serhii 05.07.20 | 09:20 3:1
129730 Gavrilyuk, Oleg - Malashevsky, Vladimir 05.07.20 | 09:30 0:3
131669 Gaponov, Aleksey - Tatarinov, Valeriy 05.07.20 | 09:35 2:3
129602 Koshmai, Mikhailo - Siroklyn, Oleksandr 05.07.20 | 09:40 1:3
132025 Tkachenko, Oleksandr - Krutko, Aleksey 05.07.20 | 09:45 0:3
131764 Myronchenko, Mykhaylo - Derevianko, Artem 05.07.20 | 09:50 0:3
131387 Solovyov, Ihor - Sidorenko, Vadim 05.07.20 | 09:55 1:3
129734 Krysak, Andrey - Bosak, Viktor 05.07.20 | 10:05 3:1
131680 Mosuk, Nazar - Gordiy, Andrey 05.07.20 | 10:10 1:3
41194 Mudrov, Dmitry - Fiialko, Mykyta 05.07.20 | 10:15 3:0
132080 Gogenko, Sergiy - Levadniy, Aleksandr 05.07.20 | 10:20 3:1
132031 Spartak, Abalmaz - Komar, Vadim 05.07.20 | 10:25 0:3
130867 Udovichenko, Serhii - Shvidkiy, Vadim 05.07.20 | 10:30 0:3
129743 Malashevsky, Vladimir - Shevchuk, Oleg 05.07.20 | 10:40 2:3
131674 Tatarinov, Valeriy - Kravets, Yaroslav 05.07.20 | 10:45 3:2
129606 Siroklyn, Oleksandr - Troianov, Mykyta 05.07.20 | 10:50 1:3
131685 Krutko, Aleksey - Teterya, Yuriy 05.07.20 | 10:55 1:3
131705 Derevianko, Artem - Derevinskiy, Dmitriy 05.07.20 | 11:00 1:3
130866 Solovyov, Ihor - Udovichenko, Serhii 05.07.20 | 11:05 0:3
129742 Krysak, Andrey - Malashevsky, Vladimir 05.07.20 | 11:15 0:3
131677 Mosuk, Nazar - Tatarinov, Valeriy 05.07.20 | 11:20 3:0
41192 Mudrov, Dmitry - Siroklyn, Oleksandr 05.07.20 | 11:25 0:3
132034 Tkachenko, Oleksandr - Boiko, Serhii 05.07.20 | 11:30 3:1
131676 Myronchenko, Mykhaylo - Dzyabura, Aleksander 05.07.20 | 11:35 3:1
18554 Halai, Dmitry - Sidorenko, Vadim 05.07.20 | 11:40 3:2
129782 Gavrilyuk, Oleg - Bosak, Viktor 05.07.20 | 11:50 1:3
131673 Gaponov, Aleksey - Gordiy, Andrey 05.07.20 | 11:55 1:3
131743 Koshmai, Mikhailo - Fiialko, Mykyta 05.07.20 | 12:00 2:3
131758 Gogenko, Sergiy - Krutko, Aleksey 05.07.20 | 12:05 2:3
131768 Spartak, Abalmaz - Derevianko, Artem 05.07.20 | 12:10 1:3
130877 Solovyov, Ihor - Halai, Dmitry 05.07.20 | 12:15 0:3
129780 Krysak, Andrey - Gavrilyuk, Oleg 05.07.20 | 12:25 3:0
131681 Mosuk, Nazar - Gaponov, Aleksey 05.07.20 | 12:30 2:3
41130 Mudrov, Dmitry - Koshmai, Mikhailo 05.07.20 | 12:35 zrušeno
132083 Tkachenko, Oleksandr - Levadniy, Aleksandr 05.07.20 | 12:40 3:0
131760 Myronchenko, Mykhaylo - Komar, Vadim 05.07.20 | 12:45 2:3
18552 Sidorenko, Vadim - Shvidkiy, Vadim 05.07.20 | 12:50 1:3
129781 Bosak, Viktor - Shevchuk, Oleg 05.07.20 | 13:00 3:1
131762 Gordiy, Andrey - Kravets, Yaroslav 05.07.20 | 13:05 3:1
131772 Fiialko, Mykyta - Troianov, Mykyta 05.07.20 | 13:10 zrušeno
131776 Teterya, Yuriy - Boiko, Serhii 05.07.20 | 13:15 3:2
131765 Derevinskiy, Dmitriy - Dzyabura, Aleksander 05.07.20 | 13:20 3:1
131763 Gogenko, Sergiy - Tkachenko, Oleksandr 05.07.20 | 13:50 3:0
132082 Spartak, Abalmaz - Myronchenko, Mykhaylo 05.07.20 | 13:55 2:3
131689 Krutko, Aleksey - Boiko, Serhii 05.07.20 | 14:25 3:1
131708 Derevianko, Artem - Dzyabura, Aleksander 05.07.20 | 14:30 2:3
44329 Protopopov, Vitaly - Paukov, Vadim 05.07.20 | 14:40 3:2
132046 Levadniy, Aleksandr - Teterya, Yuriy 05.07.20 | 15:00 1:3
131769 Komar, Vadim - Derevinskiy, Dmitriy 05.07.20 | 15:05 3:1
44344 Yaskov, Dmytro - Semenenko, Artem 05.07.20 | 15:15 3:2
53953 Medvedev, Aleksandr - Melkumyan, Samvel 05.07.20 | 15:20 2:3
44345 Gabrelyan, Daniil - Paukov, Vadim 05.07.20 | 15:50 0:3
53952 Tsykhotskiy, Andrey - Tuchkevych, Volodymyr 05.07.20 | 15:55 3:2
44358 Protopopov, Vitaly - Yaskov, Dmytro 05.07.20 | 16:25 0:3
53976 Kuharchuk, Aleksandr - Melkumyan, Samvel 05.07.20 | 16:30 1:3
66416 Pidleteichuk, Petro - Kolos, Yury 05.07.20 | 16:35 3:1
44357 Gabrelyan, Daniil - Semenenko, Artem 05.07.20 | 17:00 3:2
53980 Medvedev, Aleksandr - Tsykhotskiy, Andrey 05.07.20 | 17:05 0:3
66562 Tymchyshyn, Ivan - Tkachuk, Oleksii 05.07.20 | 17:10 1:3
58305 Kolesnik, Petro - Pugach, Prokhor 05.07.20 | 17:20 1:3
58308 Volokhov, Vladislav - Boiko, Anton 05.07.20 | 17:25 0:3
70968 Limonov, Anton - Skok, Pavel 05.07.20 | 17:30 1:3
44352 Yaskov, Dmytro - Paukov, Vadim 05.07.20 | 17:35 3:1
53977 Kuharchuk, Aleksandr - Tuchkevych, Volodymyr 05.07.20 | 17:40 0:3
66559 Kolos, Yury - Vorsulyak, Yaroslav 05.07.20 | 17:45 2:3
58306 Zakladnyi, Mykola - Solovey, Vitaliy 05.07.20 | 17:55 2:3
58281 Kolesnik, Petro - Boiko, Anton 05.07.20 | 18:00 3:0
72165 Lyevshyn, Vitaliy - Tuzhylin, Alexander 05.07.20 | 18:05 - : -
44420 Gabrelyan, Daniil - Yaskov, Dmytro 05.07.20 | 18:10 1:3
54013 Tsykhotskiy, Andrey - Melkumyan, Samvel 05.07.20 | 18:15 - : -
66564 Tymchyshyn, Ivan - Kolos, Yury 05.07.20 | 18:20 0:3
58356 Solovey, Vitaliy - Pugach, Prokhor 05.07.20 | 18:30 - : -
58355 Volokhov, Vladislav - Zakladnyi, Mykola 05.07.20 | 18:35 - : -
Mezinárodní - TT Cup ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
132032 Khmelevskaia, Natalia - Tatianina, Tatiana 05.07.20 | 07:40 3:2
132028 Kurtenko, Victoria - Khmelevskaia, Natalia 05.07.20 | 08:15 3:1
132051 Melnik, Olga - Tatianina, Tatiana 05.07.20 | 08:50 1:3
132062 Melnik, Olga - Khmelevskaia, Natalia 05.07.20 | 09:25 3:1
132064 Kurtenko, Victoria - Tatianina, Tatiana 05.07.20 | 10:00 3:1
132061 Melnik, Olga - Kurtenko, Victoria 05.07.20 | 10:35 2:3
Mezinárodní - Ukraine Win Cup - muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
25197 Rodin, Aleksey - Kalenik, Sergey 05.07.20 | 00:15 0:3
25618 Kuvaiev, Roman - Moroz, Pavel 05.07.20 | 00:30 3:1
131935 Zemyancev, Sergei - Cherevko, Roman 05.07.20 | 07:00 3:1
125642 Chabanov, Aleksey - Misevra, Vadim 05.07.20 | 07:30 0:3
132047 Sulim, Aleksandr - Tkachev, Sergey 05.07.20 | 07:30 1:3
132026 Yolkin, Anton - Fedorchenko, Andriy 05.07.20 | 07:30 3:1
125647 Morgun, Gleb - Zavinskiy, Sergey 05.07.20 | 07:45 2:3
125650 Shekhovtsov, Anton - Ivlev, Aleksandr 05.07.20 | 08:00 3:0
126092 Turchenko Tymur - Tkachev, Sergey 05.07.20 | 08:00 2:3
131934 Zemyancev, Sergei - Fedorchenko, Andriy 05.07.20 | 08:00 3:0
125652 Grabskiy, Andrey - Alekseev, Safrat 05.07.20 | 08:15 3:2
125665 Chabanov, Aleksey - Ivlev, Aleksandr 05.07.20 | 08:30 0:3
23547 Sulim, Aleksandr - Andreev, Mikhail 05.07.20 | 08:30 0:3
132065 Yolkin, Anton - Cherevko, Roman 05.07.20 | 08:30 3:1
125615 Morgun, Gleb - Alekseev, Safrat 05.07.20 | 08:45 3:0
125622 Shekhovtsov, Anton - Misevra, Vadim 05.07.20 | 09:00 1:3
126384 Turchenko Tymur - Sulim, Aleksandr 05.07.20 | 09:00 3:0
131833 Zemyancev, Sergei - Yolkin, Anton 05.07.20 | 09:00 0:3
125626 Grabskiy, Andrey - Zavinskiy, Sergey 05.07.20 | 09:15 1:3
131868 Fedorchenko, Andriy - Cherevko, Roman 05.07.20 | 09:30 1:3
125633 Chabanov, Aleksey - Shekhovtsov, Anton 05.07.20 | 09:30 0:3
23582 Tkachev, Sergey - Andreev, Mikhail 05.07.20 | 09:30 2:3
131929 Morgun, Gleb - Grabskiy, Andrey 05.07.20 | 09:45 3:2
32869 Andreev, Mikhail - Turchenko Tymur 05.07.20 | 10:00 3:1
32867 Cherevko, Roman - Zemyancev, Sergei 05.07.20 | 10:00 0:3
125636 Ivlev, Aleksandr - Misevra, Vadim 05.07.20 | 10:00 3:2
125639 Alekseev, Safrat - Zavinskiy, Sergey 05.07.20 | 10:15 0:3
32899 Fedorchenko, Andriy - Yolkin, Anton 05.07.20 | 10:30 3:2
32886 Misevra, Vadim - Chabanov, Aleksey 05.07.20 | 10:30 3:0
32891 Tkachev, Sergey - Sulim, Aleksandr 05.07.20 | 10:30 2:3
32892 Zavinskiy, Sergey - Morgun, Gleb 05.07.20 | 10:45 2:3
32922 Fedorchenko, Andriy - Zemyancev, Sergei 05.07.20 | 11:00 3:1
32897 Ivlev, Aleksandr - Shekhovtsov, Anton 05.07.20 | 11:00 3:1
47141 Misevra, Vadim - Shekhovtsov, Anton 05.07.20 | 12:00 2:3
47146 Sulim, Aleksandr - Turchenko Tymur 05.07.20 | 12:00 2:3
47206 Yolkin, Anton - Zemyancev, Sergei 05.07.20 | 12:00 3:2
47193 Zavinskiy, Sergey - Grabskiy, Andrey 05.07.20 | 12:15 0:3
47232 Andreev, Mikhail - Tkachev, Sergey 05.07.20 | 12:30 3:2
47229 Cherevko, Roman - Fedorchenko, Andriy 05.07.20 | 12:30 3:2
47228 Shekhovtsov, Anton - Chabanov, Aleksey 05.07.20 | 12:30 3:2
47282 Grabskiy, Andrey - Morgun, Gleb 05.07.20 | 12:45 3:0
47302 Misevra, Vadim - Ivlev, Aleksandr 05.07.20 | 13:00 3:2
47306 Zavinskiy, Sergey - Alekseev, Safrat 05.07.20 | 13:15 3:1
125641 Butkov, Maksim - Panasenko, Vladimir 05.07.20 | 13:30 2:3
23950 Trydukh, Igor - Likhitsky, Alexander 05.07.20 | 13:30 3:2
23961 Kovalenko, Sergey - Elkhov, Artur 05.07.20 | 13:45 0:3
131668 Butkov, Maksim - Gnoeviy, Roman 05.07.20 | 14:00 1:3
25303 Glivenko, Ilya - Kebalo, Denis 05.07.20 | 14:00 3:1
125649 Panasenko, Vladimir - Naida, Alexander 05.07.20 | 14:00 3:0
23541 Deynega, Kirill - Vlasenko, Valeriy 05.07.20 | 14:15 3:2
125651 Borodachev, Aleksander - Naida, Alexander 05.07.20 | 14:30 1:3
125662 Gnoeviy, Roman - Panasenko, Vladimir 05.07.20 | 14:30 2:3
25308 Pavlyuk, Oleg - Zotov Hlib 05.07.20 | 14:30 3:1
23580 Novikov, Yuriy - Deynega, Kirill 05.07.20 | 14:45 3:2
25326 Glivenko, Ilya - Zotov Hlib 05.07.20 | 15:00 3:1
24033 Likhitsky, Alexander - Butkov, Maksim 05.07.20 | 15:00 3:1
125664 Zaychenko, Valentin - Trydukh, Igor 05.07.20 | 15:00 2:3
25072 Deynega, Maksim - Kovalenko, Sergey 05.07.20 | 15:15 3:0
125624 Butkov, Maksim - Zaychenko, Valentin 05.07.20 | 15:30 0:3
25328 Pavlyuk, Oleg - Kebalo, Denis 05.07.20 | 15:30 3:0
125620 Trydukh, Igor - Borodachev, Aleksander 05.07.20 | 15:30 3:0
31699 Metla, Alexey - Deynega, Maksim 05.07.20 | 15:45 0:3
25325 Glivenko, Ilya - Pavlyuk, Oleg 05.07.20 | 16:00 1:3
132048 Naida, Alexander - Gnoeviy, Roman 05.07.20 | 16:00 3:1
125629 Zaychenko, Valentin - Borodachev, Aleksander 05.07.20 | 16:00 3:0
25100 Vlasenko, Valeriy - Novikov, Yuriy 05.07.20 | 16:15 2:3
132052 Gnoeviy, Roman - Trydukh, Igor 05.07.20 | 16:30 2:3
31713 Likhitsky, Alexander - Naida, Alexander 05.07.20 | 16:30 1:3
25813 Zotov Hlib - Kebalo, Denis 05.07.20 | 16:30 1:3
31722 Elkhov, Artur - Vlasenko, Valeriy 05.07.20 | 16:45 1:3
132066 Trydukh, Igor - Butkov, Maksim 05.07.20 | 17:00 2:3
125631 Zaychenko, Valentin - Panasenko, Vladimir 05.07.20 | 17:00 0:3
31704 Kovalenko, Sergey - Metla, Alexey 05.07.20 | 17:15 3:0
125638 Butkov, Maksim - Borodachev, Aleksander 05.07.20 | 17:30 0:3
125640 Panasenko, Vladimir - Trydukh, Igor 05.07.20 | 17:30 0:3
25159 Deynega, Kirill - Kovalenko, Sergey 05.07.20 | 17:45 3:1
31728 Gnoeviy, Roman - Likhitsky, Alexander 05.07.20 | 18:00 1:3
125643 Naida, Alexander - Zaychenko, Valentin 05.07.20 | 18:00 3:1
31731 Novikov, Yuriy - Elkhov, Artur 05.07.20 | 18:15 0:3
31732 Borodachev, Aleksander - Likhitsky, Alexander 05.07.20 | 18:30 - : -
125648 Zaychenko, Valentin - Gnoeviy, Roman 05.07.20 | 18:30 - : -
Rusko - Liga Pro
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
67979 Bazilevsky, Vitaly - Kolesnikov, Dmitriy 05.07.20 | 00:00 2:3
66069 Nikulin, Sergey - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 05.07.20 | 00:30 2:3
66273 Sayanov, Denis - Petrochenko, Dmitry 05.07.20 | 00:30 2:3
131866 Arutiunyan, Artem - Poletaev, Igor 05.07.20 | 06:00 3:1
131797 Lavrinenko, Dmitry - Serebrennikov, Alexandr 05.07.20 | 06:00 3:2
131834 Smirnov, Igor - Yusipov, Timofey 05.07.20 | 06:00 3:1
131867 Homutov, Serguei - Suharkov, Oleg 05.07.20 | 06:30 3:0
126151 Ivanov, Valery - Grebenyuk, Bogdan 05.07.20 | 06:30 3:0
131672 Molodtsov, Denis - Nemashkalo, Vladimir 05.07.20 | 06:30 3:0
131702 Poletaev, Igor - Homutov, Serguei 05.07.20 | 07:00 2:3
132024 Serebrennikov, Alexandr - Molodtsov, Denis 05.07.20 | 07:00 0:3
131840 Yusipov, Timofey - Ivanov, Valery 05.07.20 | 07:00 1:3
126105 Grebenyuk, Bogdan - Smirnov, Igor 05.07.20 | 07:30 3:1
131865 Nemashkalo, Vladimir - Lavrinenko, Dmitry 05.07.20 | 07:30 1:3
131857 Suharkov, Oleg - Arutiunyan, Artem 05.07.20 | 07:30 3:1
131704 Arutiunyan, Artem - Homutov, Serguei 05.07.20 | 08:00 3:1
131675 Lavrinenko, Dmitry - Molodtsov, Denis 05.07.20 | 08:00 3:1
131707 Smirnov, Igor - Ivanov, Valery 05.07.20 | 08:00 0:3
132030 Poletaev, Igor - Suharkov, Oleg 05.07.20 | 08:30 0:3
131734 Serebrennikov, Alexandr - Nemashkalo, Vladimir 05.07.20 | 08:30 3:2
126106 Yusipov, Timofey - Grebenyuk, Bogdan 05.07.20 | 08:30 3:2
10308 Elistratov, Igor - Abramov, Kirill 05.07.20 | 10:00 2:3
132036 Nikiforov, Oleg - Gribkov, Alexander 05.07.20 | 10:00 3:2
132040 Novikov, Ilya - Pandur, Ivan 05.07.20 | 10:00 3:1
132049 Bazilevsky, Vitaly - Yanshaev, Alexey 05.07.20 | 10:30 3:0
129076 Merzlikin, Dmitry - Demic, Ying 05.07.20 | 10:30 0:3
132063 Sukharnikov, Nikita - Kuzmin, Sergey 05.07.20 | 10:30 0:3
132146 Abramov, Kirill - Merzlikin, Dmitry 05.07.20 | 11:00 1:3
132050 Gribkov, Alexander - Bazilevsky, Vitaly 05.07.20 | 11:00 3:0
131683 Pandur, Ivan - Sukharnikov, Nikita 05.07.20 | 11:00 3:2
129077 Demic, Ying - Elistratov, Igor 05.07.20 | 11:30 0:3
131686 Kuzmin, Sergey - Novikov, Ilya 05.07.20 | 11:30 3:1
132033 Yanshaev, Alexey - Nikiforov, Oleg 05.07.20 | 11:30 1:3
13499 Elistratov, Igor - Merzlikin, Dmitry 05.07.20 | 12:00 3:0
131690 Nikiforov, Oleg - Bazilevsky, Vitaly 05.07.20 | 12:00 3:1
132037 Novikov, Ilya - Sukharnikov, Nikita 05.07.20 | 12:00 3:2
129078 Abramov, Kirill - Demic, Ying 05.07.20 | 12:30 3:1
128717 Gribkov, Alexander - Yanshaev, Alexey 05.07.20 | 12:30 1:3
128926 Pandur, Ivan - Kuzmin, Sergey 05.07.20 | 12:30 1:3
45461 Andreev, Danila - Vladimirovich Vahnin, Georgiy 05.07.20 | 14:00 3:1
45408 Bazilevsky, Vitaly - Nikulin, Sergey 05.07.20 | 14:00 3:1
45468 Petrochenko, Dmitry - Zhurba, Nikolai 05.07.20 | 14:00 3:2
45462 Petkov V. - Shirokov, Vladimir 05.07.20 | 14:30 3:0
45627 Sayanov, Denis - Afanasiyev, Aleksey 05.07.20 | 14:30 0:3
45559 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Merkushin, Yuriy 05.07.20 | 14:30 0:3
46256 Nikulin, Sergey - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 05.07.20 | 15:00 3:1
45628 Vladimirovich Vahnin, Georgiy - Petkov V. 05.07.20 | 15:00 3:2
45638 Zhurba, Nikolai - Sayanov, Denis 05.07.20 | 15:00 2:3
45662 Afanasiyev, Aleksey - Petrochenko, Dmitry 05.07.20 | 15:30 3:2
45656 Merkushin, Yuriy - Bazilevsky, Vitaly 05.07.20 | 15:30 3:1
45649 Shirokov, Vladimir - Andreev, Danila 05.07.20 | 15:30 1:3
45692 Andreev, Danila - Petkov V. 05.07.20 | 16:00 1:3
45695 Bazilevsky, Vitaly - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 05.07.20 | 16:00 3:1
45661 Petrochenko, Dmitry - Sayanov, Denis 05.07.20 | 16:00 1:3
45926 Nikulin, Sergey - Merkushin, Yuriy 05.07.20 | 16:30 2:3
45927 Vladimirovich Vahnin, Georgiy - Shirokov, Vladimir 05.07.20 | 16:30 3:1
45928 Zhurba, Nikolai - Afanasiyev, Aleksey 05.07.20 | 16:30 1:3
78040 Arutiunyan, Artem - Suharkov, Oleg 05.07.20 | 18:00 3:0
54702 Molodtsov, Denis - Putilovsky, Vadim 05.07.20 | 18:00 1:3
74794 Smirnov, Igor - Grebenyuk, Bogdan 05.07.20 | 18:00 1:3
74803 Homutov, Serguei - Poletaev, Igor 05.07.20 | 18:30 - : -
74795 Serebrennikov, Alexandr - Nemashkalo, Vladimir 05.07.20 | 18:30 - : -
54348 Yusipov, Timofey - Pravednov, Andrey 05.07.20 | 18:30 - : -

Tenis

Exhibice - All American Team Cup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
129804 Isner J. - King K. 05.07.20 | 00:00 2:0
114591 Isner J. - Opelka R. 05.07.20 | 00:00 zrušeno
114594 Johnson S. - Fritz T.H. 05.07.20 | 01:35 2:1
114592 Querrey S. - Opelka R. 05.07.20 | 05:08 zrušeno
36647 Querrey S. - King K. 05.07.20 | 18:00 - : -
Exhibice - International Tennis Series 2020
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
67269 Lomakin G. - Goldhoff G. 05.07.20 | 00:10 - : -
39660 Hurrion, Millen - Carnevale-Miino, Tommaso 05.07.20 | 14:00 2:0
39681 Lomakin G. - Wojcik, Jakub 05.07.20 | 14:00 2:0
39683 Wojcik, Jakub - Goldhoff G. 05.07.20 | 15:20 2:1
39696 Hurrion, Millen - Yatsuk, Ivan 05.07.20 | 15:35 0:2
26127 Lomakin G. - Goldhoff G. 05.07.20 | 17:00 - : -
39695 Yatsuk, Ivan - Carnevale-Miino, Tommaso 05.07.20 | 17:15 2:0
Exhibice - National Tennis Tour Izrael
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
15851 Leshem E. - Oliel Y. 05.07.20 | 09:30 2:1
Exhibice - National Tennis Tour Izrael, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
16243 Glushko L. - Khirin N. 05.07.20 | 09:30 2:1
Exhibice - National Tennis Tour LTA British Tour
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
31702 Gray A. - Fery, Arthur 05.07.20 | 12:15 0:2
Exhibice - National Tennis Tour LTA British Tour, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
32558 Raducanu E. - Burrage J.A. 05.07.20 | 11:00 2:1
Exhibice - O pohár přátelství
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
120848 Molcan A. - Macháč T. 05.07.20 | 10:30 2:1
120896 Veselý J. - Gomboš N. 05.07.20 | 10:30 zrušeno
120901 Liska T. - Lehečka J. 05.07.20 | 12:00 zrušeno
120922 Rosol L. - Klein L. 05.07.20 | 12:00 zrušeno
131053 Fruhvirtová L. - Morvayová V. 05.07.20 | 14:00 2:0
120935 Kužmová V. - Vondroušová M. 05.07.20 | 14:00 0:2
120940 Schmiedlová A.K. - Martincová T. 05.07.20 | 15:30 0:2
131070 Vidmanová D. - Čisovská R. 05.07.20 | 15:30 zrušeno
Exhibice - US Pro Tennis Series
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
32900 King E. - El Mihdawy A. 05.07.20 | 14:00 0:2
32889 Kirchheimer S. - Tabilo A. 05.07.20 | 14:00 2:1
32898 Redlicki Mi. - Popko D. 05.07.20 | 15:45 2:1
32895 Draxl L. - Arconada J. 05.07.20 | 17:35 - : -
25321 Bobrov B. - Chappell N. 05.07.20 | 18:00 - : -

Volejbal

Rusko - Liberty League, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
29828 Panthers - Foxes 05.07.20 | 12:30 1:3
29838 Foxes - Panthers 05.07.20 | 14:00 3:2
35697 Panthers - Foxes 05.07.20 | 18:00 - : -
Rusko - Ural VC, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
121502 Red Fox - Ural Stars 05.07.20 | 13:00 1:3
121512 Ural Mountains - Eurasia 05.07.20 | 15:00 1:3
121513 Ural City - Energy 05.07.20 | 17:00 - : -
Řecko - A1 muži, playoff
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
25861 PAOK S. - Panathinaikos (3.z) 05.07.20 | 18:00 - : -