Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Nabídka sportů:

40 volných zatočení pro každého!

40 volných zatočení pro každého!

30.07.2020

Jednodenní akce (31.7.), kdy může úplně každý získat 40 volných zatočení v online casinu Synot TIP.

40 VOLNÝCH ZATOČENÍ PRO KAŽDÉHO

 

 

 

Online casino Synot TIP ti přináší jedinečnou možnost, jak získat 40 volných zatočení úplně zdarma! Stačí vložit na svůj účet 300Kč s promokódem 40ZATOCENI a to je vše! Tuto nabídku je možné využít pouze jeden den a to v pátek 31.7. Volná zatočení se budou odehrávat ve hře

 

FIREBIRD DOUBLE 27

(Pro obdržení freerounds je potřeba vstoupit do hry)

 

 Free rounds neboli volná zatočení se těší velké oblibě. Proč? Protože když je získáš, nemusíš z vlastní kapsy vsadit ani korunu. A nejlepší na tom je, že se započítávají stejně jako klasická otočení, takže klidně můžeš pomocí volných zatočení vyhrát některý z našich statisícových bonusů! Volná zatočení ti zatím nabízíme pouze u her Synot a to v různých hodnotách. Jedno je jisté - pokud získáš volná zatočení, tak nemůžeš prohrát!

 

Podmínky akce:

1) Pro získání freerounds je potřeba uskutečnit vklad od 31.7. 0:00 do 31.7. 23:59

2) Akci je možné využít pouze jednou

3) Pro získání čtyřiceti volných zatočení je třeba provést vklad v hodnotě 300Kč na I-konto s promokódem "40ZATOCENI"

4) Volná zatočení se budou odehrávat ve hře Firebird Double 27 v hodnotě 1Kč/zatočení. Volná zatočení uvidíš po vstoupení do hry. Pro obdržení freerounds je nutné vstoupit do hry v den akce tj. do 31.7. 23:59.

5) Volná zatočení je možné odehrát od 31.7. 0:00 do 1.8.23:59

6) Odkaz na kompletní pravidla akce "40 VOLNÝCH ZATOČENÍ PRO KAŽDÉHO" ZDE

 

 

Návod jak freerounds použít:

 

1) Na obrázku níže se podívej jak vypadá, když v konkrétní hře free rounds obdržíš. Pro obdržení freerounds je potřeba vstoupit do hry.

 

 

2) Na dalším obrázku můžeš vidět, co se stane, když free rounds odložíš. V dolním rohu se ti objeví ikonka, která ti bude připomínat, že si můžeš free rounds vybrat později.

 

 

3) A takto to vypadá v případě vyčerpání všech free rounds, které jsi obdržel. Zobrazí se ti závěrečné zhodnocení. 

 

 

 

Dodatek k pravidlům:

Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce.

Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz