Nabídka sportů:

LISTOPADOVÉ HAPPY DAYS

LISTOPADOVÉ HAPPY DAYS

01.11.2018

Vzpomínáš si ještě na prázdninovou akci HAPPY DAYS?

 

Máme pro tebe dobrou zprávu! Celý listopad si můžeš nasbírat Benefit body na své konto pouze a jenom za vstup.

 

 

 

 

Listopadové HAPPY DAYS jsou tajemné, budeme je zveřejňovat nepravidelně!

Po vstupu do herny nebo casina SYNOT TIP dostaneš slíbenou odměnu. POZOR pouze pokud bude tzv. HAPPY DAY! Tvoje odměna ti bude ihned připsaná na Benefit konto a ty si tak můžeš naplno užít zábavy v hernách a casinech SYNOT TIP! Tuhle akci prostě nesmíš promeškat!

 

Sleduj bedlivě stránky SYNOT TIPU, ať ti odměna v hernách SYNOT TIP neuteče!

 

Kompletní pravidla najdeš ZDE.

Akce trvá od 1. do 30.11.2018.

Akce se může zúčastnit každý plně zaregistrovaný hráč SYNOT TIP, a.s. Tento mimořádný bonus může zákazník získat pouze jednou za den.

 

Dodatek k pravidlům:

Hry se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. Synottip si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce.

Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz