Nabídka sportů:

Výsledky

  • čtvrtek
    18.04.
  • pátek
    19.04.
  • sobota
    20.04.
  • neděle
    21.04.
  • pondělí
    22.04.
  • úterý
    23.04.
  • středa
    24.04.
Typ výsledků Zobrazení
Datum
Všechny sporty
Badminton
Baseball
Basketbal
DUEL
Fotbal
Hokej
Plážový volejbal
Šachy
Tenis
Volejbal

Badminton

Mezinárodní - Asia Championships 2019, 4hra muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
85824 Arjun M R/Shlok R - He J/Tan Q 24.04.19 | 08:00 - : -
85819 Lin S K/Tseng M H - Ong Y S/Teo E Y 24.04.19 | 08:00 - : -
Mezinárodní - Asia Championships 2019, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
84888 Lu Ch.H. - Lin D. 24.04.19 | 08:00 - : -
Mezinárodní - Asia Championships 2019, ženy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
131239 Yamaguchi A. - Sirimannage, Kavindi Ishandika 24.04.19 | 08:00 - : -
131240 Yip P.Y. - NG, Weng Chi 24.04.19 | 08:00 - : -

Baseball

Mexiko - LMB
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
64972 Monterrey - Laguna 24.04.19 | 01:00 6:11
64910 Aguascalientes - Monclova 24.04.19 | 02:30 2:12
64913 Generales De Durango - Veracruz 24.04.19 | 02:30 9:10
64974 Saltillo - Toros De Tijuana 24.04.19 | 02:30 6:5
64975 Campeche - Oaxaca 24.04.19 | 03:00 2:4
64976 Quintana Roo - Puebla 24.04.19 | 03:00 1:0
64977 Tabasco - R.del Mexico 24.04.19 | 03:00 8:3
64978 Yucatan - Reynosa 24.04.19 | 03:00 6:1
USA - MLB
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
133960 Cleveland - Miami 24.04.19 | 00:10 1:3
11163 Cincinnati - Atlanta 24.04.19 | 00:40 7:6
146194 Baltimore - Chicago WS 24.04.19 | 01:05 9:1
137005 Pittsburgh - Arizona 24.04.19 | 01:05 1:2
144474 Toronto - San Francisco 24.04.19 | 01:07 6:7
138114 Boston - Detroit 24.04.19 | 01:10 2:4
140096 NY Mets - Philadelphia 24.04.19 | 01:10 9:0
65046 Tampa Bay - Kansas C. 24.04.19 | 01:10 5:2
136993 St.Louis - Milwaukee 24.04.19 | 01:45 4:3
133934 Chicago C. - LA Dodgers 24.04.19 | 02:05 7:2
146300 Houston - Minnesota 24.04.19 | 02:10 10:4
146308 Colorado - Washington 24.04.19 | 02:40 3:6
146169 LA Angels - NY Yankees 24.04.19 | 04:07 5:7
146301 Oakland - Texas 24.04.19 | 04:07 11:5
133984 San Diego - Seattle 24.04.19 | 04:10 6:3

Basketbal

Argentina - LNB, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
20416 San Lorenzo - Hispano Americano 24.04.19 | 00:30 zrušeno
20487 La Union - Instituto Cordoba 24.04.19 | 03:00 73:92
20745 Quimsa - Gimnasia 24.04.19 | 03:00 75:80
Portoriko - BSN, muži
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
25583 Aguada Santeros - Pirates de Quebradillas 24.04.19 | 02:00 77:77
Uruguay - LUB - Playoff
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
37322 Urunday Universitario - Malvin(2.z) 24.04.19 | 02:15 79:73
USA - NBA, playoff
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
30320 Toronto - Orlando (5.z) 24.04.19 | 01:00 115:96
43251 Philadelphia - Brooklyn (5.z) 24.04.19 | 02:00 122:100
43262 Denver - San Antonio (5.z) 24.04.19 | 03:30 108:90
30712 Portland - Oklahoma (5.z) 24.04.19 | 04:30 118:115

DUEL

Hokej - Hráči - góly (60')
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
34578 Pastrňák D. (BOS) - Marchand B. (BOS), 24.4. 24.04.19 | 01:00 0:0
Hokej - Týmy - góly (60')
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
34184 Boston - San Jose 24.04.19 | 01:00 5:4

Fotbal

Argentina - Pohár
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
46492 Rivadavia - Ferrocarril Midland 24.04.19 | 02:10 1:0
Mez. klubové - CONCACAF Liga mistrů, závěrečná fáze
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
11201 UANL Tigres - Monterrey (F) 24.04.19 | 04:00 0:1
Mez. klubové - Copa Libertadores, skupina 2
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
63433 Huracan - Emelec 24.04.19 | 00:15 1:2
Mez. klubové - Copa Libertadores, skupina 3
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
67025 U.Concep. - Ol.Asuncion 24.04.19 | 00:15 3:3
67033 Godoy Cruz - Sp.Cristal 24.04.19 | 02:30 2:0
Mez. klubové - Copa Libertadores, skupina 5
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
67450 Atletico MG - Nac. Montev. 24.04.19 | 02:30 0:1
Mez. klubové - Copa Libertadores, skupina 8
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
65160 Libertad As. - Gremio 24.04.19 | 00:15 0:2
Uruguay - 1.liga, Apertura
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
43943 Montev W. - Cerro Largo 24.04.19 | 00:00 0:0

Hokej

Kanada - QMJHL, Playoff
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
31027 Halifax - Drummondville (3.z.) 24.04.19 | 00:00 2:1
31042 Rimouski - Rouyn Noranda (3.z.) 24.04.19 | 01:30 2:5
Kanada - WHL, Playoff
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
20805 Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders (3.z.) 24.04.19 | 03:00 5:1
20832 Spokane Chiefs - Vancouver Giants (3.z.) 24.04.19 | 04:05 2:2
USA - AHL, playoff
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
69168 Grand Rapid - Chicago W. (3.z) 24.04.19 | 01:00 6:2
69253 Hershey - Bridgep. (3.z) 24.04.19 | 01:00 2:1
69790 Cleveland - Syracuse (3.z) 24.04.19 | 01:30 1:2
41961 Iowa - Milwaukee (2.z) 24.04.19 | 02:00 6:1
69985 Bakersfield - Colorado Eagles (3.z) 24.04.19 | 04:00 5:2
USA - NHL, playoff
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
20156 Boston - Toronto (7.z.) 24.04.19 | 01:00 5:1
23451 San Jose - Vegas (7.z.) 24.04.19 | 04:00 4:4
USA - NHL, postup
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
250951 Boston - Toronto (P) 24.04.19 | 01:00 4:3
250948 San Jose - Vegas (P) 24.04.19 | 04:00 4:3

Plážový volejbal

Mezinárodní - FIVB Xiamin 2019, ženy, kval.
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
22204 Laird N / Palmer B - Kubickova/Kvapilova 24.04.19 | 07:00 2:0
22206 LIN L / LI J - Talita/Lima 24.04.19 | 07:00 0:2
22205 Placette L / Richard A - Sakaguchi K / Murakami R 24.04.19 | 07:00 - : -
100621 Bloem L / Sinnema J - Bonnerova M / Maixnerova M 24.04.19 | 07:50 - : -
145878 Futami/Hasegawa - Arvaniti/Karagkouni 24.04.19 | 07:50 - : -
145222 Liliana/Elsa - Jiang L / Zhao H 24.04.19 | 07:50 - : -
100704 Lunina D / Samoday M - Lehtonen/Ahtiainen 24.04.19 | 07:50 - : -

Šachy

Mezinárodní - Zápasy
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
146886 Ding L. - Yu Y. 24.04.19 | 08:00 - : -
146979 Harikrishna P. - Giri A. 24.04.19 | 08:00 - : -
146980 Jakovenko D. - Rapport R. 24.04.19 | 08:00 - : -

Tenis

Challenge, muži - Leon (MEX, tvrdý p.)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
32003 Petrovic D. - Ugo Carabelli C. 24.04.19 | 01:00 2:0
151362 Seyboth Wild T. - Menendez A. 24.04.19 | 02:15 1:2
Challenge, muži - Leon 4hra (MEX, tvrdý p.)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
56235 Descotte M F/Mansouri S - Reid M/Smith J P 24.04.19 | 00:05 1:2
Challenge, muži - Nanchang (CHN, antuka)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
60605 Harris A. - Vardhan V. 24.04.19 | 05:00 2:0
58157 Ramanathan R. - Te R. 24.04.19 | 05:00 2:0
31425 Thompson J. - Grills J. 24.04.19 | 05:00 2:1
61792 Lee D.H. - Oliveira Go. 24.04.19 | 06:15 0:2
82327 Soeda G. - Balaji N.S. 24.04.19 | 06:30 - : -
67965 Purcell M. - Clarke J. 24.04.19 | 07:45 - : -
31284 Šafránek V. - Ignatik U. 24.04.19 | 07:45 - : -
Challenge, muži - Tallahassee (USA, antuka)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
24011 Tabilo A. - Aragone J.C. 24.04.19 | 01:55 2:0
Challenge, muži - Tallahassee 4hra (USA, antuka)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
62073 Knaff A/Poullain L - Dancevic F/Polansky P 24.04.19 | 00:00 0:2
Challenge, ženy - Anning (CHN, antuka)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
75161 Cadantu A. - Imanishi M. 24.04.19 | 04:30 2:1
102758 Liang E.S. - Gao X. 24.04.19 | 04:30 2:0
151653 Muramatsu Ch. - Zhu L. 24.04.19 | 04:30 2:0
75376 McPhee K. - Kratzer A. 24.04.19 | 06:10 2:0
151259 Cepelova J. - Zheng S. 24.04.19 | 06:45 - : -
Challenge, ženy - Anning 4hra (CHN, antuka)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
68653 Bai A/Kostova E - Inglis M/Inoue M 24.04.19 | 06:35 1:2
69482 Xun F/Zhu L - Gumulya B/You X 24.04.19 | 08:00 - : -
ITF, ženy - Andijan (UZB, tvrdý p.)
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
92454 Barnett A. - Detkovskaya D. 24.04.19 | 07:00 - : -
91533 Bhatia R. - Kostic N. 24.04.19 | 07:00 - : -
57832 Zakharova, Anastasia - Poznikhirenko G. 24.04.19 | 07:00 - : -

Volejbal

Brazílie - 1.liga muži, playoff
Řádek Zápas Uzavření Výsledky
104051 Sesi - Funvic(1.z) 24.04.19 | 02:30 3:0